Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. června 2022 21:54

žluťásek to ne, fixy už máme:) Ale pod vedením je to jiné, že:) Já myslím, že by je bavily i hry. Kloboučku hop máte? To teď hrozně rád hraje mladší, dělá u toho takové komedie:)

Offline Tabea
Avatar
4671 příspěvků moje polička 20. června 2022 21:59

Karja jasný, mohly bysme vyměnit několik nedokončených vět.  U nás jsou prázdniny zas až v srpnu, děti budou na 14 dní u našich buď od 6.8. nebo o týden později. Tak pak napíšu.

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 20. června 2022 22:09

Evaeva hmm, to nemáme. Spíš ty novější hry. Pro T. je tam myslím už fajn výběr, máme vetšinou ty profláklý hitovky jako Ovocný sad, Krtka, Kulišáka, Tajnou výpravu čarodějů, karetní hry od Djeco apod. Ale sbírka je fakt velká a dětí chodí hodně, takže se dostane na všechny :) 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. června 2022 23:12

žluťásek 711990 dzizisketa  Chceme asi zase odpoledne, že? Zjistila jsem, že příští úterý taky nemůžu.

Takže sraz navrhuju na příští pondělí 27.7.

Offline Garfie
Avatar
23922 příspěvků moje polička 21. června 2022 03:29

letfenixa Hele, ale já bych se té učitelky asi trochu zastala. Ona přece v pátek nemůže vědět, že tvoje dítě není na pondělí přihlášené, soupis dostane od kuchařek vždycky ráno. A velká část rodičů to dělá spíš naopak, svačinu neodhlásí a když jde dítě po obědě, tak si ji vezmou s sebou (aspoň u nás to tak bylo). Vlastně spíš můžeš být ráda, že ti ho tam nechala spát, já jednou po prázdninách zapomněla dceři přihlásit obědy a první den mi ji ve školce nevzali! Bylo nějaký jídlo, co se dá v pohodě rozdělit, těstoviny třeba, navíc jsem navrhla, že si pro ni přijdu před obědem. Takže nic, odcházela jsem s plačícím dítětem, které do školky nemohlo dospat.

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 21. června 2022 06:33

Garfie mě teď do příštího pondělí nechtějí malou ve školce, a ta to dost obrecela. Taky jsem jim to napsala, že ji to mrzí...

Offline Mrakoplas
Avatar
8802 příspěvků moje polička 21. června 2022 07:45

Ja vas tu uz necitam, nikdy! Obidve deti mam doma, aby nedoniesli ziadnu chorobu a mladsi sa rano zobudi s 38,5? . Teraz sa bojim co to je po tunajsich spravach. Nehladiac na to, ze vikend so sambom bude asi v..

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 21. června 2022 08:05

sraz bychom daly moc rády, ale vlastně můžeme akorát tento pátek a příštip týden čtvetek/ pátek. 

Jinak muž se včera v 7 večer rozhodl, že jde stavět novou postel. Máme mini ložnici, dcera do teď spala v přístavné babybay a už jí byla docela těsná... No a protože dětský pokoj je přes celý byt a o patro jinde a ona zatím spí hlavně NA mě  vymyslela jsem přístavnou postel pro obě děti. Budou tam za sebou teda, ale jinak to nejde. V 7 večer prohlásil, že je to max na hodinu práce. Tak o půlnoci stála, ještě se musí teda drobnosti dodělat, ale to je jedno. Mám radost i když v 10 večer už jsem trochu skřípala zubama a chtěla jít spát  

Offline letfenixa
Avatar
7958 příspěvků moje polička 21. června 2022 08:11

Garfie och, ona tým myslela,  že sa to nedá prihlásiť už vôbec, lebo je koniec školského roka. 

Offline Garfie
Avatar
23922 příspěvků moje polička 21. června 2022 08:14

letfenixa Šiš, tak to jo, to ti teda mohla říct v pátek!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. června 2022 08:20

MPLee mně by tenhle pátek nevadil, nevím, co ostatní

Postel pěkná ale.stavet.do.pulnoci...

Offline letfenixa
Avatar
7958 příspěvků moje polička 21. června 2022 08:26

MPLee neviem, neviem, či tie postele budú pre 2 deti postačujúce

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 21. června 2022 08:26

Tento pátek už máme jiné plány.

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 21. června 2022 08:30

letfenixa no tak do roka menšího se tam vejdou. Pak půjdou buď spolu, nebo aspoň dcera do pokojíčku... Ta místnost má 10m a už je tam vestavěná skříň, jinak to fakt nešlo  Je to 70x200, do teď měla dcera 40x 80

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 21. června 2022 09:11

Moje dítě dneska vlezlo pod postel, že do školky prostě nejde. Zítra a v pátek jedou na výlet, což asi taky bude zajímavý, ve čtvrtek ji nechám asi doma (ale aby to vypadalo, že z mýho rozhodnutí, ne že si to vybrečí), nějak to dochodíme. I když jsem doma, nechci jí povolit, aby neviděla, že vývádět a bulet je legitimní fungující metoda. HRŮŮZA TOTO. Snad to přes prázdniny zapomene. 

Offline Anema
Avatar
829 příspěvků moje polička 21. června 2022 09:28

dzizisketa tento pátek je tady ten dětskej den s hasičema, koňma a psama, co? Já bych tam šla taky, pokud teda nebude těch 33 °C, jak slibujou... Btw. v sobotu jsou tamtéž běžecký závody včetně kategorie 3letých .

Evaeva my bychom se srazu zúčastnily moc rády, ale nevím, jestli bych to plánování spíš nezhoršila.... Ono totiž - příští pondělí máme odpo fyzio, ale v úterý nebo ve středu bychom mohly. Ve čtvrtek budu muset asi už balit, páč v pátek jedem na prázdniny....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. června 2022 09:29

Karja na výlety se jí taky nechce? Ty u nás fungují úplně zázračně. Asi už taky potřebuje prázdniny

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. června 2022 09:40

Anema mně příští úterý taky vyhovuje

Kdo udělá tabulku? 

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 21. června 2022 09:50

Evaeva příští úterý odpo bychom ale možná taky zvládly, budeme se teda vracet z Brna, ale to by se možná stihlo...

Online Pinot Noir
Avatar
24441 příspěvků moje polička 21. června 2022 10:01

Karja no a ty moje usoplený ukašlaný děti naopak řvou, že do školky nemůžou! A já bych je tam tak ráda poslala!