Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 00:14

Prosím, prosím, kto sa v tom vyznáte...je nejaký rozdiel medzi týmito dvoma bundami okrem odtieňa modrej?

Ja by som "pre istotu" asi brala tú prvú, lebo má uvedený nejaký vodný stĺpec, ale synovi saveľmi páči tá druhá a aj u nej je uvedené v popise vodevzdornosť.

Potrebuje nutne novú bundu do dažďa.

continuity , náhodou?

https://www.exisport.com/sk/turisticke-softshellove-bundy/91092-chlapcenska-turisticka-softshellova-bunda-4f-boys-softshell-hjl21-jsfm001-36s-blue-5903609024956.html

https://www.exisport.com/sk/turisticke-softshellove-bundy/89308-chlapcenska-turisticka-softshellova-bunda-4f-boys-softshell-hjz20-jsfm001a-36s-cobalt-5902818643156.html

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 00:35

tv Mrakoplas na sr nemusia, len sa to odporuca. riaditelka tejto statnej to dala ako podmienku deti v skolke. zaujimalo by ma kolko deti realne tie ruska nosi. mozno tym chcela dosiahnut aby jej tam deciek prislo co najmenej

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 03:33

MPLee já myslím, ze ten tvůj přístup je skvělej

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 03:38

viktorka_od splavu Myrtila mnum continuity a nebyly zvěsti, ze preventivní podání paracetamolu muze u děti snížit vytvoření protilátek? 

nám to preventivní podání po očkováni doporučuje až od ty doby, co dítě mělo po druhy hexe 40, do ty doby ne

Offline tv
Avatar
3527 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 06:14

MPLee tak držím palce, i s očkováním a dej potom vědět, jak to dopadlo.

Offline Myrtila
Avatar
2924 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 06:41

Potrefenáhusa Jj, myslim, ze se jednalo o paracetamol. Nam ten nurofen doporucila jenom u Bexsera, ale je pravda, ze na jinou vakcinu nijak spatne nereagoval, obvykle jenom prospal zbytek dne. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 06:53

Potrefenáhusa u ostatnich vakcin se to z toho duvodu nedoporucuje, ale u vakciny proti meningokokovi B se snizena imunitni odpoved nepotvrdila, ani v pripade kdy byla podana soucasne s jinou vakcinou, napr. hexa

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 06:57

žluťásek serial Topsy a Tim u nas bavil celou rodinu a mladsi to tak kolem 4 let zkouknul nekolikrat. Je to moc hezky udelane. 

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 07:04

slniecko ta druha bude lehci, u te prvni pisi, ze je podsita mikrofleesem a bude asi trochu vymakanejsi. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 07:09

mnum aha, díky. My dávali až po tý reakci na 2.hexu, takže po obou bexserech

Offline Zuzuli
Avatar
2130 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 07:51

MPLee ja pujdu proti proudu a napisu, ze nam dudlik kojeni zachranil v tech cca trech mesicich male vrcholily koliky, mela hodne silny gastrokolicky reflex. Jak pila, bolelo ji brisko. Takze se hladove prisala, trochu napila a odvratila se s bolavym placem. Rada, ze se ma uklidnit u prsa, byla k nicemu, vzdyt prave to ji vzdycky rozplakalo. Tak jsem ji dala na chvili dudlik, zacumlala si, uklidnila se a vratila se na prso. A tohle jsme behem jednoho kojeni opakovaly nekolikrat. Prisati, piti, plac, dudlik, prisati... Tehdy bych to mozna vzdala, ze pri kojeni rve a dala lahev, kdyby nefungivalo to s dudlikem. Ted ji je za par dni rok a na odstav to u nas nevypada. Naopak se naucila mi sundavat tilko, co nosim doma, aby mela samoobsluhu zadne vystrihy na ven ted nehrozi. A dudlik se chystam vzit az po odsaveni

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2021 08:25

Zuzuli já dudlík zabavila až dlouho po odstavu, skoro rok poté. U nás fungoval jako pokyn je spánku, když jsem potřebovala, aby spal v kočárku, na což už pak nebyl zvyklý, dostal dudlík a po chvíli usnul. A nebo se chvíli povozil v leže a dudlík nám vrátil:)

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 08:27

MPLee 

U syna se takhle projevoval bojkot kojení. I věkem to odpovídá. Při spurtu děti rozhodně kojení neodmítaly, to brečely, protože se chtěly přisát, akorát častěji. Při bojkotu se syn naprosto upřímně přisát nechtěl.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2021 08:42

Dite spi v noci samo Spolecne spani uz vycerpavalo vsechny pritomne, tak jsme zkusili postylku v jeho vlastnim pokoji. No a tyden spi sam cca od 9 do 6. Vecerni uspavani je sice na panaka, stoji v postylce, vali sudy, prska, pisti...az se vyridi a rve a nakonec odpadne. Ale vubec se nebudi a nepotrebuje kojit. Fakt to bylo tou blizkosti.
Zuzuli Bez dudliku by neusnul ani nahodou. 

Offline dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 09:47

dynda

Nj, myslela jsem bojkot, napsala jsem spurt. Tyhle termíny mi přijdou trochu jako magie

Offline 711990
Avatar
17088 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 09:52

Jos vubec ti nezavidimjsi stastna zena!!!

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 10:00

slniecko podľa mna sú tie bundy úplne rovnaké, len to tam majú tak divne popisane. Obe majú tú istú "membránu". Ked vonku zaprší, tak ti nepríde domov premočeny na kosť, ale na celodenný pochod v daždi to nebude. 

Offline žluťásek
Avatar
7587 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 12:14

Lamicka já jsem to viděla včera poprvé a byla jsem překvapená, jak to syna zaujalo. Je to hezké, ti dospělí se chovají tak příkladně, ale ne otravně. Bing pro velký :) 

Offline Karja
Avatar
35729 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 12:23

711990 Já ji to taky vůbec nezávidím! Ale zas na druhou stranu sambo spí s velkoumalou a ta už se tak dva měsíce nebudi, ale stejně jí nechce dát vlastní postel, že se mu prostě s ní spí dobře:-D. To přesně bylo v té knížce ,Každé dítě může spát samo. Že pak ti rodiče nechtěj ty děti odevzdat:-D. 

Offline 711990
Avatar
17088 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 12:25

Karjato jo, kdyz by spal celou noc, tak si ho necham v posteli klidne do maturity:D vono je to hrozne mily, tisknout se k nemu kdyz neprotestuje a nejeci a nevzteka se