Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 03. října 2022 21:02

Syn byl včera na oslavě narozenin dvojčat z družiny. S rodiči se neznáme, včera jsme se viděli prvně.  Přišlo mi trosku zvláštní, že když jsem ho přišla vyzvednout, všichni ostatní rodiče měli drink, já byla celkem dlouho věž ničeho, než mi otec oslavenců něco nabídl. Tak už asi vím proč. Syn jim tam včera rekl, že mají v pokojíčku nepořádek a že on si po sobě vždycky uklízí. Dneska jsme náhodou potkali dvojčata s matkou a ta nám to rekla. A že manžel říkal, jaký je náš syn otravný dítě, že si po sobě uklízí a ještě jim to nutí.

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 03. října 2022 21:21

Tabea boze to co je za ludi. Keby aspon drzala jazyk za zubami

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 03. října 2022 21:57

TabeaTeda, člověk by především od Němců čekal, že ti umí držet pusu:-D. Jdu si překopat svoje stereotypy. 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 03. října 2022 23:09

Potrefenáhusa Děkuju, ale víš co, není to jednoduchý. Život se nám scvrkl na školu. A s nástrojem teda hodně pomáhá muž, baví ho to a dokáže je opravit, to já bych nedala. 

Lamicka Našeho to hrozně baví, jsem ráda, protože samotnou by mě to nenapadlo! A jak je k tomu vedou ve škole, má i takový hezký přístup, o nástroj se stará, čistí ho a tak...:-)

viktorka_od splavu Evaeva Já nevím, přijde mi, že to mají prostě postavené na tom, že nakonec naučí hrát každého. Myslím, že i ten band dělá svoje, není to takové, že jdeš prostě někam do hudebky a hraješ do zdi, mají daleko větší motivaci...brrr a se sborem jsem to měla stejně!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. října 2022 23:23

Garfie já tomu věřím, že nějaké místo tam najdou pro každého. Zajímalo mně, jestli nevíš jak to funguje. Ale tvoje děti jsou evidentně talentované, tak to nemusíš řešit Mimochodem, se ségrou vždycky cvičila mamka (stejně hluchá jako já) a ségra to dotáhla až na učitelku v ZUŠ, takže se toho nemusíš bát 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 04. října 2022 00:06

Evaeva Ptala jsem se dcery a ta mi řekla, že prostě hraje každý. :-) Že by to byla hrozná potupa, tak kdo nemá talent, prostě víc cvičí. Koukala jsem na stránky a pokud do školy chodíš od začátku, asi to funguje, připravují je v hudebce od první třídy, v páté pak dostanou nástroj, vybere ho učitel ve spolupráci s dítětem, není to vůbec věcí rodiče! Dcera si teda mohla vybrat, protože už vstoupila do hotového bandu, takže přihlédli k jejím zkušenostem a možnostem (=hrála na flétnu a klarinet máme doma). Pokud chtějí, můžou kromě společných hodin a soukromých hodin docházet během obědové přestávky na "Beginner Band academic support session". No prostě "nechceš, nechceš-však my už tě donutíme!"

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. října 2022 00:12

Garfie je to moc zajímavé, úplně odlišný systém 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 04. října 2022 00:34

Evaeva  Je, ten způsob výuky mě nepřestává překvapovat. 

Offline letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 04. října 2022 02:00

Pred spaním mi syn rozprával, že mu nejaký chlapec povedal, že ruzove čižmy sú dievčenske.  Tak som spustila svoje obvyklé " každý môže nosiť, čo chce a čo sa mu páči ", ale vadí mi to. Dievca/žena môže nosiť úplne hocičo, chlapci/muži nie?

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 04. října 2022 02:34

letfenixa Tohle předjímání je zlo, taky to nemám ráda. Moje sestřenice teda pouštěla syna do školky v dívčích šatech, protože v nich chtěl chodit, tak to už se mi zdálo trochu moc a nevím, jak bych s tím naložila...(viděl to u starší sestry).

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 04. října 2022 07:21

letfenixa to mi fakt vadi, tohle nesmyslny rozdelovani :( 

Garfie ja bych teda Tondu brala v satech kamkoliv, kdyby chtel. A ukazala bych mu aktualni obrazky krale Karla, ktetej navstevuje poddany v sukni

Offline DruI
Avatar
3252 příspěvků moje polička 04. října 2022 07:28

Garfie Tvoje sestřenice je dobrá! Jestli to u nás přijde, tak to asi nezvládnu a speciálně tohle se pokusím malýmu vymluvit.

letfenixa I muži si můžou nosit, co chtějí, akorát se musejí smířit s tím, že si před nima občas někdo odplivne. A tohle prosím říkám z vlastní zkušenosti. Můj muž je v tomhle totiž velkej bojovník za rovnoprávnost, nosí kilt i sukni a kromě lidí, kteří to vezmou pozitivně, se najde i poměrně velká skupina, která má potřebu mu sdělit, že je ostuda lidstva.

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 04. října 2022 08:15

letfenixa náš syn měl v sadě růžové boxerky HM. Já si myslela, že ty růžové třeba nebude chtít nosit, ani bych mu je nenutila. Tak je nosil, dokud mu ve škole neřekl spolužák, že nosí trenky pro holky.  

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 04. října 2022 08:26

Tabea to je cele nejake divne. Ale pripomnelo mi to, ze syn byl ted na jedne oslave (ktera se konala dva dny pred jeho vlastni oslavou) a prisel odtamtud s ocima navrch hlavy, ze kdyz oslava koncila, byl tam tak strasny neporadek, ze musel skakat po jedne noze, protoze nebylo kam slapnout. A byl cely ustarany, aby to u nas nedopadlo stejne (dopadlo to uplne stejne). A to je prosim velky bordelar a snad nikdy po sobe nic neuklidil. Oslavy jsou proste narocne:)

Offline letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 04. října 2022 08:41

DruI áno, keď to takto dáš,  že musia počítať s odplutim,  tak to je. Ale nemalo by byť. 

Offline Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 04. října 2022 08:53

DruI Manžel je borec, fakt. To odplivnutí nechápu, co je komu do toho?  

Komentáře, njn. Jsme takovej národ odborníků na všechno a hlavně na ty druhý. Haha, jdu do vip zjevů. 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 04. října 2022 09:01

711990  Jenomže ty jsi z Prahy a máš dítě o pár let později, tomu klukovi je dnes 18. Ale Charles je dobrej příklad!

Lamicka Syn má růžové tričko a nosí ho, ale do školy by si ho nevzal. 

Offline DruI
Avatar
3252 příspěvků moje polička 04. října 2022 09:05

letfenixa Ono je to těžký. Já s tebou samozřejmě souhlasím, že co má člověk na sobě je jeho věc, ale přiznejme si, že někteří lidé jsou schopní nad druhými ohrnovat nos kvůli jakémukoli vybočení.

Kan No, taky jsem valila oči, že to mají lidé potřebu komentovat, když je to nemůže nijak ohrožovat. Na druhou stranu mě překvapujou i lidi, co to komentují pozitivně :) A taková otázka od naprosto neznámého člověka jestli muž ví, že skoti pod kiltem nic nenosí mě taky dovede přivést do rozpaků ;)

Offline Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 04. října 2022 09:13

Mrakoplas Karja já to teda myslela spíš jako stížnost na syna, že na návštěvě říká, aby si uklidili. Ale jo, dospělej člověk by se přes řeči sedmiletýho dítěte měl umět přenést. 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 04. října 2022 09:32

Garfie ta Praha asi dela hodne, no:)