Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 01. října 2022 18:58

Starsi ma v skolke prvu frajerku, uz su dohodnuti, ze budu manzelia, oznamili to nam aj jej rodicom .

Nejako rychlo to ide!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 19:03

Pinot Noir to dělala klukům babička, aby jim netáhlo na kotníky. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 01. října 2022 19:06

Evaevanáš to bohužel vynalezl sám, považuje to za skvělý vynález a zdůvodnění, proč to tak má - je mi to tak příjemný!

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 01. října 2022 19:07

Pinot Noir u nás sa to tiež praktizuje

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 01. října 2022 19:07
Reakce na moora:

Pinot Noir ten je velkej uz

​No, hrozně ty děti stárnou!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 19:15

Pinot Noir asi má citlivé kotníky je to vtipný 

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 01. října 2022 19:17

Pinot Noir Kotníkové ponožky jsi na něj zkoušela? ;) ale teda asi to fakt bude příjemné, protože dcera to dělá taky, naštěstí teda jenom u vnitřních kalhot, takže si nestěžuju :)

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 01. října 2022 19:29

letfenixa Pinot Noir DruI dcera to dělá taky, ale hlavně proto, aby každý viděl, že má ponožky s Elsou

Já měla teď problém jí vysvětlit, že když je zima, tak se nosí kalhoty. Jak to léto relativně rychle skončilo, tak nějak nemohla pobrat, proč trvám na teplejším oblečení. A taky je líná se oblékat

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 19:37

Mohučanka syn je líný se i svlékat. Přijdeme na slunečné hřiště, svléknu bundu i na lavičce. O., nechceš si taky sundat bundu? Ne, mě je dobře. odvětí spocené dítě

Ale připomněla si mi, jak poprvé dostal kraťasy, asi v roce a půl, a vůbec se s tím nemohl vyrovnat. Pořád mi ukazoval, že jsou ty kalhoty krátké. Musela jsem mu ukázat, že táta je má taky, aby je akceptoval

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 01. října 2022 19:46

DruI Mohučanka já to teda dělám oboum dětem schválně, že jim cpu legíny do ponožek. Jinak se jim to při oblékání svrchních kalhot vyhrne nahoru.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 01. října 2022 20:29

Pinot Noir Bejt to samba dite, tak.........tak už to tak sambo nosí taky, úplně to vidím, teplo na kotníky, příjemný.....já bych pak chodila deset metrů za nima:-D. Velká malá to takhle taky už párkrát měla, když ji dám nějaké hodně vysoké ponožky. Stejně to nechapu, že někdo zvládne mít takový ty upravený děti jak na fotku:-D

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. října 2022 20:56

Pinot Noir ale kupodivu mu to moc slusi i s tema ponozkama.

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 01. října 2022 21:23

Kdo tu nedavno psal, ze jeho batole si zacalo diktovat outfity? Dneska to u nas taky asi zacalo, a zrovna trikem, co jsem mu usila. Tak moc ho nechtel, az jsme se nakonec vubec nezvladli vypravit ven  Cepici ze stejne latky teda (zatim) zvlada. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 01. října 2022 21:33

Myrtila tak dnes s tym zacali aj naši. Mladsi si odmietol obliect gate, starsi mikinu. Tak som ich poslala nech si vyberu co chcu, kazdy doniesol novu vec, aby nakoniec nezavisle od seba obidvaja naznali, ze moja voľba bola lepsia a obliekli si povodne veci

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 01. října 2022 21:53

Myrtila u nás na to strašně moc pomaha dat na vyber ze dvou věcí

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 01. října 2022 22:19

Zarinya

To jsou ještě celkem decentní ponožky totiž. A úzké kalhoty. Někdy vytvoří hroznou kreaci.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 22:20

Mrakoplas ještě mým je to jedno. Když si představím mladšího, který v lepší dny spotřebuje klidně tři trička

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 22:23

Myrtila syn si nikdy nevybíral, ale jedno tričko jsem musela dát úplně pryč, naprosto si ho odmítal obléct, zkoušela jsem to víckrát. Vůbec nechápu, co se mu nezdálo, byly na něm takové roztomilé příšerky.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 22:33

Myrtila To jsem byla já a poprvé mě to dost zaskočilo, jak to byl radikální střih, teď už s tím trošku umím pracovat. Výběr ze dvou možností je dobrý trik. 

Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 01. října 2022 23:06

Myrtila u nás to naštěstí ještě nepřišlo. Ale už 3 dny mluví o mikině, co měla na sobě holčička od sousedů "Ema mikinka kralík krása chceš"  Takže mě asi čeká shánění plyšové mikiny s králíkem z flitrů. Nebo to dostanou za úkol babičky na vánoce