Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:30

MPLee mela jsem monitor Nanny a u nasich tuhle postylku a bylo to ok. Dneska bych si ji poridila i domu, mit znova dite. Bylo to prakticky. Jinak na instaci vidam "owlet sock" monitor, treba se da sehnat i tady?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:33

Jos Zdá se mi, že tvoje dítě je podobný model jako ti moji dva. V tom případě mám pro tebe dobré zprávy, je to model pro slabší kusy;)

Já jsem taky v šestinedělí nezaznamenala nějaké výrazné výkyvy nálada a tak, mě vadily akorát takové ty ženské věci.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:33

MPLee já už nevím, co jsme měli. Bylo to půjčené. Navíc jsem docela brzy měla dítě víc u sebe (mezi s sebou a postylkou).

Online Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:37

continuity Jj, taky jsme si tuhle říkali v čekárně u pediatra, ze tam nějaký cizi čerstvý miminko jen tak tiše mňouká (ale taky už jsem tu psala, ze jedna sestra v porodnici označila naše dite za temperamentni italku...)

a taky teda jsme se shodli, jaký je naše miminko OBJEKTIVNĚ strašně krásný, zatímco ty cizi mimina jsou strašne ošklivý

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:39

Sairon Mrakoplas a zkoušely jste ne jen tak ležet, ale pohybovat se? Otáčet se v posteli? My ano, to způsobovalo otřesy, které ten monitor detekoval a nehoukal, i když byla postýlka prázdná. V návodu se píše, že monitor může ovlivnit i ventilátor nebo klimatizace.

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:41

711990 Díky, teď všude mají hlavně ty babysense, ale i tady se zkušenosti rozcházejí  Tak to asi nechám až po porodu a objednám někde, kde se to vyzvedne hned a kdyžtak vrátím a zkusím jiný... Ten owlet u nás není, ale je právě teď nově ten Liip, princip stejný, cena podobně vysoká... 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:44

MPLee Myslim, ze do jineho patra pujde tatinek!!! Nee, treba ne, ja uz jsem nejaka cela kysela proste;-)

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:51

Karja  Hele třeba půjde, ale já se své zdravotní matrace nevzdám a na gauč mě nikdo nedonutí jít. A to podle mě nebude chtít ani tatínek, opustit tu boží matraci  Ale tak zase aspoň tomu dáme šanci a vytvoříme podmínky abychom se v ideálním případě vešli všichni, ať se pak stějuje kdo chce a kam chce

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:56

MPLee matrace se nevzdám...

Poslední půlrok spávám kvůli dítěti tak jednou týdně na podlaze (dlažba + levný koberec). Nestraším, jen konstatuji

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. zaří 2020 22:57

MPLee Určitě se dopředu nikam nestěhuj, ono se to nějak vyvrbí. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. zaří 2020 23:00

Evaeva Slabsi kus, to jsem presne ja . Doufam, ze dite bude po manzelovi flegmatik a dobry jedlik a spac. Me trapi ty zmeny exterieru hlavne a jizva po sekci.

Potrefenáhusa Cizi kricici deti neregistruju vubec. A vypadaji vsechny stejne, akorat to moje poznam, a je samozrejme pro me nejlepsi .

Offline žluťásek
Avatar
7600 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 23:03

MPLee nenech se vystrašit, ne všichni mají ty uřvaný nespavce, statisticky na někoho musí vyzbýt pokojné miminko, co od šestinedělí spí celou noc (to měla moje ségra, trochu jsem ji nesnášela

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. zaří 2020 23:10

Jos sekci jsem se našteští vyhla, to chápu, že je blbý, ty ostatní poporodní věci naštěstí odezní spolu se šestinedělím. Ty změny exteriéru mě kupodivu začaly trápit až poslední dobou, asi už mi došlo, že samo se to nevylepší;)

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 23:14

žluťásek No kamoska to mela taky, a dvakrat. Takze druhy dite stehovala ve tretim mesici ke starsimu do pokojicku. Sice ji vstavali odjakziva dost brzo, ale za tu klidnou noc ji to stalo!

MPLee No jasne;-)

Offline MPLee
Avatar
2340 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 23:15

Pinot Noir Já s tím počítám a když to bude potřeba, budu spát kdekoliv a můžeme pak vytvořit druhou ložnici nebo tak. Ale nechci už předem opouštět naší ložnici ani vyhazovat manžela, či předělávat celý byt předem, když ještě nevíme jak velkýho satana budeme mít. Zkusím to nejdřív tak, jak by nám to vyhovovalo a když to z nějakého důvodu nepůjde, tak se pak přizpůsobíme a vyřešíme to

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 23:17

Jos proč tě trápí jizva? Mě vůbec, vždyť to nikdo nevidí, já o ní nevím... Připadá mi, že následky po klasickém porodu můžou být i horší a dlouhodobější.

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 30. zaří 2020 23:21

MPLee jasně, dělám si srandu. I u nás by byla pohoda v super posteli, ale sdílí ji i starší syn, takže s mladším prchám hlavně kvůli němu

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. zaří 2020 23:24

Pinot Noir No jeste me obcas boli a taha, jsem tri tydny po. Jinak mi nevadi, jen jsem se blbe vyjadrila.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 01. října 2020 01:02

Pinot Noir no popravde nenapadlo ma skúšať zapnúť monitor keď tam dieťa nie je a ja valam sudy vedľa..

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 01. října 2020 01:05

MPLee ako píše žluťásek dufaj v najlepšie :). Nás mal síce extrémne zlý začiatok čo sa noci týka ale od troch mesiacov spal celú noc, až som sa ráno budila či žije. Druhý teda stále pýta jesť ale potom zaspí a spí do ôsmej rána. A tým, že som to tu napísala, určite začne vstávať o šiestej