Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 14. října 2021 14:19

MPLeetu Heroesgym jsem videla, i by to fungovalo casove, ale financne je to nerealny, ne tak, abych mohla chodit kazdy tyden. Navic si nejsem jista, jestli Tonda uz neni velkej, jestli by tam nezpusobil nejaky skody:D ale chodim s nim jednou tydne na hodinu do sokola a je to super! Rozhodne se nabeham dost:D 

Evaeva uz je to lepsi (musim zatukat), sice vstava v 6 rano, ale uz je to vicemene v kuse!:) akorat sambo vstava v 9, takze ranni behani nehrozi. A vecer to zas obvykle nejde mne, ale budu se holt muset preucit! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 14:24

711990 U nás je taky takové cvičení, ale já vůbec nemám kdychodila jsem tam se starším, když mu byl tak rok, ale byly tam i větší děti, zhruba do čtyř let. Sambo je pořád doma? Třeba bys mohla chodit běhat někdy přes den. Já teda potřebuju nějakou pravidelnou organizovanou aktivitu, jinak nejsem schopná se donutit pravidelně. Prostě když vím, že v pondělí mám kruháč, tak jdu.

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 14. října 2021 14:27

711990 Tak prostě počkej až bude Tonda schopnej běhat s tebou. Pak můžete vyrážet v těch šest :)

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 14. října 2021 14:37

711990 Mě přijde, že tam jsou spíš větší děti. Moje je výrazně nejmladší, zdemolovat tam moc neni co  A teda je to 180 na hodinu, první zdarma. To mi přijde pořád dobrý, vzhledem k tomu co stojí miminí plavání, cvičení nebo kolik jsem platila na klasických kruháčích před těhotenstvím. Mě nejhorší přijde ta cesta, to mě moc nebaví ráno přes půl Prahy...

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 14. října 2021 14:38

Evaeva super, diky za tip. Objednala jsem trolejbus, ten jezdi v meste, kde bydli :) 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 14:41

MPLee 180 je dobrá cena!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 14:42

Lamicka není zač. Naši se o ní rvou, asi budeme potřebovat ještě jednu. Myslela jsem třeba autobus, ale syn trvá na tramvaji.

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 14. října 2021 14:50

Evaeva šiš, jdu okamžitě přiobjednat 2 ks, oni se zase servou!!! (2 synovci+syn) dcera na to bude koukat se zvednutým obočím, možná z toho vytvoří na mobilu gif.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 15:01
Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:10

My doma o postavě a tloušťce mluvíme spíš v opačném gardu - že není dobré být moc hubený. Dcera už pochopila, že "po jídle vyroste", což chce. Tak se občas ptá, po čem vyroste víc, tak říkáme, že hlavně po zelenině a mase, ale že klidně může jíst od všeho trochu, ale ničím se nepřejídat. Myslím, že už padla i otázka, proč sportujeme (protože nás to hodně baví), ona si pamatuje, jak ji bavilo lyžovat a bruslit, a teď ji baví i atletická přípravka, tak jí to k tomu vždycky přirovnám.

Teď teda komentuje, že mám velké břicho (nemám!! Zatím...)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:14

Jo a nakreslila "to miminko, co máš maminko v bříšku", tak jsem si říkala, že musím vyhrabat její album, když byla miminko. Aby pak chudák nebyla zklamaná, že novorozeně nemá culíky do pasu

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:18

Evaeva je právě! Za tu hodinu s trenérkou platím několikanásobně víc. Ale na klasický večerní skupinovky se letos prostě ještě nedostanu, tak to dočasně jsem ochotná dát... Zase i malá to má jako zábavu

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:27

MPLee Jako seš dobrá. Hlavně že absolvujete i tu dlouhou cestu tam a zpátky. Na mě by zapůsobilo běhání, jenže já už úplně vidím, jak bych to omarodila,mně stačí fakt málo, já nemám moc otužilost a kondici teď, takže mě všechno nad limit už sejme. Jak říkám, jedině nezrat:-D

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:31

Karja  na mě taky funguje nejlíp běhání. Ale minimálně 8-10km 5x týdně a v tempu. To teď nedám. 
Mě cestování nevadí, jsem zvyklá s malou sama jezdit pravidelně na otočku Praha - Brno a podobně. Spíš ten provoz brzo po ránu - začíná to v 9, takže budík, vzbudit i mimino dřív než by chtělo... Pak spěch a nikdy nevíš, jestli pojedeš 30 nebo 60 minut  No ale už jsem se na sebe nemohla koukat. Navíc nám na to pak dokonale navazuje plavání, takže v poledne mám tuhý mimino a dobrý pocit, že jsem neproflákala den!

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:34

MPLee :-D No to je fakt, ta cesta skrz Prahu je i dost teda nepředvídatelná! No jako našla jsi fakt dobrej způsob, jak se do toho položit i s miminem v zádech;-)

Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:36

Karja jo jo, byla jsem v utery behat a ted me boli na patre a jsem hotova, takze spostem k invalidite zdar. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:38

MPLee diky, ulozeno!

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:41

Lamicka taky je pekna, ale tu vez jsem prave moc nechtela. Ale dekuju!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 15:45

MPLee já měla děti jak hodinky, takže jsem chodila cvičit tak od šestého měsíce. Ale byl problém najít cvičení, co do toho rozvrhu zapadalo. Teď chodím na kruháč do DDM, úroveň je prostě pro matky:), ale zatím je to i moje úroveň a mám to před domem. Tam je teda cena fakt super, asi 80 korun za hodinu.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:48

Evaeva To mne je jasný, jak jsi to myslela a stoprocentně tam byly i nemocné děti kvůli fotu, nebo spíš takové nedostonane.