Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline 711990
Avatar
17036 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:33

Mohučanka tak to si asi vaseho slonika nepujcim

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:33

Mohučanka teda ufsyn mi sice ujíždí (oba), ale před přechodem bezpečně zastaví (ten starší).

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:52

Evaeva jo, tak před přechodem nebo ulicí v zastavěném území taky zastaví, do ulic nevbíhá, ale když polňačka ústila na silnici mezi dvěma vesnicemi (kde se smí 90), široko daleko jen příroda, tak prostě jela dál...Myslela jsem, že mě trefí šlak, když jsem tam uviděla v zatáčce na silnici akorát pidihelmičku dobrých 100 metrů daleko. Jak říkám, můj řvací rekord. Jezdila v té době dohromady asi týden, vůbec mne nenapadlo, že by mohla takhle odjet.

Jinak u nás na cyklostezce sedne na kolo a prostě frčí, manžel ji už doprovází taky na kole, protože jinak nemá šanci. 

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:54

711990 Jo, náš sloník umí překvapit

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:55

Mohučanka jo, tak to by syn taky možná udělal. To je blbá situace, fakt na infarkt.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:13

Máte tipy na adventný kalendár? Pozerala som lego, ale tam je len klasické a u nás zatiaľ frčí duplo (to som ako kalendár nenašla) a schleich, ale popravde neviem, či by to syna až tak nadchlo. Hrá sa teraz prevažne len s vláčikmi, plastelínou hubellinom, z lega stavia veže, panáčikovia a príslušenstvo ho nechávajú chladného. Pozerala som už aj drevené adventné kalendáre a rozmýšľala, že by som mu ho naplnila sama ovocím, nejakými drobnosťami a tak (úlohy u nás nemajú zmysel, ešte je na to podľa mňa malý a k tomu obdobie vzdoru). Prípadne tipy na pekný drevený plniaci kalendár a aktivity/drobnosti pre 3ročného?

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:17

DrowRanger

Pokud budu kalendář pořizovat, tak jen obyčejný s malýma čokoládama. Ty speciální od značkových hraček jsou pro mě drahé, vzhledem k tomu, kolik za Vánoce utratíme, a na ty plnitelné nemám fantazii. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:24

dzizisketa ja práve čokoládový nechcem, ako mal syn tú zápchu, tak sa snažím, sladké obmedziť (našťastie si radšej ako čokoládu dá mrazom sušené ovocie alebo tie lisované ovocné tyčinky ) a určite dostane minimálne jeden od mojej mamy aj svokry. Vianoce pôjdeme tento rok nízkorozpočtovo (prípadne ak skončím v nemocnici kvôli pôrodu tak ani neviem či nebudú neskôr), kopu darčekov zas dostane od starých rodičov a my zrejme kúpime len buď elektrickú autodráhu alebo magsformers.

Offline DruI
Avatar
3175 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:30

DrowRanger Hele a potřebuje další kalendář od vás, když už ho bude mít od babičky? U nás ho dceři taky kupuje babička, i když jsem ji teda požádala, aby nebyl čokoládovej, takže vybírá s nějakými želatinovými bonbony a teda mám pocit, že na tu radost i to úplně stačí.

Ale teda, jestli mrazem sušené ovoce a ovocné tyčinky, tak co tohle? ;o)

Online Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:33

Kdybyste někdo náhodou kupovali adventní kalendář gumídkový od Jojo, tak vězte, že jsou v něm ty minipytlíčky s minigumídky, ale všechny úplně stejné. Zhruba třetí den to začne být fakt nuda. Čekala jsem, že tam budou aspoň jiné tvary, když už ne jiný typ té želatiny.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:36

DruI ja mu ale ten od babičiek nechcem dať (natajnáša ho zje muž :D ). Nechcem aby sa každý deň tlačil čokoládou alebo sladkosťami. Aj kvôli tomu, že u nás aktuálne veľká potreba na WC býva odmeňovaná, takže 2-3x za poobedie dostane buď tú ovocnú tyčinku alebo cukrík či kúsok nejakej sladkosti, nechcem k tomu ešte pridávať ďalšie. Mixit som pozerala, ale nie vsetko by mu sadlo :)

Online Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:39

DrowRanger já o adventních kalendářích neměla tušení až skoro do dospělosti. Ono se bez toho dá docela dobře žít.

Offline DruI
Avatar
3175 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:42

Pinot Noir No, dá se bez nich žít, ale já loni koupila jeden dokonce manželovi a toho to strašně potěšilo, ačkoli vánoce jinak nemá moc rád :o)

Offline DruI
Avatar
3175 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:44

DrowRanger A teď na mě v reklamě vyskočilo tohle. Něco takového by to být nemohlo?

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:45

DrowRanger já (ehm, teda dcera) viděla v knihkupectví kalendář s Tlapkovou patrolou, jehož obsahem je prý 24 minipříběhů. U nás teda Tlapky momentálně velmi frčí, takže to asi letos vyřeším tak. Knížky čteme v metru cestou do školky, tak to bude dobré, že bude co číst. Tedy doufám, že to bude dobré

Čokoládový dostane jistě od babičky.

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:46

DruI Jé, to je hezký, to podstrčím babičce, díky.

Edit: myslím ten vyškrábavací...

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:50

DruI přesně, proč se neudelat radost?

U nás vždy bývalí jenom tycokoladky, ale děti jsem naučila ty různé aktivity a ukoly a už teď se ptají, jestli bude zas.

Je to hezká tradice, i když to teda je potřeba předem promyslet a dá to práci. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:51

Pinot Noir to áno, len my moc tých tradícií zatiaľ nemáme a myslím, že by to synovi spríjemnilo aj rána pred škôlkou :) A ja som sa ako malá vždy tešila na otvorenie okienka (sestra zas vyjedla všetko naraz :D ) DruI on má ešte len 3 roky, myslím, že by to chcel okamžite zoškrabať celé :D Vlastne ma napadá, že práve kvôli tomu budem musieť asi vybrať enjaký plniteľný kalendár, lebo inak mi na všetkých otvorí okienka naraz . Mohučanka tlapková patrola ho zatiaľ necháva úplne chladným, našťastie (ale teda minule som videla 8x za sebou 15 minútové video, na ktorom týpek najprv zviedol bitku robodinosaurov a následne "liahol" vajíčka dinosaurov v detskej mikrovlnke...). 

Offline mnum
Avatar
2138 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:51

MPLee dik ze pises o tom heroesgym, koukala jsem na to nekdy driv a rikala si ze to vyzkousim a pak jsem na to uspesne zapomnela  tak to asi zkusim, mam tam dokonce i dobre spojeni z domova

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:53

continuity myslím, že ty si spomínala, že si mala pekné plniteľné kalendáre pre baby, kupovala si ich alebo vyrábala? Predpokladám, že asi bude lepšie, ak tam budú čo najväčšie priehradky na drobnosti?