Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2020 09:12

Sairon s tou spánkovou deprivací to je rozhodně pravda. U mě problém taky hlad;), pro mě bývají nejtěžší chvíle, když syn zrovna nechce usnout nebo kvůli něčemu prudí po jeho obědě a já se ještě nestihla najíst.

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:21

Malenge dítě ovocný nerado, já si občas koupím ovocnou Hollandii, Kunín selský nebo opocensky ve skle, ty jediné mi chutnají. Prakticky asi jde o ty zrajici v obalu, s ovocem dole. Jak je to promíchaný, už má divnou konzistenci, asi škrob nebo jiný nastavovadlo. 

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:28

Malenge Podle me je to jedno. Myslim, ze jogurty z Valasska a Hollandia neobsahovaly glukoz.sirup a barviva, ale ted nevim. U nas ted frci s kapsou Muller mix, ale dostavaji je jen obcas jako dezert. Po Kostikach a Lentilkach touzili, ale nikdy je nedojedli, nechutna jim to, jak je to strasne preslazene. Tak jim jako kompenzaci kupuju mini lentilky v Lidlu a davam na bily jogurt. 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:32

žluťásek Díky, to nepromíchání je dobrá připomínka. Jen teda nevím nevím, zda by prošel skleněný kelímek  furt něco prostě.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:37

Lamicka Na dezert máme termixy, ty frčí hodně. Ale smí je až poté, co sní normální jídlo. Jde mi hlavně o to, aby jogurt měl jogurtové kultury a to ovoce nebyl jen laboratorní koktejl. Jinak cukr třeba je mi úplně jedno, každá kalorií dobrá. A ty malé lentilky mám ráda i já, přiznávám

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:38

Malenge tak nějaké ty zrající v kelímku, co dělá Hollandie a Kunín, ty jsou dobré. Označují je jako selské, mají i jiné nezrající a ty už nejsou moc dobré. Mají i čokoládovou příchuť :) 

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:45

Malenge Tak to jo, ja mam deti dost zrave, kalorie dohanet nemusi. Pak bych zkusila tu Hollandii, Kunin a ty z Valasska (ty jsou navic tucne, takze dalsi kalorie). 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:46

žluťásek Jo, kunín selský jsem jednou měla a chutnalo to normálně, to bude ono! Děkuji, snad budou mít úspěch.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:48

Lamicka Vyzkouším, díky. Sama to nejím, tak jsem věděla, že jednodušší bude vznést dotaz, než mrznout někde v tescu u chlaďáku a číst mini písmenka.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 09. června 2020 11:06

Malenge vim, ze dotaz znel jinak, ale honbu za kostiky a podobnymi smejdy jsem vyresila nakupem malych lentilek z kvalitni cokolady a sypala jsem je dal do bileho jogurtu.. prekvapive to u nas stacilo. Tak jestli na to nejit takto plus ta lzicka marmelady treba..

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 09. června 2020 11:12

Kromě výše uvedených jogurtů mi přijdou fajn ještě ty Bio z Billy.  Ja mám nejraději Hollandii, ale těch 200 gramů je dost, optimální porci vidím na 150 ;)

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 09. června 2020 11:15

Pavlena asi jsem se nevyjádřila jasně, honba za kostíky apod. to u nás není, syn asi ani neví, že to existuje, v Lidlu to nemají  on opravdu chce ovocný jogurt. Líbí se mu kelímek, že jsou na něm hezké jahůdky a maliny, to on moc rád (jako jednu z mála věcí) a chudák si myslí, že jsou i uvnitř. To už jsme si vysvětlili, že celé je tam opravdu nenajde. Už mu ale nestačí odebrat do misky z velkého bílého jogurtu a něco ovocného přidat. Chce svůj vlastní hezký barevný kelímek. Tak se rozhlížím, nikdy jsem to nekupovala.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 09. června 2020 11:18

Tulipe Díky, billu mám děsně z ruky. Takže tam určitě jezdit nebudu, to spíš bude drahoušek bez barevného jogurtu

Offline continuity
Avatar
33831 příspěvků moje polička 09. června 2020 11:32

Malenge docela velké kousky toho ovoce mivaji jogurty od Zottu. Ale ty nejsou kysané v kelímku. 

Online Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 09. června 2020 11:56

Tulipe ano, Naše bio mám taky ráda. Ovocné teda nemusím, ochucený jogurt si kupuju jen čokoládový.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 09. června 2020 12:11

Ja jsem matka roku, starsi dcera sni za den tri kapsicky, navic ty slazeny, plesnivy mango mela v presnidavce uz i ta mensi a ted se snazim v poledne tu starsi uspavat za pomoci televize. Ma pred ni hozene periny a ja cekam, zda to vyjde:-D Ted taky!

Online Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 09. června 2020 12:12

Karja uspávala jsem Ríšu u TV tak rok. Pustili jsme si videa přejezdů a semaforů, to klinkání docela uspává

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 09. června 2020 12:24

Pinot Noir My jsme v pokoji vedle s miminem a potichoucku nacuhujeme, zda je uz lezmo:-D Nejhorsi je, kdyz uz lezi a najednou se zvedne neco hledat, takovy zklamani vzdy!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2020 13:08

Malenge vím, že chceš jogurt, to kupuju Hollandii. Ale synovi chutná také ochucený tvaroh s jogurtem od madety, je to takový nízký kulatý kelímek, ovoce je na dně, složení mi přijde celkem ok, rozhodně lepší než třeba tvaroháček.

Online Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:14

Evaeva no jo, ale od Madety