Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24552 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:04

žluťásek jaká je to velikost? A proč nesedí?

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:04

Aranel promin, nechtela jsem te podcenit. Jen uz nemalo rodicum jsem musela vysvetlovat ze opravdu diteti nepichame nic do hlavy tak pripojuji vysvetleni automaticky

Offline Aranel
Avatar
4527 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:06

mnum Jo, jsem ráda. Zábava i poučení na tomto fóru

Online žluťásek
Avatar
7645 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:06

Pinot Noir 37, jsou mi malé. Potřebovala bych o půl čísla větší

Online Len
Avatar
2226 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:07
Reakce na Potrefenáhusa:

Len já bych navstevy v porodnici zakazala úplně! (Otec není návštěva a mohlo by byt par výjimek na prani matky, v sestinedeli dtto)

​Moje řeč. Úplně mi stačila chrápající spolubydlící. V rodině jsem vyhlásila, že v šestinedělí se chodí na návštěvu jen s jídlem a na přání matky a všichni to respektovali.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:08
Reakce na Len:

​To je hrozný.Na jednu stranu mě mrzelo, že za náma muž kvůli covidu do porodnice nesmí, ale vlastně jsem byla ráda že tam nechodí další bacilonosiči. 

​presne. mne strasne vadilo kdyz spolupacientce privedl tatinek starsi dite a to tam dve hodiny litalo okolo postylky s mym novorozencem

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:09

Potrefenáhusa Pinot Noir psst, psst, ja taky, krome otce ditete nikdo. Ale nahlas to moc rikat nemuzu Loni pri prvni kovidove vlne jsem se bala, jaka to bude na oddeleni apokalypsa, ze tam budou same zhroucene matky a zadosti o predcasna propusteni... a nic. Prave naopak, byla takova klidna mila atmosfera, i u porodu, i pak u nas, matkyi spokojenejsi, odpocatejsi, i se lepe rozkojily nez obvykle vidame. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24552 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:11

žluťásek ježiš, já jsem ťulpas, myslela jsem, že nesedí malýmu . Jako že by byly pro Ríšu.

Offline Gatita
Avatar
7170 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:14

Ja sem musim napsat, ze me potesil jeden eshop z botama. V lockdownu jsem kupovala synovi nove superfity. Po ani ne mesici noseni se zacala dost parat podsivka, coz me u takhle drahych bot s membranou zamrzelo. Psala jsem do obchodu, moc jsem si od toho neslibovala. Do druheho dne  odpoved, ze to podle fotky uznavaji a ze jim to mam poslat a vrati penize. Nabizeli i expresni odeslani jinych bot, kdybych si vybrala.  Jsou to kkboty.cz. 

Online žluťásek
Avatar
7645 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:25

Pinot Noir Ríšovi do zásoby za pět šest let? Neberto :-))

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:51

Gatita pofiderním způsobem si váže tkaničky můj táta dodnes, teda k pobavení všech nás ostatních, ale jinak má vysokou s červeným diplomem.. Má to tak asi proto, že je přeučený levák.

Offline Kokoska
Avatar
28378 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 11:55

JankaM k tomu nevyrostlemu zubu - mela to moje dcera. Dovedela se to jako dospela, kdyz zmenila zubare a udelali ji poradny rtg. Ten puvodni mlecny zub mela porad a druhy pod nim v dasni. Takze ji nekam poslali, kde ji mlecny vytrhli a ten druhy postuone pomoci rovnatkoveho aparatku vytahovali z dasne. Ta rovnatka mela nalepena zevnitr zubu, nebylo to zvenku videt, a cely ten proces trval sna 3 roky. A bylo to cely teda pekelne drahy.

Offline Gatita
Avatar
7170 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 12:12

Pavlena ja to umim nekolika zpusoby, ale verna jsem tomu detskemu, ani nevim proc. zatim se nad tim nikdo moc nepozastavoval, jen jednou mi nekdo rekl neco ve smyslu - vitej v klubu, ja si taky zavazuju tkanicky takhle divne

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2021 12:20

Já teda byla za návštěvy v porodnici ráda, já se tam docela nudila:) Podruhé na ten JIP mohl jen otec dítěte a to mi přišlo líto, ale zase jsem mohla na chvilku odejít já, sestřičky to miminko pohlídaly. Ale taky bych je zavedla jen na chodbě.

Offline 711990
Avatar
17167 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 12:23

viktorka_od splavu kdyz sem byla v porodnici, za pani na pokoji prisel chlapecek se podivat na sestricku, vsecko tam voblez, volizal, prolezl nam vsem postelema a pak pani mimochodem prohlasila, ze neni vubec nicim nikdy ockovanejjeste ted se klepu vzteky

Offline 711990
Avatar
17167 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 12:25

Gatita Pavlena jakej pofiderni zpusob?? To je uplne normalni zavazovani tkanicek!!!ten druhej sice uz umim, ale neprovozuju!

Offline Kokoska
Avatar
28378 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 12:28

711990 i kdyby byl ockovanej na vsechno a jeste necim navrch, nechat delat tohle nejaky dite v porodnici je vrchol bezohlednosti. Pustit si cizi dite do postele bych nechtela ani ted, natoz jako cerstva rodicka.

Offline Gatita
Avatar
7170 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 12:30

711990 ad porodnice - nekdo proste nema soudnost.

Mne bohate stacilo, kdyz moje spolupacientka mela na pokoji v povolenych hodinach navstevu. Mluvili tise, nedelali nic hrozneho, ale vadilo mi, ze tam 3 hodiny denne nekdo cizi sedi. Takze ja bych byla taky nejradsi, kdyby tam ty navstevy nebyly vubec. Nebo aspon ne c pokoji.

Offline 711990
Avatar
17167 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 12:30

Kokoska tak to mas samozrejme pravdu, ale jeste jsem byla ochotna to prekousnout...ale jeste mit obavy, ze muj novorozenec dostane cernej kasel, to uz bylo trosku moc:D

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 12:31

Kokoska já bych to teda nenechala delat dítě i kvůli tomu dítěti. Porodnice je celkem infekční prostředí.