Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Emi
Avatar
1037 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 14:34

Resch Ještě bych jí občas pouštěla nějaké písničky a říkanky, z nich se toho taky hodně naučí. Držím palce.

Offline Malenge
Avatar
4217 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 14:34
Reakce na Evaeva:

 On si normálně myslel, že u toho zvládne pár schůzí

 taková srážka s realitou, chudák

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 14:50

Malenge já vůbec nechápu, co ho to napadlo, hlídá je dost často i na ho je v podstatě od listopadu.

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 15:06

Resch Ještě teda k těm audio a výběru, třeba moje děti vůbec nebavily pohádky a už vůbec ne v tomhle těsně předškolním věku. Trochu na milost vzaly Nezbedné pohádky a Devatero pohádek,ale jinak vůbec, fakt to chce asi příběhy. Ten Bullerbyn, Heidi, Emil a detektivové, Mach a Šebestová Malá čaroděnice, ...co mě teď tak z hlavy napadá pro tento věk, dokonce myslím, že oblíbenost i v tomto pořadí. :-)  

Offline Aranel
Avatar
4442 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 15:28

Mha "ale s chlebem se neobtěžuj", "musím ochutnat, aby v tom nebyl sýr" a "takový zvláštní pocit v břiše... jako by mu někdo říkal: Pú, je čas na něco menšího k snědku!"

Offline MaeGandal
Avatar
1600 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 15:37

Reschnaše děti mají moc rády Povídání o mamince a tatínkovi na CT. Ale jinak moc zkušenost nemám. Ty pohádky a pořady na CT mi přijdou slabší. Nabídka sice velká, ale nemám čas procházet všechno a co jsem viděla, tak mi to přišlo slabší. 

Ale jinak jsme se s manželem nedávno shodli, že tu televizi limitujrme asi moc. Přeci jen je to pro naše děti jediný další zdroj češtiny a je vidět, že mají problémy rozumět a vymacknout se.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 15:41

Garfie určitě jsou lepší příběhy, to vidím i u syna. Nebo modernější pohádky.

Ještě tu nepadl Kocour Modroočko od Ypsilonky a Autopohádky od Chinaski, oboje je doplněné písničkami.

Offline žluťásek
Avatar
7536 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 15:42

Aranel já miluju tu čast, kdy medvídek Pú užívá slunečného dne a listy mu napovídají: "neposlouchej králíčka, poslouchej nás" a když se ostatní pohorsuji, že neví o čem je řeč, vymyslí si, že měl v uchu chomacek a proto neslysel, co kdo říkal.

To se musím úplně smát nahlas. 

Offline Candance
Avatar
5325 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 15:46

Resch ja ti poradim tez audio, dcery to dodnes poslouchaji pred spanim a slovni zasobu maji vybornou - doporucuji : deti z Bullerbynu, Heidi,

obe miluji od Spacka :Dedecku jeste vypravej, to je etiketa pro predskolaky, ma to 2 dily.

Dost maji rady od Zacka (namluvil to myslim Kaiser) Ostrovtipne pohadky, Carodejne pohadky a myslim, ze jeste jsou Hruzostrasne pohadky a Chytre pohadky.

Mame i Ctyrlistek.

Offline Aranel
Avatar
4442 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 15:51

žluťásek

A ještě mám ráda příběh o Kolčavici a Kolasici. I když to už opravdu syrově odhaluje medvědův malý rozoumek

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 15:52

Čeká nás výběr dětského kola. Prosím, co jsou ty dvě značky - lehká kola? Woom a to druhé?

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 16:20

dynda

AA Rascal. Ale jsem zvědavá, jestli ho seženete. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 16:28

dynda my máme beany. Před měsícem byla dodací lhůta v řádu dní, ale nevím jak teď.

Offline Tabea
Avatar
4574 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 16:29

dynda nemohla jsem si vzpomenout na tu značku, co mají u Pinot Noir , tak jsem googlovala. Tamto jsem sice nenašla, ale objevila jsem, že se v ČR prodává i Kubike. Dokonce i skladem v Praze. Ty jsou taky super, já bych ho byla chtěla, manželovi se víc libil woom. Proti woomu teda nemají u těch menších velikostí chránič řetězu a omezovač otočení řidítek. Ale mají super barvy

Offline brrr
Avatar
9901 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 16:42

Resch Ronja je úžasná audiokniha. Pak třeba Správná pětka by ji mohla bavit.

Garfie Zkuste Zeměplochu od Prachetta, série s Noční hlídkou je absolutně perfektně načtena. Kluci díky tomu zbožňují strážníka Navážku, jinak samozřejmě number one je desátník Karotka.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 09. dubna 2021 17:40

Aranel A teď velmi aktuální (při online výuce): Vzdělání, co je vzdělání?

Evaeva Chrr prsk

Offline rysamona
Avatar
831 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 17:48

brrr Zeměplocha noční hlídka byla nactená? Kdepak to najdu?

Offline Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 17:57

dynda Tabea Beany

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 18:12

brrr No super, diky za tip!