Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 22. února 2020 06:41

žluťásek tak ten je skvelej, taky bych chtela takovy dort :)

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 22. února 2020 07:33

Karja muž mě několikrát týdně pochválí, tak jsem úžasná, jak to zvládám, a vychovávám  z příšerky skvělého člověka. Myslím si že dřív tím vyjadřoval tu každodenní úlevu, že nás po návratu z práce našel živý a relativně příčetný. Teď ho trochu podezříívám, že je to snaha mě nenápadně přesvědčit o tom, že mi to jde lépe, než jemu, ať mě ani nenapadne nějaká blbost typu "a na tom rodičáku se pak vystřídáme" Ale poslouchá se to hezky.

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 22. února 2020 08:39

Děkuju všem za pochvaly, udělaly mi velkou radost. Upekla jsem dort z dvojité dávky, vylezl až nad formu a musela jsem ho hodně seříznout a i tak byl obrovský. Sedm dospělých a pět dětí a snědli jsme jen polovinu :) 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 22. února 2020 08:50

Karja kasli na to proc to rika a uzivej si to!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. února 2020 08:52

Garfie mne takto syn padol z operadla gauča medzi gauč a radiátor a tam sa sprajcol. Reval viac menej od zlosti, že sa nemôže hýbať, ale ja som chytila záchvat smiechu kým som ho odtiaľ vytiahla .

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 22. února 2020 09:16

Sairon Hahaha, hele ja jsem si vymyslela, ze me od zari desne chtej v praci, takze kdyz ma nejaky vyhrady, tak mu reknu, ze si to muzeme od zari vymenit a muze se ukazat. Jediny uskali je, ze se zna s mym sefem, tak snad to nepraskne:-D:-D

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 22. února 2020 09:26

Karja  Jako ne že bys mi nezkazila radost....muž ovládá všechny ty manažerský fígle, motivace! Sakra! 

žluťásek Tak ten je parádní!

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 22. února 2020 10:26

žluťásek 

Luxusní dort, malému žluťáskovi všechno nejlepší k narozeninám!

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 22. února 2020 10:46

Pinot Noir Já řeším kraťasy tak, že všechny děravé tepláky ustřihnu nad těmi dírami. Na lítačku ideál.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 22. února 2020 10:48

Mi spadlo čtyřměsíční mimino ze stolu do balíku s plenami. K smíchu to asi bylo, ale já mazala na pohotovost. U druhého jsem byla už otrlejší (nebo druhý gumovější), ten padá doteď.

Offline dzizisketa
Avatar
7464 příspěvků moje polička 22. února 2020 11:16

žluťásek 

To je hustý dort! jsi strašně šikovná! Ty kočky mají dobrou párty

Offline black cat
Avatar
113 příspěvků moje polička 22. února 2020 11:37

žluťásek Krásný dort! Přeji oslavenci dodatečně vše nejlepší . Chci Vám poděkovat za doporučení knih, přiznávám, že už mám doma Uspávánky, Magor dětem a Listonoš vítr - pro vnoučata.

Krásné knihy. Díky.

Offline 999
Avatar
17583 příspěvků moje polička 22. února 2020 11:40

žluťásek Krásnej dort :-).

Offline continuity
Avatar
33722 příspěvků moje polička 22. února 2020 11:52

black cat Magor dětem měl u nás zajímavou dobru. Pí. Učitelce se Ptala se Františky Marta líbila, i když ji neznala, ale měla velký problém jak tam napsat název ty sbírky, protože tam nechtěla toho Magora

 Mam  počítej, že dítěti chvíli ten nazev nevěřila. 

Offline black cat
Avatar
113 příspěvků moje polička 22. února 2020 11:55

continuity Jak je stará pí učitelka? Já jsem za název ráda, příležitost k edukaci o poměrech té doby vnoučatům .

Offline continuity
Avatar
33722 příspěvků moje polička 22. února 2020 12:00

black cat urcite přes 50

Já jsem to taky dítěti vysvětlila, jak ta knížka vznikla, ale o tomto se u nás docela mluví i bez toho.

Offline black cat
Avatar
113 příspěvků moje polička 22. února 2020 12:07

continuity U nás taky, myslela jsem tím, že o Magorovi jsme se ještě nebavili.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 22. února 2020 14:56
Reakce na Garfie:

711990 Prosím tě, mně jednou mimino spadlo z postele a zapadlo mezi zeď a postel, byl tam takový malý výklenek kvůli topení. Bradou drželo na posteli a tělo normálně viselo dolů, dneska se té vzpomínce směju a je mi líto, že jsem to nevyfotila, ale teda bylo to děsný! 

Karja V Zemanovi

​Já jsem našim ůskočila" z křesla šipku na hlavičku (prostě jsem se tak překulila), naši mě vezli k doktorovi ve vaničce, aby se mnou nehýbali a vše bylo ok..... Když brácha vyskočil z postýlky a spadnul na halvičku (před mýma očima), tak už to brali sportovně a jen ho pozorovali

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 22. února 2020 15:30

žluťásek Krasny dort! A vse nejlepsi prejeme.

Offline MP Marge
Avatar
5780 příspěvků moje polička 22. února 2020 16:13

A666 To mi pripomina, jak jsem se jako dvanactileta divila, ze maminka nehnula ani brvou, kdyz trilety braska prisel do kuchyne a rekl "mami, ja si budu hrat na slepou babu", nacez pevne zavrel oci, rozbehl se a napalil to primo do zdi. Pak sedel na podlaze a rval, celo a nos cele cervene, a ja vydesena, ze musime na pohotovost, protoze co kdyby mel otres mozku!? A bylo mi divne, ze maminka neni vydesena se mnou. No, u tretiho ditete uz byla otrla