Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:00

marieu mě dcera v břiše zamávala..! Fakt, zvedla a spustila ručku..

Offline žluťásek
Avatar
7645 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:03

Karja my právě jak nejsme aspoň dvě hodiny venku, mám výčitky. Ale dnes na to kašlu. Dala jsem se do třídění oblečení, strašný.

Nechcete někdo tašku věcí?

Offline marieu
Avatar
4491 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:04

Pavlena je to kouzelný, dojemný, směr pozorovat ten život ještě v břiše

Offline DruI
Avatar
3280 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:15

Takže jediné dítě, které v tomhle počasí nekompromisně vyžaduje venčení je to moje? :o)

Offline Garfie
Avatar
24002 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:21

marieu  To je vtipný! Ona ta gynekoložka byla moc milá, já ji poprosila o foto pro babičku a ona prý "jak jste řekla "babička", tak se usmála!"

Offline barbucha blogger
Avatar
30667 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:30

Při posledním skypování jsem tahala ze zřítelnice, co by si tak přála... jak jsme se dlouho neviděly, že bych jí ráda něco/cokoliv aspoň poslala. Milostivě svolila, že by třeba unesla ještě jedny conversky anžto ty, co jsme spolu kupovaly v létě, nosí denně. 

Tak bába radostně lehla na internety a našla velikou nabídku na Zalandu. Poslala jsem odkaz na celou stránku ať si z těch snad padesáti modelů vybere a přidala ještě konkrétní, který se líbily mně. Ale věděla jsem předem, který budou ty pravý, resp. čeho se mám bát A taky že jo, klaplo to, drahý zeť mi obratem poslal odkaz na požadované... když jsem odpověděla že mě to nepřekvapuje tak opáčil že jeho rovněž ne, protože teď chodí v tomhle:

A ne, není to špína, nýbrž barva znázorňující krev

Ach jo. Kde jsou ty časy, kdy jsem kupovala roztomilé šatičky a pletla zřítelnici copánky. Dneska se před náma motá morbidní mátoha, černý vlasy, černý nehty, oči černě orámovaný... utahaný černý hadry na sobě... na zdi samej Kurt Cobain...

Závidím vám vaše nevinná mimina a doufám že se dožiju dne, kdy z toho zas vyroste!

Offline letfenixa
Avatar
8034 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:31
Offline letfenixa
Avatar
8034 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:34

DruI naše bolo vonku 2 hodiny a zvládlo by, na rozdiel od rodičov, aj viac.

A vymyslel skvelú hru! Tata aj mamu uložil spat, prikryl dekami, pridelil plysakov a poprial dobrú noc, že on si ide kresliť. A nechal nás samých a vrátil sa, no, hádam, až po 5 minútach

žluťásek veci nechcem, ale rada by som ich prebrala

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:39

DruI ja som bola dnes nedobrovoľne vonku dve a pol hodiny 

Offline marieu
Avatar
4491 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:41

barbucha kdysi jsem zahlídla na internetech jakousi kolekci pruhovaných trik pro rodiče i děti s nápisem "je to jen takové období". Celkem se děsím, co nás všechno teprv čeká- zlatý koliky a zuby.

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:47

marieu to záleží jak jsi stavěná, mě ty miminkovsky a batolecí léta přišli mnohem horší. Ne vždy sice vše řeknou a nespí o moc lepe, ale teď už člověk nějak vypozoruje, kde je problém. Minimálně vlastní pubertu si pamatuji lépe než jesle, tak se dá na něčem stavět.

Offline barbucha blogger
Avatar
30667 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:51

marieu 

Po těch tričkách se musím podívat, přibalila bych je k těm křuskám

Offline Gatita
Avatar
7170 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:58

žluťásek to pocasi je na nic, jak tu nekdo psal - zahradu to poradne nezalije, ale jit ven je za trest. Ja syna ven vytahla, pochodovali jsme 2 hodiny v pekne metelici (vcera). I ja, jako outdoorovy fanatik, jsem musela uznat, ze to nebylo prijemny. Ale furt je to pro me mensi zlo, nez je od sebe 12 hodin v kuse odhanet, foukat jim natlucene hlavy po padech z nabytku a sbirat drobky. A jako bonus se mladsi dite prospi, coz by doma nemel sanci. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 17:10

marieu možno toto

DruI kamoška má takého outdooroveho syna. Len čo sa vrátia dnu, po chvíli zas chystá topánky, aby mohol von :)

barbucha náhodou tie s ohňom sú super :) Ale teda tie staré, som myslela, že ich dakto (dámy prepáčia) ovracal . Ináč po kom ten čierny šatník asi ma?

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 17:12

letfenixa už sa môže cez okresy? Môžeš prísť k nám, aj kávu ti uvarím, koláčik napeciem

Offline DruI
Avatar
3280 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 17:12

letfenixa betsey Mrakoplas Jsem ráda, že v tom nejsem úplně sama :)

Offline letfenixa
Avatar
8034 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 17:17

Mrakoplas od pondelka! Mám to asi v génoch, moja babka bola taká handrarka. A ja som nenáročná návšteva, kávu nepijem, koláč len bezlaktozovy a bez cukru , na staré kolená prechádzam na slané pochutiny, ale to zas bacha na žlčník.

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 17:19

letfenixa tak bezlaktozovy a bez cukru vybavím, aj cícer ti upečiem... Ale ako máš to ťažké s tou diétou :(

Offline marieu
Avatar
4491 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 17:21

continuity překvapivě jsem mateřštější typ, než jsem kdy doufala, takže si je umím užít už od plen. Malá má teda nezkrotný temperament zděděný ze slovenské strany, na který teď od 2-2,5 let narážíme mnohokrát za den, ale i tak- neměnila bych

barbucha leda tak pro okolí, to by nezapadlo do stylingu...

Mrakoplas ano! Vidím, že jsem neparafrázovala přesně.

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 17:38

barbucha ty zalandovy jsou ještě docela umírněný, může být hur 

Moje starší nechce nic. Maximálně triko NASA. Nemáte někdo tip, kde mají nějakou parku s logem NASA?