Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Tabea
Avatar
4679 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 15:04

Mohučanka Haha, to známe... Učitelka v jeslích, listopad 2018: "Ta C je taková hodná, jen sedí a kouká." Leden 2019: "Ta C po Vánocích úplně rozkvetla, pořád tancuje a zpívá..." Březen 2019: "Ta C je pěkná výtržnice, kamarádí se jen s velkýma klukama a jeden o rok starší se jí bojí, učíme ho, jak se jí ubránit.."

Online Karja
Avatar
35854 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 15:11

Gatita No uz mam po, za chvili jedu domu a aspon budu trochu simulovat, sambo si vezme jeste dovolenou, jako byl se v praci pomalu od zacatku prosince asi trikrat ukazat, fakt blby, ale co nadelam! A diky vsem za info, o lacnu, odstrikani pred/po, hodne mi to ulehcilo! Tady mi to rekli az pri propousteni a ja uz mam chytre dvakrat odsato!

Tak ti drzim pesti, uvidis jak to pujde! Je super, ze mas ten deadline a dle vysledku se zaridis!

Online Karja
Avatar
35854 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 15:14

A prca je, ze me propousteli a kladli mi na srdce at se mi nic nestane, ze me ofiko propousteji az zitra, na papire. At proste nejdu se nikam nechat osetrit a tak.....No tak se tomu jeste pred doktorem tlemim, za pet minut jdu do koupelny,vedle v pokoji nejaka holcicka hystericky krici ee a hrabe se ke koupelne, az me to vystresuje, rychle se pakuju aby to.zvladla a riznu si takovou ranu k uchu o polici?! Jako byt to bliz ke spanku, uz me osetruji!

Online 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 15:19

Karja tak jsem rada ze to probehlo vsechno v poradku a ted si muzes strihnout druhe sestinedeli:D a mala mala zvladla krmeni z lahve?

Offline Pinot Noir
Avatar
24481 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 15:49

Gatita Mě u prvního císaře šila medička, ale primář nebyl spokojen, tak se páralo a štepovalo znovu

Offline Pinot Noir
Avatar
24481 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 15:52

Dnes vzal Ríša Viktorovi takovou tu gumovou kousací knížku a prý Viktorku, přečtu ti pohádku. Žil byl jeden chlapeček a ten se jmenoval Ríša. Zazvonil zvonec a pohádky je konec

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:03
Online žluťásek
Avatar
7624 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:06

Pinot Noir

To byla moc hezká pohádka

Náš včera poprvé viděl díl Krtek a maminka. Zanechalo to v něm hluboký dojem, museli jsme si to večer před spaním vyprávět asi hodinu dokolečka a dneska zas. To mám za to, že jsem chtěla už změnu od těch knížek s kakáním a nočníkama. 

Online continuity
Avatar
33701 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:11

žluťásek krtek a maminka je výborná

Jak se kouleji ti zajíčci a narovnávají uši. Úplně jsem se zasílá.

Užij si to, včera mi dcera ukradla nějaké staré Téma a pustila se se do rozhovoru Chtíč a geny. Bylo to u babičky a přišla se zeptat, co to je chtíč. Načež ji ta dobrá žena význam vysvětlila pečlivě se vyhýbajíc slovu sex.

Offline Pinot Noir
Avatar
24481 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:11

žluťásek Tak ten jsem ještě neviděla ani já ;) Chtěla jsem se podívat nejdřív bez něj, ať jsem připravena . Ale vždycky zapomenu.

U nás vede samozřejmě Krtek a autíčko a pak má rád Krtek a orel a Krtek a medicína. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:15
Reakce na Pinot Noir:

Gatita Mě u prvního císaře šila medička, ale primář nebyl spokojen, tak se páralo a štepovalo znovu

​cože?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:18

continuity já jsem dneska šla kolem hřiště, kde babička asi čtyřletýmu dítěti, kterýho u toho houpala na houpačce, detailně popisovala, jak jí začaly padat zuby, jak se v noci vzbudila a cítila divnej tah v dásni, tak šla k zrcadlu a ten zub si normálně vyndala...a ještě mu to vyprávěla takovým tajemným sugestivním hlasem, jakoby líčila, jak vlkovi zašili kameny do břicha a hodili ho do studny....jako začínám tušit, odkud se bere moje pradávná noční můra s padáním zubů a jejich rozpadáním na prach ještě v puse...(i když mojí babičce jsem vyrazila hlavou poslední zuby já na klíně (takhle jedou husaři...)

Offline Pinot Noir
Avatar
24481 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:24
Reakce na Potrefenáhusa:

​cože?

​No po tom, když si tam tak ležím a počítám minuty, co mi oznámili, že "děloha je vyčištěná a můžeme ji vrátit zpátky", mi tohle připadalo už jako pohodička . Jsem to tu psala, že většinou se možnost "být při tom" zdůrazňuje jako výhoda lokální anestezie, ale mně to teda až tak nevyhovuje ;)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:26

Pinot Noir ja si myslela,ze sem silna,ze me medicinsky veci nerozhazou.....dokud mi nesil ruku v lokalni anestezii,cisare bych nedala ani za nic.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:26

Pinot Noir už si vzpomínám, žes to psala 

Offline Pinot Noir
Avatar
24481 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:33

Zarinya No jako podruhé jsem se hodně rozmýšlela...

Offline Pinot Noir
Avatar
24481 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:35

Potrefenáhusa Ale jizva byla potom krásná, úplně maličká, při druhém se tentýž primář ptal, jestli jsem rodila laparoskopicky

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:36
Reakce na Potrefenáhusa:

... noční můra s padáním zubů a jejich rozpadáním na prach ještě v puse...

​Ježiš tuhle noční můru mám taky, je to naprosto strašný!!!!

Offline Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:39

MP Meri ja tiez, stale cakam, kedy mi tie zuby naozaj vypadaju ( a ze k tomu nemam daleko, musim zacat dochadzat na parodontologiu, tak to je extra zivy sen!)

Online Karja
Avatar
35854 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 16:41

711990 Jo, ale museli ji dat prutok ze savicky pro velkoumalou, z toho miminniho nepila. Ale sambo a.dedou to zvladli skvele. Takze si hledam praci, tak za 80 cistyho, abych zaplatila ztratu jejich prijmu a uklizecku a jsem na svobode! A s druhym sestinedelim nestras, ja si ted davam male cile uspechu a odmen a prvni cil a odmena souvisela s vanou a ty jo jako furt se mi to vzdaluje, nevim jestli nemam na ty matersky moc vysoky pozadavky!