Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8842 příspěvků moje polička 19. června 2022 15:56

Potrefenáhusa ta je fakt mega roztomila

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. června 2022 16:13

711990 u nás je taky mangová nejoblíbenější, myslím, že protože letos jí měli jako první. Ale nepohrdnou jakoukolivakorát teď jsme měli čokoládovou z Lidlu, ta je taková echt a ta mladšímu moc nejela 

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 19. června 2022 17:35

Potrefenáhusapresne...

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 19. června 2022 17:54

mna by zaujimalo co za bacila si zo skolky doniesol syn. zobudil sa o pol piatej a mna samozrejme tiez. o nieco neskor som mu zmerala teplotu a 38,5! nechcela som mu davat lieky na lacno lenze ani ranajkovat nechcel. to uz mal teda po slabsich ranajkach 39.1. a dostal paralen. ten mu sice zabral ze mu to po hodine skocilo na 37 ale akonahle prestalo ucinkovat a zobudil sa z denneho spanku (a on cez den uz nespi) tak mal 39,4! takze na vystriedanie dostal ibalgin a po 1.5 hodine ma 36.8. preboha toto co je. nebudem robit nic ine len behat s teplomerom a liekmi. no a este som ho aspon ukecala na sprchu a cvachtal sa chvilu vo vani takze to mu tiez pomohlo zrazit teplotu lebo zabaly sa u nas aplikovat nedaju. trochu mu tecie z nosa a antigen negativny. v skolke vydrzal tyzden

Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 19. června 2022 20:42

Tyjo, jak čtu, co se dělo o víkendu, tak jsem ráda, že u nás je to jen zelená rýma...

Všem marodům držím moc palce!

Offline Mohučanka
Avatar
6403 příspěvků moje polička 19. června 2022 20:48

Jinak se chci zeptat, asi Tabea prosím...Jak je to v Bavorsku s plavkami u holčiček? Pětiletá dcera nosí jen spodní díl, ale včera na bavorskem koupališti jsem poněkud znejistela, protože horní díl plavek nebo jednodílné plavky vcelku tam měly všechny holčičky včetně batolat. Hned vedle nás rozlozila deku rodina s tak 10 měsíční holčičkou, přes plínku jí narvali jednodílné plavky a šli se koupat.

Dávat dceři podprsenku mi přijde poněkud absurdní, ale zas se obecně snažím v cizině přizpůsobit tamním zvyklostem...

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 19. června 2022 21:12

Mohučanka dcera má jen jednodílné, ale ne nijak extra cíleně, spíš asi v DM, kde jí plavky kupuju, mají většinou jednodílné. A nemusím ji tolik mazat. A pak má plavací kraťasy a k tomu trička, to nosila na slunci v horkých zemích. Ale určitě loni ještě nosila plavky s hasičem Samem po synovi i bez trička.  Ty holčičí s volankama se jí ale líbí víc. Dneska jsme skákali u domu do potoka, vždycky se z plavek vysvlékla a byla v normálních spoďárech. Cpát ji do extra vršku od plavek by mě nenapadlo. Můžu to tenhle týden sledovat, myslím, že se minimálně zítra koupat půjdeme. 

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 19. června 2022 21:14

Mohučanka plavky přes plavací plínu jsem nedavala. Vždyť mají obrázky. A to jsem určitě nebyla jediná. Spíš k tý plavací plíně tričko, než cpát mimino do plavek. 

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 19. června 2022 21:42

Tak tady je jeden kaskader:)

Online 711990
Avatar
17167 příspěvků moje polička 19. června 2022 21:45

rasaNori tyjo ta je huste podrena! Statecnaa jak je muzovi?

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 19. června 2022 21:48

711990 ten je dobity jak Sarajevo, žebra, dlaně, holen dodrenou ale hlava prý lepší. Tak snad to bylo jen tím opakovanym úderem do hlavy. Jsme si předali deti na koupaku u Humpolce, byl na ně dva docela zajímavý pohled. Ale podařilo se mi ji vykoupat, i hlavu umýt, tak vypadala veselejsi:D

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 19. června 2022 21:59
Reakce na Malenge:

A mám dotaz na letadlo, nevíte, jestli Swiss má nějakou zábavu pro děti? Nejde mi o obrazovku, ale spis omalovánky a spol. My většinou litame s emirates a ti vždy na začátku oběhnou palubu a všechny děti dostanou batuzek či něco podobného s pastelkami, malým plysakem a tak, proste něčím, v čem mohou hrabat a zabavi, neb je to nové. Aspoň to tak bylo před covidem. Neleteli jste někdo se Swiss?

​nějaký dárky od Swiss máme ještě doma, ale už tak 5 rokú starý. Puzzle, pastelky, omalovánky, nějaký karty, plyšový letadlo, myslím, že jedny "omalovánky" se škrábaly mincí. Ty dárky Emirates jsou teda ale jinej level. 

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 19. června 2022 22:02
Reakce na brrr:

Malenge Swiss má Černého Petra, omalovánky, pastelky a čokoládku (minulý rok). Kdysi dostali kluci i plyšové letadlo a puzzle. Nevím, jestli ta změna souvisí s věkem dětí nebo se změnou dárkových předmětů.

​zdá se, že koupili dost na sklad, nebo se s tím nemažou a dávají roky totéž. Viz výše...

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 19. června 2022 22:08

rasaNori pěkně dobitá, chuděra malá. Není divu, že měl muž strach a valil na rtg. Ať jsou oba brzo zase fit.

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 19. června 2022 22:11

rasaNori Kde jste byli? Na koupaku ale přímo v Humpolci byl dneska sambo s holkama. Ale z fotky to nepoznavam. 

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 19. června 2022 22:20

Karja ten Žabák? Je to tam dobrý s dětma?

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 19. června 2022 22:31

Karja hele plackovsky rybník se to menuje

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 19. června 2022 22:33

Tabea Hele já tam byla jen bez dětí, ale sambo si to hrozně chválí. Ségry taky. Je tam stín, hodně zelene a spousta hernich prvků mimo vodu. Sambo si pochvaluje že je tam tak jako prehledno, všude vidí kam se nachomejtnou,  záchody blízko, prostě takhle s malýma dětma ideál. Ti starší synovci a neteře si to taky chválí, že jsou tam nějaká hřiště a tak. 

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 19. června 2022 22:33

rasaNori Tak to neznám, to bude asi někde dál;-)

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 19. června 2022 22:40

Karja druhá vesnice za Humpolcem