Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:41

marieu my tedy mame trochu mladsiho kluka, ale ten zije legem.  Jsou ruzne řady, kamaradka ma kluka do prvni tridy, a tam leti ninjago a tematika minecraft. Jinak muj syn je do lega tak paf, ze slysi na cokoli od te znacky a ma dokonce radost i z obleceni, pokud je od lego wear. Kdyz nad tim tak premyslim, s nicim jinym nez s legem si ted syn nehraje. Obcas dame spolecenskou hru a zacali jsme vic cist a ruzne sportovat, ale z hracek jako takovych vyuzivame vpodstate jen to lego. Ale radost by mel asi z lecceho.

Jo, a vcera jsme sklidili na jednech narozeninach megauspech obrim lizatkem, ve kterem bylo 11 malych lizatek. Maji to v norme asi za 80 kc. Byla jsem tam asi podruhe v zivote a meli tam poklady

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:00

Zuzuli to teda jí pěkně, to můžu se svým dvouletým leda závidět, ten si naordinoval asi suchou dietu, jí jen suché, nejlíp tvrdé pečivo . Přeju ti, ať najdeš co nejdřív méně tabulkovou doktorku.

Offline Len
Avatar
2240 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:04

Zuzuli Achjo, doporučila bych ti naši pediatričku, vážně skvělou, ale ta určitě nové pacienty teď nebere. Snad to vyjde s tou od sestřenice. Dej pak vědět, jak jsi pochodila, třeba bych se mohla přimluvit, až půjdem na půlroční prohlídku. 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:07

marieu ehm tohle je to lizatko. Vim, totalni odpad, ale té radosti. Ale je mi jasny, ze jako lekarka nebudes davat detem tohle.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:17

Já jsem se bála, jak máme tezkotonazni dite, těch 8 a půl kilo měla ve čtyřech měsících, ale už se to hodně zpomalilo, na desetimesicni prohlidce měla 9,70, takže v roce asi bude mít cca ten trojnásobek porodní váhy. Narodila se s rovnejma 3,5 kg. Je teda malá, ale to celou dobu.

Ale tu kebuli má porad velikou, ale to my všichni  (prines do cepicky 10 kg brambor)

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:19

marieu Legem nebo něčím takovým určitě netrefíš vedle, ale jestli je zavalenej hračkama a nechceš jít ve stejném módu, tak můžeš zkusit nějakou hezkou knížku , dětský lítací "dron", dalekohled, nějakou takovouhle lupu (v podstě levnej mikroskop), fosforeskující samolepky, pero s neviditelným ingoustem, hlavolam, klidně i nějaký jídelní balíček, dá se udělat i něco zdravého....nebo se poraď s rodiči. :-) 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:23

Zuzuli Ale ji ti fakt pěkně! Nad tím mlíkem bych se teda zamýšlela, jestli si jen tak necucne od tebe a zda by dvě lahvičky denně neudělaly službu. (ale podle mě takhle živý dítě ani nezvazis kolik vypila, se bude na váze furt mrskat, to půjde gramy sem gramy tam, co ti to poradila) . Já teda kojím večer na usnutí a občas v noci, a ještě dávám i mléko večer po večeři trošku, protože to vidí u ségry. Jo to je tak jediný, co mě napadá, že mužes změnit mimo změny doktorky:-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:25

Zuzuli a taky mi přijde, ze ji pěkně

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:27

Zuzuli A teď už si připadám jak moje tchýně, ale co vývary? To bych ji dělala, moje děti je měly i hrozně rády a to snad už nic lepšího není,ne?

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 07. května 2021 10:35

Karja vyvar je doktorkou zakazan jako malo kaloricky, jedine eintopf a zajiskovat! jako ona ji hodne uz nase jidlo, je ten typ, co kdyz vidi, ze neco jis, musi to nutne mit taky. A koji se porad hodne, trikrat denne na uspavani, to vystrida i obe prsa a fakt saje a polyka, pres den si tak dvacetkrat cucne, kdyz ma zizen nebo neni uplne v pohode, a v noci taky aspon trikrat, moje pokusy o to ji to mliko nedat, nebo jen z jednoho, konci revem, dokud ji nenecham dopit, teprve pak vytuhne. A vzhledem k tomu, ze jsem od mlika porad stejne pocintana jako pred rokem, usuzuju, ze ho mame porad dost. A na odstav to asi zatim nevypada, jsem ta, co koji batole na lavicce v parku, jeste, ze je tak mala

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 07. května 2021 11:14

Zuzuli

Jak může někdo zakázat vývar!!!

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 07. května 2021 11:56

Starsi se pres den porad pocurava. Ale ne ze by si ucvrnkla, ze je zabrana treba do hry. Ale fakt se pocura cela. A nepomaha ji hlidat, pripominat, pripadne cekat co bude kdyz to necham uplne na ni. Ze to nedava v noci, to holt beru ze ma cas. Ale pres den?

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:04

rasaNori já si nejsem jistá, ji je asi 2,5? Mi to přijde úplně v klidu, i starší. Já mám teda ohledně nočníku laťku velmi nízko, ale nikdy jsem se tím netrapila. Prostě jsem nosila s sebou vsude náhradní oblečení. Velmi pravděpodobně z toho vyroste, hlavně klid

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:30

Mulen haha. "Astenicka" jsem mela v karte coby batole taky..! Mati to pekne naprdlo, podle fotek jsem byla normalni dite..

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:30

Zuzuli Aha no, tak to je úplně jinej gang teda. Já bych ji ten vývar teda dělala, s nějakou zavarkou a sluš. No jasně malamala taky jedla už brzo naše jídlo, pokud jís slušně, tak jako proč ne. No tak nemáš to lehký. Kdybych nechtěla měnit doktorku, tak ji řeknu, že ty nutridrinky pít nechce;-)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2021 12:33

Karja Nas maly ma casto vyvar ze zeleniny a masa  a pak se to akorat rozmixuje. To rozhodne neni malo vyzivne

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:38

Pavlena Astenický má v průkazech i náš mladší, v 18 měsících 86 cm a 10 kg. Mně připadá, že je úplně akorát.

Online ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:42
Reakce na rasaNori:

Starsi se pres den porad pocurava. Ale ne ze by si ucvrnkla, ze je zabrana treba do hry. Ale fakt se pocura cela. A nepomaha ji hlidat, pripominat, pripadne cekat co bude kdyz to necham uplne na ni. Ze to nedava v noci, to holt beru ze ma cas. Ale pres den?

​Nase holka se taky pres den obcas pocura (cca 1-2x do mesice asi). Jsou vekove tusim podobne, okolo 3,5 let? Ona proste zadrzuje a nechava si to na posledni chvili, a pak to obcas nevyjde, no. Jsem zvedava, jak to bude ve skolce, mela by nastoupit do statni a to se mnou teda vybehnou, az se jim tam pocura.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:51

ziginka nevybehnou, u těch prtat ti rovnou řeknou, ať si tam přineseš komplet náhradní oblečení. Jako musela by se počůrat 3x denne, ale na nehody jsou zvyklí. 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 07. května 2021 12:52

Pavlena Pinot Noir nevím, jaký na to mají tabulky. Náš hošík teda neduživě působil, bledej a hubenej, mě to nepřekvapilo. Ale je mu už 14 a vyrůstá z toho. Je vyšší jak já a překročil 50 kilo