Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 11. července 2020 23:34

Karja to je krásný, často si toho všímám, že píšeš jak sestřičku miluje.

Na loutkovem divadelním představení jsme byli jednou v knihovně, ale bál se toho a plakal, že jsme museli odejít, tak jsem to pak odložila na neurčito. Ale teď už myslím, že by se mu mohlo líbit. Zvlášť kdyby to byla nějaká pohádka co zná, různé spletité děje ještě vůbec nepobírá. Zasekli jsme se u Karkulky a Růženky. Teď jsme si četli Palečka podle Perraulta a to je teda pěkná drasťárna. 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 11. července 2020 23:42

My dnes museli odpoledne zajet k ségře, protože neteř si Rosťu vyžádala

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 12. července 2020 07:11

žluťásek Ja az vcera na zaklade duplodivadylka zjistila, ze ve vedlejsim meste je kazdou sobotu v parku brunche a pak divadylko pro deti! Idealni program, ale obavam se, ze to musi byt fakt predstaveni pro nejmensi, aby se nejakych kostymu ci zvucnych hlasu nebala;-).

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 12. července 2020 07:15

žluťásek Jj, ona na mimino neda dopustit, blby je, ze se do vseho montuje! ,,Ja vozim, ja krmim, ja umeju,,. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 12. července 2020 09:34

Karja 

Tak tomáte dobrý. U nás je svět podle Simpsonů - úhlavním nepřítelem člověka je vlastní sourozenec. Když jsou každý jinde a syn si jednou za den vzpomene, kde je ségra, většinou to oslavíme.

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 12. července 2020 09:37

dynda No, ony do toho treba dorostou. Ja ted byla u jedne kovbojky u segry, kde je holka kluk, furt se tam mleli, holka tam brecela, ze chce mit segru. Druhej den jsem jela ke kamosce, ta ma dve holky s rozdilen o 5 let a bylo to to samy v bledemodrym:-D. Clovek si nepomuze.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 12. července 2020 09:58

Karja s tim uspavanim. Jsem teď na jaře trávila několik týdnů nacvikem samostatného usínání příšerky abych až tu bude malý nemusela řešit co s ním když třeba 30 min uspavam a byla jsem na sebe i celkem pyšná,že jsme to zvládly bez řevu a že se s ní už fakt dá hezky domluvit. Jo takže příchodem malého se z ní stál závislý uzlíček,  od kterého nemůžu odejít z místnosti a navíc začala též bojkotovat polední spánek tak jsem ráda že se to vyplatilo

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 12. července 2020 10:31
Reakce na rasaNori:

. A diky nasim zakonodarcum se nam asi vyresilo dilema co s ni az ve 4 letech skonci v te soukrome skolce, pekne hus do statni:(

​co zase vymysleli? Nestiham to teď nějak sledovat 

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 12. července 2020 10:33

dynda to je presny. Jako starsi miva i světlý chvilky, ale moc jich neni. Většinou na segru jeci, "nenapadne" ji veme necim po hlavě apod. Přitom ona ho fakt miluje, ma hroznou radost, kdykoliv ho vidi. Ale pocitam, ze se to věkem zlepsi. 

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 12. července 2020 10:46

Sairon Ja jsem z toho uspavani uplne na mrtvici uz. Ja teda nic nenacvicovala predem, protoze jsem jako tehotna chtela nit pohodu a hlavne si rikala, ze to skonci jako u vas, nebo ze mimino bude usinat samo:-D:-D' Ted ji zarizuji velkou postel samostatnou a zkusim to nejakou motivaci, ze bude usinat sama. 

V poledne je to jak kdy, nekdy usne, nekdy vyvadi ze ne a pak usne sama na zemi. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. července 2020 11:56

Sairon ona se uklidní a pak zase třeba usínat sama začne, musí si zvyknout. Když jsme přivezli domů malého, starší syn se začal budit hrozně brzy ráno, muž musel potom spát u něj. Trvalo minimálně dva měsíce než to přešlo. Oni se musí ujistit, že jsou pořád součást té rodiny a zvyknout si na nové uspořádání.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. července 2020 11:58

Karja to venkovní divadlo zkuste, venku se děti podle mě tolik nebojí. Ze začátku může třeba koukat z větší vzdálenosti, kdyby se bála. Zní to jako super akce, brunch s divadlem pro děti.

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:50

Tak pozor, vím,že debata o jménech je už pryč, ale dnes jsem zjistila, že dcery spolužačka má sestřičku Salominku.

Tak kdyby někdo už fakt nevěděl kudy kam.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:52

continuity Co to je za jméno, Salome?

Offline Manuka
Avatar
405 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:54

A já mám od čtvrtka vnoučka Vítka 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:55

Manuka A to je hezky jméno  tak ať mu je dobře na světě! 

Offline continuity
Avatar
33832 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:57

Potrefenáhusa

Domýšlíme se, že Salome. 

Offline Manuka
Avatar
405 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:58

Potrefenáhusa Děkuju, zrovna má trochu žloutenku a vypadá jak meruňka

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 12. července 2020 13:47

Manuka hodně zdraví a štěstí, ať se vám meruňka brzy hezky opálí!

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 12. července 2020 15:17

Karja když já si říkala že když to natrenujeme před porodem, tak i kdyz se to pak zhorší, tak bude jednodušší si to pak připomenout, než začínat od začátku.  Já si obvykle plánuji kojení tak, aby mi to vyšlo na polední uspavani,takže je to celkem v pohodě, jen nesmí selhat timemanagement ohledně krmení nás všech .  Mě by zas až tak nevadilo, že nespi v poledne,  není nijak protivná a aspoň dřív odpadne večer, ale blbý je, když pak odpo kojim, ona si za mnou vleze na gauč a vytuhne. Když ji vzbudím tak je protivná a když ji nevzbudim,tak to večer táhne minimálně do 10 a to už jsem pak zas protivná já.

Evaeva dodatečně dík za gratulace .  Já věřím že se to srovná, hlavně az přestanu většinu dne kojit a budu mít čas i na ni. Zatím si to kompenzuje v noci, kdy spí místo muže se mnou v posteli, úplně nalepena na mě.