Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2020 15:11

eless já už mám něco vyhlídnuté, ale zajímali mě zkušenosti nebo nějaké tajné tipy. Plánuju to jako batoh na věci pro děti, zatím jako přebalovací taška, když je potřeba mít víc věcí, potom na všechny ty svačiny a mikiny, až nebude potřeba kočár. Ty, co jsem našla, mají měkká záda,vrak si nejsem jistá, jestli to bude pohodlné i s větší zátěží. Nepotřebuju klasický mateřský batoh s termokapsou na mlíko a kapsičkou na ubrousky, ale hodně kapes ocením.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 31. května 2020 15:28

continuity když jsme to psala, bylo venku 12° a drobně pršelo, nepříjemný. Teď neprší, jen dost fouká a je krásných 15, tak třeba se ještě projdou.

Offline 711990
Avatar
17186 příspěvků moje polička 31. května 2020 16:09

Tabea no to teda!

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 31. května 2020 17:01

brrr včera mi volal nadšený muž jak si to s dětma fantasticky užili. Jsou kousek od Prahy, tady je fakt celkem přijatelné počasí. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 31. května 2020 17:11

Pinot Noir 

Nepsala jsi, že Viktorovi upravujete spaní na 1x denně? To noční hraní s tím může souviset. Když bylo dceři 3/4 roku, během asi 3 dnů na dovolené jsme si ji takhle rozbili, spali jsme na směny, v noci to vždycky někdo schytal, nešla 2 - 3 hodiny uspat. Po asi měsíci, kdy s tím nešlo nic dělat a málem nás to zabilo, jsem objevila TU knihu, Každé dítě může dobře spát. Byli jsme úplně ukázkový příklad jednoho popsaného problému. Hned první noc byla lepší a do týdne bylo zpátky dítě, které v noci normálně spalo.

Online Pinot Noir
Avatar
24613 příspěvků moje polička 31. května 2020 17:15

dynda na to jedno spaní jsme přešli právě, abychom odbourali noční spaní. No, nezabralo to

Offline Karja
Avatar
36046 příspěvků moje polička 31. května 2020 17:30

Evaeva Tak se tesim, co si koupis, ja ten mamabatoh furt nemam, a to jsem ho mela uz vybranej asi trikrat:-D:-D. Taham nejakej sambuv z mladi, a stydim se! 

Offline JankaM
Avatar
2403 příspěvků moje polička 31. května 2020 17:42

O existenci mateřského batohu jsem neměla tušení, já tedy nosila "mateřské" pouzdro, vešlo se do každé větší kabelky i batohu. Plastová krabicka jako na svačinu, v tom 2 plenky, jednorázová podložka, aviril a malé balení vlhcenych ubrousku. 

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 31. května 2020 17:57

Keď bola moja veľká ešte bábo, mali sme susedov s o pol roka starším chlapčekom. Niekoľko mesiacov mal fázu, že od druhej do štvrtej nad ránom bol proste hore, tak sa s ním hrali, alebo ak bol spokojní nechali hrať, potom zaspal. Bola som presvedčená, že keby to nerobili, spal by im lepšie.

Takže, keďže Božie mlyny melú, presne v tom istom veku moja dcéra začala o druhej ráno vstávať a zaspávať až o štvrtej. Presne ako som hovorila, žiadne hranie, uspávať áno, ale žiadne svetlo, proste udržať deň a noc, v noci sa spí, atakďalejatakďalej.

No, skrátim to. Trvalo to obdobie úplne rovnako dlho ako u nich, akurát oni z toho vyšli s podstatne menej pocuchanými nervami .

Online Pinot Noir
Avatar
24613 příspěvků moje polička 31. května 2020 18:04

JankaM taky jsem to neznala, ale od té doby, co jsem zjistila, že je možné koupit spojku na pet láhve, jsem přesvědčená, že koupit lze úplně všechno

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2020 18:17

JankaM já ale potřebuju ten batoh, kam to potom strčím. Já mám akorát turistický batoh na hory a batůžek velikosti kabelky.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 31. května 2020 18:17

Pinot Noir 

Ono právě to první noční spaní dítě může považovat za odpolední, takže pak logicky očekává aktivitu. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2020 18:19

Karja a jaké si měla vybrané? Já už kupuju taky asi po třetí. Už to bylo na spadnutí, měli jsme s malým chodit na plavání, ale to zrušila karanténa. Teď jsem ale dostala peníze k narozeninám, tak už není zbytí.

Online Pinot Noir
Avatar
24613 příspěvků moje polička 31. května 2020 18:23

dynda no on to právě dělal i když měl denní spánky dva.

Offline Karja
Avatar
36046 příspěvků moje polička 31. května 2020 19:13

Evaeva Hele ja si vybirala za penize k porodu, pak za penize k Vanocum, pak k narozeninam a furt nic.

No libil se mi na Zalando Anello batoh, maji vice typu. No ale pak jsem si rikala,ze spis si koupim neco moderniho a ne mama, tak jsem mela vyhlidnutej ten Kanken, jenze ten typ, co vic vydrzi neni ten, co se mi uplne libi. Takze tak.

Online dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 31. května 2020 19:15

Zdravíme z dovolené

Offline Karja
Avatar
36046 příspěvků moje polička 31. května 2020 19:17

Zensky, ja to tady nebudu cist! Nehodlam se tema nespicima detma nakazit!

#

Online Pinot Noir
Avatar
24613 příspěvků moje polička 31. května 2020 19:31

Karja no a kdo tady rozšířil řvaní, co? Řvaní, které jsem skoro rok neslyšela? Aha?

Offline JankaM
Avatar
2403 příspěvků moje polička 31. května 2020 19:31

Karja já jsem taky chtěla anelo, koupila jsem podobný s tim zavíráním za 250 ve slevě v new yorkeru

A moji oba haranti spali tak od 4 měsíců celou noc a chrápou pořád, mají v nás dobrý příklad. Tak se vsichni nakazte, hned ! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2020 19:52

Karja tohle jsou peníze přímo na batoh, takže dárci budou chtít vidět ten batoh;)

Ty anello jsou podobné tomu, co jsem vybrala. Já právě původně taky chtěla nějaký nemateřský, ale ty mateřské mají ty milióny kapsiček a to já ráda.