Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:45

Zuzuli Tak ji klidne taky zkus, je dobra, ale nevim, zda bere. 

Online continuity
Avatar
33863 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:45

Zuzuli jo a ty čísla si dej do rustoveho grafu, mělo by to růst porad přibližně ve stejném pásmu. Ale pokud dítě opravdu neprospívá, tak bych spíš čekala nějaké vyšetření. 

Offline marieu
Avatar
4504 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:45

žluťásek no jo, ale ani to Lego bych nevybrala. Naše holky mají zatím jen duplo s tím, že nestaví rozhodně každý den, spíš jednou za čas. Chlapeček je navíc při každých narozeninách a vájocích zahrnován velkou spoustou dárků od širokého příbuzenstva, vždycky mi jde hlava kolem...

Offline marieu
Avatar
4504 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:47

continuity musím se pořádně porozhlídnout online, zatím jsem průzkumu moc nedala. Ve stavebnicích nemám moc přehled.

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:57

Oblékla jsem Rosťovi jeho první džíny, vypadá v nich tak dospěle, a jdeme ho nechat poprvé ostříhat. 

Online continuity
Avatar
33863 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:59

marieu řekni částku, něco ti výběru

V sedmi letech jakékoliv lego city nebo creator, které se ti vejde do cenového limitu.

Gravitrax startovní sada je dost drahý, ale pokud ho už na, existuje spousta rozšíření. 

Pokud je hodně zrucnej šel by asi i Merkur, ale to je docela hraniční. 

Offline Gatita
Avatar
7189 příspěvků moje polička 07. května 2021 08:59

Zuzuliprvni dite mam take neprospivajici..., mam to i zaskrtnute v prukazce. U nas se to resilo odberem krve kolem desateho mesice, jestli mu neco nechybi. A jsme sledovani na endokrinologii, vic s tim nenadelam, ale trapime se tim uz patym rokem:) Do nutridrinku bych se nehrnula, jestli ti ji pekne. 

Online Mulen
Avatar
4282 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:05

continuity Gatita Zuzuli Syn míval prvních pár let v průkazce astenický, to jsem si našla pak, že znamená slabý a neduživý .Dělali mu akorát vyšetření z krve na železo a to měl v pořádku. Dál to paní doktorka neřešila.

Taky bych se do nějkých nutridrinků nehnala a radši změnila dětskou, jestli máš tu možnost.

Offline marieu
Avatar
4504 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:08

continuity teď jsem objevila ten Merkur, ale to si asi koupím pro sebe  zaujal mě Geo smart moon lander. Je to stavebnice a nakonec je z toho vozítko na dálkový ovládání, to by mohlo zaujmout. Jdu ještě mrknout na tvoje tipy.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:13

Zuzuli ty jo, veď toho zje za deň viac ako moja trojročná. Tá doktorka to trochu preháňa, by som povedala.

Moja sa narodila s váhou 3640 g a na ročnej prehliadke mala 8,1 kg

Online continuity
Avatar
33863 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:14

Jinak dcera si v sedmi letech přála stavebnici Seva, ona je to hracka pro prtata, ale ve školce ji neměli až v družině a tam se jí zalíbila. No a jak je to docela blbost, tak si z toho staví poličky a stolečky do postele ještě ve 12 letech. On to člověk někdy neodhadne. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:15

continuity ja by som sa so Sevou najradšej hrávala doteraz, takže sa jej vôbec nečudujem

Online continuity
Avatar
33863 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:16

marieu geo Smart moon lander taky vypada dobře. To za mých děti vůbec nebylo.

Já si myslím, že něco vybereš, fakt teď není problém, že by nebyly dobré hračky. 

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:20

Zuzuli soucítím, taky jsem měla dítě v kolonce "neprospívající", protože vypadlo z grafu délka-váha. Dítě basketbalistů, no. Ale bylo to právě na roční prohlídce, kdy se s tím doktorka smířila. Předtím to bylo furt, že musí jíst víc (Kolik sní jablka? Půlku? No to musí sníst celé!! Jak to, že nejí kaši? To musí večeřet, idealne z flašky!), předepsala cosi na zlepšení chuti k jídlu, což jsem vypila já, protože jsem mezitím onemocněla. Ale taky dceru poslala na odběry. Důležitá je ta dlouhodobá křivka, jak psala continuity a taky rodinný somatotyp. 

Offline Zuzuli
Avatar
2187 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:21

Gatita Mulen odber krve ji delali v osmi mesicich, od te doby ji davam zelezo. Ale jinak bylo vse v poradku. Ted mi psala kamaradka, ze by nas asi vzala jejich doktorka, ze se ji o nas ted zminila, kdyz tam byli, mam napsat a domluvit se, tak doufam, ze to vyjde. 

Online Mulen
Avatar
4282 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:22

Zuzuli to je super, když budeš mít doktorku na doporučení

Offline Zuzuli
Avatar
2187 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:23

Mohučanka presne v tento scenar jsem taky doufala, na desetimesicni si nad grafem vzdychla, ze to teda asi bude ta genetika... A na rocni nabrala druhy dech

Offline marieu
Avatar
4504 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:28

continuity to je pravda, výběr je skvělý a možnosti neomezené.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. května 2021 09:31

Zuzuli moje malá ségra v roce měla taky asi 8 kg, narodila se normálně v termínu, měla přes tři kila, do toho roku to trochu řešila, byla na odběrech, že začátku jí častěji vážili. V roce prostě řekla, že bude holt asi hubená:) Naše doktorka řeší jen, jestli zhruba kopírují tu křivku, mezi kontrolami by neměli spadnout (a ani vyrůst) o víc než jedno pásmo.

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 07. května 2021 09:34

Tak a nám naopak nevzali potomku do vybrané školy Ještě můžem podat odvolání, ale tak nějak mám pocit, že jí tam už vnucujem.. Ve stejné vzdálenosti od bytu máme dvě školy, spádovou a - námi vybranou - nespádovou (ta je v reálu možná i blíž a vidíme na ní z oken) a vzhledem ke zkušenostem a okolnostem jsme tak nějak čekali, že jí vezmou. Vědět, že ne, tak si zařídím nespádovku vedle svojí práce a bylo by to bez problémů..