Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:57

Pinot Noir 

Pak asi jedině ten babybox :-(

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:13

JankaM jezis tohle bych chtela chytit, fakt jo!:)

Jinak stahla jsem si tu knihu Kazde dite muze...blabla. A jsem strasne vytocena. Protoze vsechny ty kraviny co tam radej, jsem od zacatku praktikovala a doted vetsinu z nich delam a zabrabilo to snad tomu aby se mi rozbilo dite? Nezabranilo, tak at si mila kniha trhne nohou

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:27

Evaeva nie,práve spí málo, menej ako 11 hodín z24. V noci aktuálne menej ako 10, cez deň do 40 minút. Je neskutočne unavený, úplne to na ňom vidno,že by potreboval viac spať.

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:32

Když jsme u toho spánku, u nás jsou teď dvě možnosti: 1) dcera po obědě nespí, v pět přijdeme ze školky, v půl sedmé se zhroutí, v 7 spí, ráno jí tahám z postele v 7:20. 2) dcera po obědě spí, večer ji "uložíme" o půl 9, a klidně ještě v 10, půl 11 jede jako fretka. Ráno ji tahám z postele v 7:20. Takže buď je mi líto, že si ji po školce "neužijeme", protože to, co se děje poté, co si po obědě nezdřímne, se užívat opravdu nedá, nebo si ji užijeme až moc

(Malicherný problém oproti přerušovanému spánku a hraní ve tři ráno, což by mě jako extra slabého jedince přivedlo do hrobu, ale přesto unavující.)

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:35
Reakce na Evaeva:

...Já právě původně taky chtěla nějaký nemateřský, ale ty mateřské mají ty milióny kapsiček a to já ráda.

​jakoze v jedne kapsicce budes mit nalepene nedojedene lizatko, v druhe posranou plinu, ve treti nejaky zapatlany igelitovy pytlik? To bych asi nechtela. Muset to pak vsechno zas vybalovat...ja se uplne bojim kouknout do ty tasky, co mi visi na kocaru.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:36

Mohučanka mozna by stacilo ji z toho odpoledniho spanku vzbudit driv? aby si jen kratce odpocinula, ale nebyla dosyta vyspana a vecer uz se zas tesila do postele:-)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:36

Pinot Noirteraz keď čítam, čo píšeš, tak myslím,že to máto podobné ako to bolo u nás doma - syn sa v noci budil, v noci vypil 1-2 fľaše mlieka a mával dosť dlhé bdelé okno, kedy sa chcel hrať. Plácali sme sa v tom strašne dlho (myslím,že tie moje zúfalé príspevky sú tu ešte dohľadateľné). Mal prevrátený deň a noc - v noci zjedol viac ako cez deň, hral sa, ráno sa to snažil dospať. Pomohlo myslím najmä to,že som mu v noci nedala fľašu. Ako bolo to zlé, plakal, ale za 3-4 dni sa to zrovnalo a začal mi normálne jesť cez deň a teda nedojedal to čo nezjedol cez deňv noci. Ja som s ním musela riešiť aj ďalšie veci a teda sa miv noci stále budil, ale vypadli tie hracie dlhé bdelé okná. Ja som inak nato šla najprv zľahka, skúšala som mu ponúknuť vodu - nechcel,skúšala som mu postupne znižovať množstvo mlieka,ale to bolo totálne utrpenie (pre mňa aj neho),nakoniec tá najdrastickejšiametóda (uťať to a prežiť 3-4 noci plaču) bolanajlepšia. Vyplakať som ho nenechala, bola som s ním,držala som ho, tíšila a utešovala. Viem, že čo sa týka jedla si na to opatrná kvôli staršiemu,ale ak sa už nebude dať všetkoto ponocovanie zniesť a skúsiš všetko ostatné, skús potom toto.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2020 21:42

Gatita tak nějakMě vyhovuje, když vím, kde najdu kapesníčky, klíče, pití, hrozně mě točí, když musím přehrabovat tu miliardu věcí. Já některé věci jako třeba ty kapesníčky nevybaluju, třeba ty věci na plavání bych tam rovnou po uschnutí zase složila.

Taška na kočárku je hustá, tu vybaluju hodně sporadicky. A právě mi vadí, že se tam motá náhradní bodýčko, svačina a pleny v jednom. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:43

Evaeva Ja ty miliony kapsicek mam prave taky moc rada! Ta taska na kocarku mi z tohodle pohledu dost vyhovuje (ja mam tu s milionem kapsicek prave). Ale to vis, chci bejt taky in a to nejde vsechno dohromady.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:44

Karja jateda neviem,kto to tupísal minulý týždeň, alepokazil mi mojeperfektné, 12 hodínv nocispiacea 1,5 hodiny cez deň spiace dieťa!!! Dnes keď synvstal o 4:20 sme sa na seba s mužom smutno pozreli a ja mu hovorím: vidíš? a to sme pi*ovali,keď začal vstávať o 5:30...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2020 21:45

DrowRanger tak to opravdu nespí moc. Tak to bych taky zkusila dávat ho večer trochu později, ale než si zvykne, tak ty večery budou asi husté.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:54

Pinot Noir Ja si nevybavuju přesně, kolik teď malému je, muže to bejt nějaká vlna fáze. Ale jestli to takhle bude trvat dyl, tak ti asi opravdu nezbyde, než mu to noční krmeni proste utnout :/ Novorozeně/malé mimino bych určitě hlady v životě netrapila, ale přísahám na všechno v okolí, ze cca roční dítě už se vyhladovet fakt nenechá. Jako jo, první noc asi bude v noci usinat s krucenim v brisku, ale fakt to za par dni pochopí a začne to do sebe futrovat přes den. Každopádně přeju, ať to brzo přejde!

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:59

viktorka_od splavu jojo, jasně. Akorát ve školce to neovlivním, ale tam obvykle nespí. Doma ji nechám spát hodinu, ale je fakt těžký ji pak vzbudit. Fňuká "ještě spinkat", "nech mně", a tak

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2020 21:59

Karja moje taška na kočárek má jen jednu velkou a jednu malou kapsu. Ale na běžné procházky mi vyhovuje její velikost, plánuju jí používat dál, i když je teda už docela jetá.

Z batohů zatím vede tento, ale bojím se té ceny, aby to nebyl úplný šmejd. Pak uvažuju ještě o tomhle, tomhle a nějakém tom anello

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:00

DrowRanger a kolko mal maly ked si mu tu nocnu nocnu flasu utla? Moj bude mat mat za dva tyzdne rok a tiez mam chut to spravit ale mame susedov citlivych na hluk, tak jedine sa odpratat na chatu

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:03

Jezis a tym som si spomenula, ze by som mu mohla aj daco k tym narodeninam kupit . Prosim vas nemate dajaky tip pre rocne dieta, plno hraciek a oblecenia ma po staršom, ja uz neviem co kupit ale zas vyprdnut sa na chudacika nechcem. Mozno nejaka nova kniha alebo stopäťdesiate auticko?

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:07
Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:10

Pinot Noir ja ťa len podporujem na diaľku, to nespanie je strašné, strašné, strašné

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:22

Mohučanka i ta hodina je asi hodne, to clovek stihne upadnout do hlubokyho spanku.. mozna by ji stacilo fakt jen pulhodinky zdrimnout? pro tebe je pak pulhodinka nanic to je jasny, ale dobra noc za to treba stoji

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:32

viktorka_od splavu hahá, no právě, já se pak děsně nutím jít ji vzbudit. Jsem zvyklá na tu chvilku klidu po obědě No až příště usne, zkusím to zas zkrátit.