Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 08. června 2020 10:51

Pinot Noir Tak dobry! Ja si vzdycky rikam u tohodle chovani, ze to dela snad jen ona! My totiz mame kamarady se samyma celkem milyma detma. Takze to neni rodina anamneza, uf!

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 08. června 2020 10:53

Karja cokoliv pekelnýho si vzpomeneš, Ríša stoprocentně dělá

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 08. června 2020 11:02

Karja Pinot Noir ten moj k tomu este dostane hystericky zachvat a strasne vrieska a hadze sa o zem. tiez ked po nom mam dojest nieco co uz nechce

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 08. června 2020 11:14

Karja Pinot Noir klid, u nas to stejny... Ja vzdycky u tehle scen koukam na mladsi a rikam si tyvole uzivej si dokud je tohle dite v pohode, protoze do roka jsme tam taky i s tebou:) 

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 08. června 2020 11:23

Karja pridavam sa do klubu, vidim, ze je nas tu viac, normalne ulava

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 08. června 2020 11:24

U nás včera teda syn nakoniec prereval deň do pol 3, kedy zaspal na denný spánok, mal tam pár párminútových páuz, aby mi nepreplo úplne, po zobudení moje milované dobré dieťa. Spätne vidím, že to bol následok piatku a soboty strávených na návštevách bez denného spánku, takže si z toho beriem ponaučenie. A dúfam, že on si zoberie ponaučenie, že keď si včera sadol do polievky na kuchynskom stole a musel to sám upratať (trochu som mu pomohla) a musel sa sám prezliecť. 

Offline DruI
Avatar
3306 příspěvků moje polička 08. června 2020 11:27

Karja V klidu, u nás se jídlo z maminčina žaludku dobívá taky. I když už ji to alespoň trochu pustilo :)

Offline continuity
Avatar
33831 příspěvků moje polička 08. června 2020 11:31

Karja to kutání jídla z pusy je asi běžné, pamatuji si to dobře i u svých deti. 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 08. června 2020 11:44

To nás asi brzy také čeká. Zatím nás malý ještě krmí, ale od minulého týdne se krásně rozčiluje, když mu něco sebereme nebo mu zabráníme, aby něco dělal. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2020 11:50

Karja Pinot Noir a zkusily jste skousnout?;-)

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 08. června 2020 12:12

moja nás ešte stále kŕmi, problém nastane, keď sa mi snaží do úst narvať mäso, alebo keď sa snaží nakŕmiť aj niekoho iného okrem svojich rodičov :-)

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 08. června 2020 12:30

Doufám, že to kutání jídla z rodičovské pusy není nějaký další vývojový stupeň, o kterém nemám ani páru, protože to jsem tedy utla. Snažím se, aby dcera nabízela, když už má tu potřebu, kultivovaně, pochválím, buď ochutnám nebo vysvětlím, proč si nevezmu (lepek). 

Aby to nevypadalo jako idylka, tak by mě zajímalo, jak letfenixa přiměla syna, aby se sám převlékl, když si sednul do té polévky

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 08. června 2020 12:45

To rvani kdyz rodic doji neco (i kdyz se predtim zeptal, zda uz opravdu nechce), je i u nas...

ale z jineho pohledu- jako dite jsem nesnasela, kdyz mi rodic vzal neco z meho talire, to byl zasah do meho majetku. Ja si nechavam to nejlepsi na konec, tak kdyz z misky jahod jsem si jako posledni nechala tu nejkrasnejsi, nejcervenejsi a urcite i nejsladsi a pak prisla mamka a jen tak mi ji snedla a jeste se smala ze jako udelala legraci, to jsem byla uplne besna :D Jeste horsi bylo kdyz neco rodic ochutnal s moji lzickou, to jsem pak odmitala vzit do pusy. S tim mam ale problem doted, nechapu jak muzou nektere matky dojist nejake rozzvykane kousky jidla po svych detech, na ten level moje materska laska asi nedosahla :D 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. června 2020 13:19

mnum ty jo, s tím dojídáním to je přesný. Syn klidně sousto rozžvýká a vyplivne zpátky, že je to velké/ nejí to nebo něco. Po něm prakticky nic nedojídám, akorát nakrájené ovoce.

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 08. června 2020 13:48

Mohučanka no on reval, nech ho prezleciem, lebo neznáša, keď je omokreny a ja som (bez kriku!som na seba hrdá) trvala na tom, že sa musí prezliecť sám, trvalo to možno aj hodinu

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 08. června 2020 14:32

My máme teď období, které asi bude trvat dlouho, spoustu let, a to je Ríšův pocit, že může a má Viktora vychovávat. Zatím navíc důležité věci nedokáže odlišit od prkotin, takže že zůstala otevřená branka a Viki leze na schody, to neřekne, ale "polož tu vařečku, to je strašně nebezpečné", to řve jak najatej!

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 08. června 2020 14:41

Pinot Noir Tohle období myslím neskončí nikdy.

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 08. června 2020 15:08

Pinot Noir u nas je dcera dokonalou kombinaci sve matky (strasny, tohle nastavovani zrcadla) a pani ucitelky...

Offline continuity
Avatar
33831 příspěvků moje polička 08. června 2020 15:09

Sweet Potato Pinot Noir blbě je, pokud to starsi sourozenec aplikuje i na další lidi kolem, spolužáky a kamarády.

A dost záleží jak jsou děti dominantní, nemusí to být nutně prvorozený, který převezme otěže v budoucnu, hlavně pokud je věkový rozdíl menší. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 08. června 2020 15:48

Pinot Noir Bara posledne koukala na Saru, jak neco prezvykuje a patricne znechucenym tonem rika: Co to zas zeres