Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 15:59

Karja snad jo, ale ten početní rozdíl oproti včerejšku i ten hromadný odchod po obědě mě trochu vylekal.

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:19

MPLee ja byla zvykla chodit na Multisportku a na detsky cviceni chodime jen do sokola, no:D ale to je muj problem, strasne mi odjakziva vadi utracet za kosmetiku a sportovanizato za boty a jidlo to dam klidne 3x tolik

DruI ale na to se docela tesim! Nebo kdyby aspon jezdil na kole!

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:40
Reakce na Kokoska:

Lamicka taky je pekna, ale tu vez jsem prave moc nechtela. Ale dekuju!

​prosím te, kdyby ses náhodou rozhodla pro tu garáž s výtahem, tak vlastně totožnou mají moji kluci z Lidlu, taky je kompatibilní s kolejemi a stojí určitě minimálně o polovinu min, tak jen pro info...

Offline ziginka
Avatar
676 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:43

Kokoska Mame tohle: https://www.fler.cz/zbozi/garaz-pro-9-auticek-9292199

Vyrobce dela i jine typy, jde to rozkliknout z jejich profilu.

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:43

711990 je ještě malej, no. Já prvně vyrazila se starším běhat v jeho 5, ze pobezim a on pojede na kole, občas to provozují s mužem, bylo to docela fajn. Pokud by to moje dítě občas poslechlo, ze nemá schválně v plné rychlosti nalitavat do těch největších děr, bylo by to ještě lepší, takhle sprasil řetěz, natloukl si a zpátky jsme šli snecim tempem, no aspoň to bylo z kopce  od te doby chodím sama, cti jednou za sto let. 

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:47

@Malenge au

Offline Kokoska
Avatar
28218 příspěvků moje polička 14. října 2021 16:49

ziginka dekuju!

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 14. října 2021 18:08

711990 Hele ségra chodí behat s dětma dvěma, ale nejmladší jsou 4 no:-D. 

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:05

@Karja ja na tom zacnu brzo pracovat! Mela sem bozi kolegyni, mela 4 deti a ty s ni chodily behat za odmenu

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 19:30

711990 od těch 4 let to je to podle mě reálné, dřív bych řekla že jen u hodně zapálených jezdců na odrážedlech:) Ale občas vídám jak malé dítě jede na odrážedle a rodiče na kole, takže někdo by asi zvládl i běh.

Offline continuity
Avatar
33535 příspěvků moje polička 14. října 2021 19:33

Evaeva já jsem vždy děti naložila a kola a chodila jsem s nima. To akorát tak vyšlo, co se tempa týče. Když byly o něco větší, po sídlišti jsem utíkala a v lese na mě čekali.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:08

Debata už se trochu posunula, ale děkuju všem, kdo se vyjádřili. Já jsem si ujasnila, že je to spíš o celkovém postoji k sobě a mám na čem pracovat, protože to člověk prostě ať chce nebo nechce nějak těm dětem předává.  

notna tohle mi přijde moc hezký, že na tom pracujete společně. 

Evaeva hezky jsi to napsala, mít se ráda a být na sebe hodná je základ :)

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:09

711990 Jako některé děti jedou tak nějak kontinuálně. Jakoby já si to docela dovedu představit s tou starší, ale úplně vidím jak někde na půl cesty zastaví u nějaké kraviny na dvacet minut a já tam promrznu. Jako s dětma se cvičí blbě no, a jak někdo psal, ten hlídací čas, když je ho poskrovnu člověk chce využít jinak. 

Offline DruI
Avatar
3238 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:14

Karja No přesně, ta kontinualita je problém. Já běhám cca stejně rychle jako dcera jede na kole, takže teoreticky bych s ní i s kočárkem vyběhnout mohla, ale ona se nechá zlákat strašnou spoustou věcí k zastavení a pozorování a nějaké udržování pravidelného tempa jí nic neříká :o)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:20

Karja DruI syn jede na kole i rychleji než já běžím. Chtěla jsem to vyzkoušet, myslela jsem si, že doběhneme do lesa, on si tam pohraje, já se zatím protáhnu nebo trochu zaposiluju, ale on to vůbec nechce zkusit. Nechtěl jet ani s mužem a to už je co říct.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:23

Karja u nás se teď hodně rozšířilo to cvičení, kdy matka cvičí a dítě si hraje, v okolí je takových aktivit několik. Já teda radši děti strčím tatínkovi, na tom cvičení musíš dávat pozor na svoje dítě, ostatní tam třeba ječí:), prostě není to ten oddych. Ale je to fajn varianta, když cvičení nechceš bezdětný čas obětovat. 

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:28

Evaeva No u nás byla jeden čas takhle joga, ale už to asi není a hlavně se dvěma mě nikam nevpustej, to už bych nedala. Ale jak psala MPLee jak se do toho pustila, tak mi to přijde fakt obdivuhodné, že si našla takovouhle cestu, že to jde:-D. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:28

Kdyžtak můžu půjčit svojí dceru, pokud chce někdo trénovat sprinty. Ta jede na kole furt pryč a nikde nestaví, dokud není přes cestu závora nebo dokud se někde nerozseká stejně jako na lyžích totiž neumí/nechce brzdit.

(Nebo dokud na ní nezačnu řvát, že vjela na silnici, ať okamžitě sesedne a počká na nás To byl myslím můj řvací rekord jak na dálku, tak co do hlasitosti.)

Offline notna
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:31

INCOM1 Díky, dceři už je 12, takze ono kázat ji a sama "hřešit", se nedá :-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:32

Karja to jo, má i můj obdiv MPLee

Jógu si neumím představit, to musí být nějaký kruháč/funkční trénink, prostě něco, co můžeš pořád přerušovat, dřepovat s dítětem v náručí a takv létě se cvičí i venku, to mi přijde dobré, jedno to studio má dokonce uzavřenou zahradu s hřištěm. Tam jsem chodila s dětmi na poporodní, ale než jsme se dostali ven, přišel covid.