Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Malenge
Avatar
4260 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 19:23

Garfie Cvrček a mravenci je moje srdcovka. Naši mají výtisk ještě po mámě  synovi jsem pořídila nový a lehce mě vytočilo, že to je teď příběh "pravdivý", nevím, co na "pohádkový" bylo špatného

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 19:32

Sweet Potato Jé, děkuju! Končí to v březnu, safra, ty víkendy už máme takový vybrakovaný :-/ ale zkusím to nějak udělat, to by se mi líbilo moc!! 

Pinot Noir Zahrada je nej!! Máme ji i jako audio, od Hogera, krásný to je! 

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 19:48

Malenge dceru zatim cvrcek vubec nebere:(

Online Malenge
Avatar
4260 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:05

rasaNori A není ještě malinká? Třeba ještě máte čas. My začali ve 2,5. A četli jsme celý rok  už to umí nazpaměť. Strašně se mi líbí ty průstřihy, prostě hezky udělaná knížka. 

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:49

Malenge

AAsi jo ma jen 2 roky a 2 mesice

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 21:17

Karja ehm, čítala som komentáre nižšie a teda radšej to rob akotiradia, ale len doplnenie info, ja som teda mlieko normálne dolievala do už zamrznutého, najmä neskôr som odstriekala len trebárs 30-40 ml alebo menej a to synovi nestačilo. Snažila som sa aby mal vždy aspoň tých 100 ml v nádobke. Nebolo mu z toho nič a to muž keď ho kŕmil nedodržiaval aj ďalšie zásady (že napr. nevypité rozmrazené mlieko uždieťaťu nemá dávať ale vyliať, kľudne ho mal 3 hodinyna linke a potom mu ho znovu ohrial ).

Offline Karja
Avatar
35854 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 22:18

DrowRanger No uvidime. Jinak ja mam ted ty sberace a to je super vec, mohla jsem mit denne bez prace pres 100ml a v tech prvnich dnech jeste vic. Skoda! Protoze ted odsat do zasoby s dvema prckama na krku fakt nejde, malamala ma odpoledne kratke intervaly kojeni, to by se mi nic nedoplnilo a dopoledne zas mam tu vetsi na krku furt, takze to bude asi muj kazdovikendovy dopoledni program, odsat do mrazaku, kdyby nahodou se neco prihodilo nebo jsem se chtela nekam podivat sama:-D

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 22:32

Karja ja som tiež mala zberače, ale tie boli plné asi prvé 2 mesiace a to som mlieko vlievala, lebo ho bolo dosť :D potom sa to ustálilo a už som musela aktívne odstriekaváať (odsávačku som sa nejak nenaučila používať, nešlo to s ňou). Inak to mlieko by som nejakdlho neskladovala, ja som tak z mraziaku vylievala asi 2 litre, čo sa neminuli...Skôr by som to robila tak, že ak si naplánuješ niekam vchádzku, odkladala by som cca týždeň  vopred. Ale 100-200 pohotovostnych ml nie je na škodu, len si na ne píš, kedy si ho zamrazila, nech míňaš staršie.

Offline Karja
Avatar
35854 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 22:37

DrowRanger Jasny! No jen jak pisu, trdlovat s odsavackou s tou vetsi za zadkem absolutne nejde. Takze by se mi neco bez prace hodilo:-/

Online Pinot Noir
Avatar
24480 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 06:57

Ajaj, mladší začal vstávat kolem páté hodiny. Budu se asi muset zase vzdát čumění na filmy a čtení do půlnoci

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:49

Pinot Noir to se muze takhle zhorsit?v jeho veku?sakra

Edit: Jsem četla starší,pardon;)

Online Pinot Noir
Avatar
24480 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:52

rasaNori To je furt nic, Ríša měl období, kdy vstával kolem čtvrté. Taky mu bylo nějak kolem půl roku. Akorát, že bylo léto, tak to bylo míň depresivní.

Online Lamicka
Avatar
13353 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:53

rasaNori Pinot Noir na syn takhle zacal vstavat 8 mesicich, tesne pred dovolenou v Chorvatsku. Aby nebudil segru, tak jsme ho brali na prochazky, stridali jsme se s muzem. Prochodili jsme tak kde co, asi ani domorodci to tam tak dobre neznaji. V pekarne jsme byvali prvni zakaznici.  

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:53

Ted jak jsem sama doma, tak když byla mala v noci vzhůru, tak jsem ji nakojila a ať si s panembohem dela co chce, otočila se na druhy bok a spala dal. A ono to funguje. Blbe je ze se ta chvili vrati druha půlka familie a svoboda skonci

Online Pinot Noir
Avatar
24480 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:54

rasaNori Jo tak starší vstane, jakmile se doma něco šustne, takže s radostí vstává taky. Že by to ovšem mělo vliv na večerní ulehnutí, to ani náhodou! To by tu křepčil nejradši do desíti.

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:54
Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:57

Pinot Noir No to mi volali dnes z apaluchy, a u stolu jen muž naše dítě a jeden kamarád. V 8 hodin. Starší dečka bantujou do půlnoci a ráno vyspáváji;)

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 08:59

Pinot Noir nasemu vstavani okolo paty rano vydrzelo rok. Hrozný to bylo. Doufam, ze jeho segra si z nej priklad nevezme. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 14:13

Přišly fotky ze školky, na kterých je vidět, že dcera se konečně začala účastnit programu minulé dva a půl měsíce trávila jako němý pozorovatel

Snad to vydrží...

Offline Gatita
Avatar
7154 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 14:58

Karja dekuju!ale mam ji doma. Se musim priznat, ze tomu rozkojovani davam jen docasu muzovy dovolene, pak se bud chytnem a pujde nam to, nebo se na to vy.eru. Nemuzu vecne nespat a kaslat na druhe dite.

Jinak drzim palce na ten zakrok, to jsou radosti. Take jsem dnes poplasene jela s rozjitrenou jizvou do porodnice, nakonec to zadne drama nebylo a byla jsem vytrestana ucasti dvou mladych mediku na mem vysetreni. Kdyz jsem davala souhlas, myslela jsem, ze u cisare v narkoze mi to bude jedno a tohle jsem nedomyslela