Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 11:02

711990 no u nás až takové teplo není

Offline Karja
Avatar
35932 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 14:29

Sambo vybírá novej gauč, nahlas. Velkamala mu radí ,,hlavně nějakej se trpytkama,,. To by byla domácnost panečku. Ještě musím sehnat čepici s dvěma velkýma bambulema. To jsou vyhlídky toto. To bude horší než moje nákupy:-D 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 14:32

Karja má jasno, holka!

Offline žluťásek
Avatar
7644 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 15:04
Reakce na Karja:

,,hlavně nějakej se trpytkama,,

Offline MPLee
Avatar
2349 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 16:11

Len Lindex je zázrak, já teď v 10 měsících slavnostně přešla na velikost 68, ale ještě by se dlouho vešla i do té 62. Peru a suším to pořád, 90% toho mám z druhé ruky a pořád je to jako nové. 

Karja čepici se 2 velkejma bambulema dostala malá z F&F z Tesca, ale teď budou asi všude...

Potrefenáhusa tak naše mládě se rozchodilo. Před 14 dny zkusila sama pár kroků bez držení a dneska po plavání už chodila neohroženě mezi dětma v herničce i na kluzkých dlaždičkách ve sprchách!  Ale teda zase má záchvat kdykoliv jí chci posadit nebo položit, abych jí oblíkla. 
A načasování spánku mě teda taky pěkně štve. Začla usínat mezi 2 a půl 3 a budí se kolem 4, půl 5. Dopoledne taky spí, takže ven buď brzo ráno kdy je kosa a nebo přes oběd, kdy ale zase chce jíst  

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 16:20

MPLee jo no, zima a dva spánky je na venčení dost blbá kombinace. Já kluky oblíkám ve stoje, co se postavili, tak to můžeš taky zkusit. Pro mě je to mnohem pohodlnější.

Offline MPLee
Avatar
2349 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 16:24

Evaeva To já taky, ale ponožky nebo boty mi jdou líp v sedě. Ale ona teď odmíta i stát na místě a zároveň neni tak stabilní, abych jí oblíkala za chůze. A ona teda venku spí oba spánky, soma mi neusne, takže na vzduchu je, jen mě to nebaví

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 16:28

MPLee já i ponožky nebo boty zvládnu, oni seděli až nekolik měsíců po stoji. Stoupnu si za něj, on se o mě opře a časem se i naučil strčit nohu do ponožky a taky pokyn druháTak jestli venku spí, tak nemusíš mít výčitky, když někdy ven za bdění nejdeš. Kluci v kočárku nespí od šesti měsíců.

Offline Malenge
Avatar
4271 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 18:45

Karja hlavně nám pak sem ten trpytkatej gauč nezapomeň vyfotit!

Offline Karja
Avatar
35932 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 19:53

Malenge Jelikož jsem koupila dvoje balení třpytek a velkamala dnes přišla že školky s rýmou, nic co by se nemohlo v příštím týdnu stát nevylučuji! 

Offline Karja
Avatar
35932 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 19:56

MPLee No my máme fakt hezkou i sedici z HaM. Jenže se stalo, že ségra dostala podedenou s většima bambulema......Nejhorší je, že už ani nerve, že by si to vyrvala, to by mi bylo protivný, ale ona o tom tak hezky mluví, že ji člověk tu třetí zimní čepici koupi! 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 23:58

Garfie no to ano, u mna ta priroda asi chce, aby som porodila uz zajtraa s tym nespavcom nestras, este tu budem o mesiac plakat, ze som radsej mala mesiac prenasat .

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 04:25

Nausikaa 711990 vďaka!!!! Idem to pohľadať!!!. Ešte mi prišli nejaké čáčorinky z Alzy ako darčekz k objednávke, síce yase Pokémoni, ale sú to iné veci ako v tom kalendári, nejako to naskladám

Offline dzizisketa
Avatar
7485 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 07:11

Máme tři, slovy tři dárky pro Rosťu a nevíme, kam jsme ten jeden schovali. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:04

dzizisketa . Mne sa to tiež stáva a to dávam všetky darčeky do jednej skrine. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:07

Konečne som sa dokopala objednať deťom pyžamá. Pozerám ake veľkosti nosia. Starší nosí pyžamo z tchiba veľkosť 86/92. To je veľkosť mladšieho . Ja už fakt neviem jak to vyrábajú, Uni veľkosť dva až sedem rokov?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:13

Mrakoplas Tchibo má ty pyzama obrovský, já tu 86/92 objednala na podzim a prijde mi to fakt jak na 4 roky 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:15

Mrakoplas budes sa mi smiat ale ja som iste obdobie chodila s metrom do obchodov... to boli tak strasne odchylky vo velkostiach ze to inak neslo. aj mojej mame davam rozmery ked chce nahodou oblecenie kupit

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:22

Potrefenáhusa ja som to pyžamo už chcela vyradiť, že mu je istotne malé, nosí ho možno rok a pol. Ono sa snáď zväčšuje. Toto je naozajstné rastúce pyžamo! Má aj 98/104 a to mu je tiež dobre :)) 

eless ja sa ti nečudujem. Ja to od pohľadu tiež neviem odhadnúť keď nemám dieťa pri sebe. Nuž, obchody nám zavreli, tak idem zas naslepo online. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:58

dzizisketa to se mi děje pořádnebo různě nakupuju knihy a pracovní sešity dopředu a pak zapomenu, že je mám.