Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:37

Evaeva Jenom sebrat ty věci ze země večer. Já už to tady psala, ale naše deti trousej a vždycky trousily bordel a já říkám sambovi, "hele já nemůžu se vůbec vohybat, nemohl bys, prosim tě, ty věci ze země sbírat ty"...."jaký jako věci"...a na zemi v chodbě před koupelnou, naběračka, mašlovačka, vedle o kousek dál dva kapesníky, nějaký korále, utěrka na nádobí, atd, atd, atd. No nestřihla bych si to potřetí, nestřihla.

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:48

Karja muž nepovažuje hračky za bordel, takže to taky ignoruje a klidně nechá obývák pokrytý tunou lega. A jo, je pravda, že bude všechno jednodušší, až budu zase pohyblivá jako normální člověk. Už jenom to oblíkání batolete, vytírání nehod, stavění z dupla a dobíhání za odrážedlem venku mě ničí. A to mi fakt vlastně nic moc není. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:53

MPLee No jasný, to je fakt nesrovnatelný, člověk je uplně jinak výkonnej, není mu tak špatně, nemusí tolik odpočívat. Bude to lepší!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2022 07:30

Karja já i jo, mě to dodává ty fajn drogy. Ale teď už jsou děti větší, celkem se sami obujou, bordel kopneš ke straně ,...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 05. října 2022 08:57

Kokoska no právě

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 05. října 2022 12:13

Kdo to tady psal? Gatita ? Nutne potřebuju bejt ta úspěšná právnička aby to zastínilo mou neúspěšnou výchovu. Velkamala má teď strašný frackovity chování, no podes, jakoby vůči mně doma, vůči kamarádům ze školky, některým dospělým......

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 05. října 2022 12:18

Karja syn je veľmi spokojný,  že chodí konečne znova do škôlky,  lebo si našiel parťakov na rozhovory o prdoch a hovienkach! Doma totiž podporu nenachádza. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 05. října 2022 13:02

Karja díky že to píšeš, jako u nás

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 05. října 2022 13:04

Prosím vás, napište mi někdo, že nejsem sama, komu dítě nenápadně rozebralo takovej ten dvojsložkovej nočník a kdo jste si nevšimli, že tam chybí ta vnitřní část, a posadili jste ho na něj a zjistili to až po činu!

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 05. října 2022 13:04

letfenixa No u nás nacházejí možné té podpory až moc! Včera teda dostaly trest, ale velikej, velikej, to nesouviselo ale s tím frackováním, ale utekly mi. rasaNori No já nevim, budu si na ní muset víc posvítit. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 05. října 2022 13:05

Zina Nestalo se mi to, ale exkrementy na podlaze ještě budou:-D, nic si z toho nedělej!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2022 13:13

Zina no my takový nočník nemáme, ale stalo se nám leccos jiného

Offline Tabea
Avatar
4728 příspěvků moje polička 05. října 2022 13:30

Zina to je ještě dobrý. Novorozenecký a kojenecký exkrementy jsou mnohem utočnější a zaludnejsi. A neútočí jen ve skrytu domova.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 05. října 2022 13:32
Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 05. října 2022 13:58

Karja Jsem na tom hur, tusim, ze vychovu deti dost nezvladam a moje kariera pravnicky se za extra uspesnou taky povazovat neda :-D.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 05. října 2022 14:08

Vari Mužeš dohnat tu kariéru, já než bych dostudovala....

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 05. října 2022 14:09

Karja to jsem byla ja:) Doma hruza a nemuzu se schovavat za zadne mimoradne uspechy nebo expertni uroven v jinych sferach. Hele jestli te to potesi, tak vcera vyzvedavala deti z instituci babicka, cekala s nima chvili doma nez prijdu. A kdyz jsem prisla, tak hned nahodila kabat a bezela ven, ze uz musi. A za 15 minut jsem si vsimla, ze sedi pred barakem na obrubniku v desti a ceka na odvoz. Pry to mam doma tak hrozne, deti rozjivene, ze i ten dest a chodik je lepsi....

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 05. října 2022 14:10

Gatita :-D:-D:-D

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2022 14:15

Vari Presne. Nezvladam jedno! dite a v praci jsem marna, marna, marna. Dneska vypomaham na specializovanem JiPu, snazim se aspon vstrebat co kam a jak do dokumentace napsat a odrazim sefovou, ze bych mohla brat treba vikendy. Nemohla, mam seberexlexi a vim, ze vsechno vysumelo a co nevysumelo, tam se postupy zmenily. A jeste jsem dneska zaparkovala tak, ze vedlejsi ridis skoro neotevre dvere, ale pokus o preparkovani dopadl jeste hur, tak jsem to vzdala.

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 05. října 2022 14:29

Jos Ja zatim trcim s detma doma, navrat do prace pred tretima narozeninama jsem vzdala a mam vazny obavy, ze pristi rok nezvladnu otevrit ani email, natoz napsat neco smysluplnyho . Jesteze jsem justici opustila, mam problem rozhodnout co uvarit k obedu, natoz rozhodovat o cizich osudech.