Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:58

 DrowRanger Ked som malá deti malé,tak sme používali podobný ako je toto.

Tie drevené máme teraz a problém je, že tie suflicky bývajú dosť maličké a moc sa tam toho nevojde - takže sú tam papieriky s návodom, kde hladat. Sem sa vošli aj ponožky alebo pletené rukavičky. 

Offline 711990
Avatar
17087 příspěvků moje polička 14. října 2021 21:59

MPLee koukam jeste na ten web heroesgymu a vidim, ze je tam ta "matkova" lekce 200kc/vstup. Mas nejakou spesl zvyhodnenou permici nebo tak?

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:04

continuity Ďakujem krásne za tip, idem ho hneď objednať a dumať čo všetko do neho dám. Tie šuflíky sú super veľké oproti dreveným, tam sa zmestia aj figúrky a menšie hračkya autíčka, to bude mať syn veľkú radosť :)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 22:09

DrowRanger nám babička našila pytlíčky, buď se věšely na tyč (= hrozný krám) nebo poskládat na ošatku. V tvém stavu bych spíš zvážila, jestli nebude syn zklamaný, kdybyste museli slavit Vánoce později, že mu nevyšli okýnka.

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:13

DrowRanger boli roky, keď som im do toho rozobrala krabicu Lega a postupne si to stavali. Príšerná rychta.

Ale kludne by som kúpila nejakú menšiu krabičku Dupla a doplnila to aj tým. 

Uži si to.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:17

Evaeva hm, ono ak budem v nemocnici, muž vezme malého k svokrovcom, ale ak tam skončím v polke decembra, nie som si istá, či mu tam muž bude schopný niečo vložiť . continuity vidím to na schleich figúrky, pár malých autíčok, skákaciu loptičku, nejaké maškrty a výtvarné pomôcky, prípadne aj vykrajovátka na koláčiky, z ktorých budeme potom cez víkend piecť (ak bude ochotný spolupracovať :D ). Asi sa teším a chcem aby taký kalendár spravil niekto mne! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 22:18

DrowRanger tak to jo, já myslela, že třeba posunete celé vánoce o týden nebo tak.

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:29

DrowRanger No víš, já jsem o adventním kalendáři taky přemýšlela....a pak si řekla: Fakt chci týden strávit vysvětlováním že se každý den otevírá jedno okynko?:-D Já myslím, že u nás by to bylo spíše na škodu, jako spousta dalších aktivit ze strany matky, plus souhlasím s dzizisketa je to docela drahé, pokud se to nevyrobí. Takže já na to kašlu:-D Myslím, že příští rok to bude lepší;-). 

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:30

DrowRanger

u malinkých děti som to tam dala všetko hneď na zaciatku. Oni si to fakt neotvárali vopred, to kúzlo je silné. 

Teraz to už nerobím, lebo to nedokážem takto vopred celé rozmyslieť a neviem úplne presne, čo budeme robiť. 

Ale tie vykrajovátka sú výborný nápad, to použijem!

Offline žluťásek
Avatar
7586 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:31

Tuhle diskuzi vůbec nechci číst! Zmítám se mezi touhou pořídit synovi nějaký skvělý adventní kalendář, ať už lego nebo samodomo a nechutí zahrnout ho hromadou malých dárečků měsíc před Vánocema.

Moc se mi líbí ty úkolové, ale syn mi na to pořád přijde malý. Že jakoby nedocení ještě, že dáreček je ten zážitek, společný čas. Myslím že víc chce tu čokoládu. Že by mohly být hračky zatím netuší a já pořád váhám, jestli mu to chci už letos ukázat. Protože pak už nebude cesty zpět

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:32

DrowRanger u nás v poslednom okienku bývalo niečo na stromček. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 22:37

žluťásek taky jsem teď začala uvažovat. No zatím je mi jasné, že nechci byt zamořit 2x24 věcmi, takže to asi nějak nakombinuju. Babička tam dávala hodně sladkého, to chci omezit.

Jo, a jeden rok syn dostal pexeso, každý den pár kartiček, to by mohl být pro někoho tip.

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:38

žluťásek na to jsou dobré ty suflicky, nemusi tam být pokaždé darecek. Když jsem nevěděla co, tak tam bylo něco malého k jídlu, bonbon. Nebo ty ponozky, klidně bych tam dala i to společně pečení nebo zdobení oken třeba jako ukol. Stejně to s ním delas.

24 úkolů tam nemám ani já, to by nás všechny asi piclo. Nebo jsou tam věci, které by se stejně dělaly - třeba tvoření a balení dárků pro spolužačky. Dávala jsem tam lístky na Louskáčka ( letos teda nemáme ) nebo výlet na Vánoční trhy, nákup stromečku, letos budou plnit baterkami ty šílené svíčky z tchiba .

Offline žluťásek
Avatar
7586 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:44

continuity no já obecně zatím spíš přemýšlím, jestli prozradit, že existuje i jiná možnost než pidi čokoládky. Protože ty už si z loňska pamatuje, těší se na ně a moje mamka mu je bude chtít zas koupit.

Já s ním něco ráda dělam pořád, jen bych si nerada podřezala větev, až nebudu stíhat. My jsme hrozně neorganizovaní

Offline MPLee
Avatar
2328 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:44

711990 Jo, je 10 vstupů za 1800, platnost časově neomezená - dneska mi jí se smíchem dával se slovy ať to zkusím stihnout v následujících 10 letech. První je zadarmo a druhou jsem rušila o půlnoci před tím, protože malá měla horečku a zaplatit ji nechtěli  Jestli jsi zvyklá na multisportku, tak to chápu, já jí nikdy neměla a byla jsem zvyklá chodit i 4-5x v týdnu, tak mi to teď přijde přijatelný. Ale za kosmetiku taky neutrácím. Teď jen za jídlo a blbosti pro malou

Offline žluťásek
Avatar
7586 příspěvků moje polička 14. října 2021 22:49

continuity ale teďka jsem to vymyslela! Mohla bych mu namalovat 24 kamínků s oblíbenými obrázky a že si je necháme na hraní nebo postupně rozdáme venku. A k tomu třeba sem tam úkol nebo bonbon.

Nebo 24 kamenů s postavičkami do Betléma. Ale to by bylo asi těžký najít vhodný kamínky. 

Musím vám to sem napsat jako inspiraci a sobě, abych to nezapomněla

Offline MPLee
Avatar
2328 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:09

Karja Evaeva No ono neni opravdu co obdivovat. Možnost strčit malou muži a jít cvičit nemám, naši sice hlídají rádi ale abych si chodila 2x týdně cvičit a k tomu třeba občas na večeři nebo koncert to neni (navíc je to půl hodina k nim, pak do Prahy na cvičení a zase tam a zpět)... Tak jsem se prostě přizpůsobila. Ono hrozná výhoda je, že malá je fakt společenská a užívá si to. Dneska teda byla protivná (ale rostou jí 2 zuby najednou), takže za mnou za tu hodinu dolezla 3x a 2x zafňukala, jinak si tam někde zkoumá bednu hraček, nebo pronásleduje starší děti  Takže se zabavíme obě a nejsme pořád samy doma. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:09

Bože ja sem furt chodím len žobrať tipy, ale nemáte tip kde kúpiť staršiemu zimnú bundu, veľkosť 110. Prechádzam tie internety a nejak nič poriadne nenachádzam. Lyžiarsku má podedenu, potrebujem na bežné nosenie. 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:13

MPLee ty jo, syn by se v jejím věku nenechal ani položit na zem, natož mezi děti, visel by na mně a brečel. Máš tu holčičku fakt šikovnou. Ale nestěžuju si, já mám aspoň perfektní výmluvu proč necvičím

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 23:14

MPLee jo no, muž hlídá ochotně, takže tohle naštěstí řešit nemusím. Skoro na nic jiného hlídání vlastně nevyužívám. Přiznám se, že mě na tom cvičení neprudily moje děti, ale spíš ty cizí:) Ale já to mám spojené s odreagováním, volnem, to s nimi prostě nebylo.