Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline letfenixa
Avatar
7935 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:17

Mrakoplas najlepšie zimné bundy mám z Lidla.

Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:21

Mrakoplas Ríša má už podruhé zimní bundu z hračkářství Bambule, značka Cool club. To asi u vás nemáte, co? 

Online Mrakoplas
Avatar
8787 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:21

letfenixa hej? Ja už tam ani nepozerám, buď nikdy nemajú číslo alebo sa mi nepáči dizajn. Ale idem tam teda mrknut, dik. 

Online Mrakoplas
Avatar
8787 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:40

Pinot Noir ja aj tak musím všetko online, tu je veľké p.d . Idem pohľadať, vďaka.

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:43

Mrakoplas A co Tesco nemáte? Já teď koukám na vinted, a nejlepší bundy v poměru pořizovací cena a výkon přijde to FaF. Jinak já vlastně teď nevím, ty máš dva kluky že jo? No to se nakupuje líp, to člověk doufá, že to unosi ten menší. Já teď kupovala zimní boty, takže starší má za 1500 a mladší z Vinted za 200,- s tím, že ji snad alespoň část zimy budou nějaky boty po segre! Ji to navíc ještě tak debilně vychází, že nejenže se netrefí do segriny sezóny, ale ještě v půlce sezóny mění číslo! 

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:58

Mrakoplas já kupuju letos už potřetí z Nextu, jsou krásně teplé, syn z nich nebyl nikdy zmrzlý. Ale předchozí roky měli i barevné, s obrázky, letos je to bída s nouzí, samé černé, tmavé. Takže jsem koupila za plnou cenu novou z vinted, co někdo určitě ulovil ve slevě za půlku a teď se raduje, jaká blbka koupí loňskou kolekci za letošní cenu

Offline letfenixa
Avatar
7935 příspěvků moje polička 15. října 2021 00:22

Mrakoplas ľahučké, vnútri fleece, po oprati veľmi rýchlo suché

Offline letfenixa
Avatar
7935 příspěvků moje polička 15. října 2021 00:28

Ešte k tým plačom, kojenec ma svojim plačom privádzal do zúfalstva, že neviem, kde je problém a keď už hovoril, tak zas do zúrivosti, že termix som nesprávne otvorila. Teraz, keď knuci, tak mi ide na nervy. A keď plače, ako dnes pred Žabiatkom, kde rezolutne odmietal ísť, tak som spotená a zničená zo snahy byť empatická a zároveň ho vkusne prehovoriť, aby tam išiel. Nakoniec ho presvedčil prísľub, že stačí, aby zistil, čo budú robiť a keď sa mu to nebude páčiť, príde za mnou a pôjdeme domov a takto to povedať aj vedúcej krúžku. Samozrejme, že tam bol do konca a prišiel s úsmevom a spokojný a že to bolo akosi krátko. Škoda, že do škôlky mu takýto prísľub dať nemôžem.

Online Mrakoplas
Avatar
8787 příspěvků moje polička 15. října 2021 00:43

Karja máme ale nemajú tam nič! Minule som chcela kúpiť neteri tričko s dlhým rukávom, nebol ani jeden kus. žluťásek mňa už to taak nebaví, furt len handry a topánky riešim. 

Online Mrakoplas
Avatar
8787 příspěvků moje polička 15. října 2021 00:46

No a po strašných, fakt hrozných dvoch dňoch, kedy som mala chuť vyskočiť z okna a staršiemu vyprasit kožuch, som zistila, že ten chudák má všetky a fakt všetky (žiadne tri zo šiestich) príznaky adhd a že debil som tu vlastne ja. 

Online 711990
Avatar
17107 příspěvků moje polička 15. října 2021 03:36
Offline JankaM
Avatar
2386 příspěvků moje polička 15. října 2021 08:12

Kdysi jsem dostala adventni kalendar z DM, byly tam ruzne male baleni potravin jejich znacky, tak do tech krabicek davam ruzne drobnosti po dvou ks, hlavne zasadne stejne, aby nebyly hadky napriklad nad barvou lizatek. A od moji sporive maminky maji deti samodomo pytliky napr.s hrozinkou, piskotem, orechem atd. A sambo by nejvic ocenil jako adventni kalendar basu Tim mam tedy vyreseno, o existenci lego kalendaru jsem donedavna nemela tuseni a dal si tuto informaci necham pro sebe. 

Offline DruI
Avatar
3239 příspěvků moje polička 15. října 2021 09:06

JankaM Tak jestli myslíš basu piv, tak pro samba může být ;o)

Mně se moc líbí to domácí plnění kalendáře a všechny, které to zvládáte, obdivuju. Já jsem na to bohužel hrozně deorganizovaná a než bych se k tomu naplnění dostala, tak bychom asi slavili až pravoslavné vánoce :o) 

Offline JankaM
Avatar
2386 příspěvků moje polička 15. října 2021 09:43

DruI netřeba hledat složitosti, on nejraději Svijany nebo Ratar

Offline Gatita
Avatar
7130 příspěvků moje polička 15. října 2021 10:02

Prosím vás, prodlužoval si teď někdo rodičák? Mluvila jsem teď s výbornou úřednicí, vysvětlila co, jak, kdy a kam, ale formulář, který mi jmenovala, jsem nedohledala. Říkala Změna výše RP, já našla jen Volbu výše RP. Obsahově to bude ono, ale jistá si tím nejsem..

Online Myrtila
Avatar
2951 příspěvků moje polička 15. října 2021 10:22

JankaM Adventni kalendar-basu praktikujem uz nekolik let  nakoupime vanocni specialy a kazdy vecer si dame s muzem jeden napul

Offline DruI
Avatar
3239 příspěvků moje polička 15. října 2021 10:25

Gatita Já si teda prodlužovala rodičovskou na podzim, ale to se jistě neměnilo :o) A jo, formulář je nadepsaný "Volba výše rodičovského příspěvku".

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 15. října 2021 10:39

To dítě je po mě, pojídá syrový květák. 

Offline Gatita
Avatar
7130 příspěvků moje polička 15. října 2021 10:48

DruI Super, díky! Už se mi tam dneska podruhé volat nechtělo, tak jsem lovila rozumy tady. Ale musím říct, že za mě UP funguje skvěle, rodičák jsem posledně vyřešila distančně, úplně bez problému, ani jsem tam nemusela vkročit, jen jsem si u nás na venkově nechala ověřit podpis, což bylo na 5 sekund na dvoře.  A info po telefonu taky srozumitelé.

Offline JankaM
Avatar
2386 příspěvků moje polička 15. října 2021 10:51

dzizisketa mňam, taky pojídáme syrový, kdo by se patlal se smažením