Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:22

rasaNori odvazny devcata mas.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:23

Zarinya ježišAť je brzy v pořádku. Syn to určitě dá, ale bude to náročné.

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:28

Evaeva No, boji se, že mi zdrhne! Což je dost velká pravděpodobnost. A u nás nejsou chodníky, jen v jedné části obce, ale na naší obvykle trase ne a ještě je z kopce. Ale teď se na to chci víc zaměřit a prostě ráno půjdeme tu chodnikovou trasu a občas je vezmu do města na stezku. Ale jak říkáš, když si ji vycepuju, tak to vylepší kvalitu zivota, maloumalou pomalá jízda v kočárku nebaví, takže víc posvistime. Ale na kole ji stejně budu učit až příští rok, mě zarazilo, že její vrstevníci, co jim v létě budou tři se už na kole budou učit jezdit! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:28

Evaeva nastesti se dost zapojoval,takze treba prebalit ho dokaze lip nez ja,ale doufam,ze nebude muset na operaci.

ale byl trochu nervozni,no,kdyz mi volal.

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:29

Zarinya No chudák všichni u vás, od malého počínaje přes snachu i syna! A jak myslíš, že tak dlouho v nemocnici bude? Jako takhle neplánovaně, to je o to horší!!!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:31

Karja vubec nevim.Volal mi cerstve kdyz ji odvezli,pred chvilkou.Treba ji jen daji infuzi a prijede domu taxikem.....to je ta lepsi varianta.

Marcel se smal.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:33

Karja To chápu, bez chodníku bych se taky bála, syn i tak pořád remcá, že musí jezdit vpravo. Ale třeba na výlety je to super, urazíš pak normální vzdálenost v normálním čase. Syna jsme zkoušeli na kole naučit loni, ale on je až v listopadu. Asi jen jednopu nebo dvakrát a bez úspěchu. Letos taky zatím nic moc, protože se nějak začal bát, křičí a brzdí, jakmile ho pustím. Ale třeba malá ségra je v červenci, ke třetím narozeninám dostala kolo, normální, žádné odlehčené, a to léto se to naučila. Přitom není extra sportovní talent, zřejmě měla velkou motivaci.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:36

Zarinya hele, ty provozní věci nějak dá, to bych se nebála. Nevím, jestli snacha kojí, to je samozřejmě problém. Ale Marcelovi se po ní asi bude stýskat, tak může být třeba uplakanější. Je to teda blbá situace.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:37

Evaeva nastesti uz nekoji.To by byl fakt problem.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:40

Zarinya tak to je fakt štěstí, už jsem viděla, jak teď někde schání sunar. 

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:43

Zarinya Tak to snad nebude ani tak uplakanej po mamince a všechno jim to půjde dobře;-). Držím palce, ať je brzo doma! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:45

Evaeva

Karja diky.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:45

Zarinya ajaj, moc drzim palce at se Marcelovi maminka brzo vrati domu.

Mne kdyz byly asi 4 mesice, mamka musela na brisni operaci, nasli ji tam velky, nastesti nezhoubny, nador. Byla pryc tydny, po operaci a pobytu v nemocnici rovnou do lazni a kdyz mne za ni pak privezii na navstevu, nepoznala jsem ji a nechtela k ni. Rikala ze ji to trhalo srdce kdyz vlastni miminko se ji balo a odtahovalo se od ni taky jsem byla z plneho kojeni najednou prevedena na flasku. Uff, z pohledu mamy si to nedovedu ani predstavit

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:46

Garfie no mladší teď dočetla Adu, to má dva dily

A teď aktuálně, to už taky druhý díl. Až to dočte, budeme zas hledat.

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:49

mnum Tyyy jo a kdo se o tebe celou tu dobu staral? A měli jste ještě nějaké starší sourozence? To bych taky nechtěla zažít, zvlášť dřív, když nebyly žádný WhatsAppy a foťáky v mobilu!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:49

mnum to muselo být pro mamku teda těžké.

Mamka měla komplikovaný ten poslední porod a byla dlouho na jipu. Ségru viděla asi až po čtyřech dnech a to jen mezi dveřmi z dálky, jedné sestře se jí zželelo. Poprvé jí mohla pochovat snad až po deseti dnech. Hodně to na ní dopadalo, babička jí dokonce sehnala nějakou psycholožku rovnou do té nemocnice.

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:50

Starší jsem podstrčila toho Autaka, teď dočetla nejakou středověkou alchymistickou ságu ( jsem líná se přihlašovat do knihovny), Narnie ( ty četla teda i mladší), Hawkingoveho Jirku. ale s tou není problém, ta přečte téměř všechno, pokud si nepřinese z knihovny nějaký dívčí román.

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:52

Zarinya uf, ať je brzo zpět doma. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:54

Karja tata a babicka, ta uz byla v duchodu nastesti. A nevim zda rodice jeste tehdy u nich nebydleli, nebo mozna byli cerstve prestehovani do vlastniho, to se musim pozeptat na ty detaily. Mela jsem jeste brachu toho casu petileteho, ten byl ale takove extremne sikovne bezproblemove dite, myslim ze o nem ani nevedeli, jen mu dali obcas najist a jinak byl ve skolce/lital po vesnici na kole

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 21:55

mnum to je smutny.Starala se o tebe babicka?

continuity dekuji.