Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:00

Pinot Noir 

Naši haranti sežerou Lučinu a rohlík nechaj

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:34

Pinot Noir z rohlíku okouše sůl a řekne Už nechceš

Ale dneska jsem smíchala tuňáka a tvaroh na kejdu, a ukázala jí, že to lze z misky "nabírat" chlebem, tak to snědla dost kejdy a patku chleba k tomu. 

barbucha z kousků pečiva, ze kterých je ta pomazánka pečlivě olízaná, vždycky soptím

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:44

Pinot Noir ne, nic, vždycky řve: suchýýýýý! V životě nesnědl na pečivu ani kousíček šunky, sýra či jakékoli pomazánky, nikdy. Jednu dobu jedl takové ty sýrové tyčky jakože pro děti, balené jednotlivě v tunách plastu, pak ho to přešlo a tvrdí, že mu to už nechutná. Jedině ta Lučina, když je dobrý den. On i ve školce jí jen suchý knedlíky apod. Možná jsem tu už zmiňovala jeho vrcholné číslo, hamburger, složil ho ze dvou suchých houskových knedlíků, mezi které dal suchý krajíc chleba  učitelky málem spadly smíchy pod stůl

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:53

Mohučanka Tuňáka se žervé dřív jedl, to byly zlatý časy . A "už nechceš" je i u nás klasika

Malenge

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 20:59

Pinot Noir Prý to bylo mooooc dobrý! A pak mu něco vař

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:05

Malenge my máme opačný problém, žiadne pečivo, žiadny chlieb, vianočku, nič. Buď zvrchu poctivo zlízaná pomazánka, alebo to rovno je samotné a to vrátane masla. Ona je schopná vynútiť si kocku masla a uhrýzať si z nej

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:26
Reakce na Malenge:

 Možná jsem tu už zmiňovala jeho vrcholné číslo, hamburger, složil ho ze dvou suchých houskových knedlíků, mezi které dal suchý krajíc chleba  učitelky málem spadly smíchy pod stůl

​Inovovaná chlebová pochoutka

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:34

betsey Ten vršek se dá aspoň měnit a různě kombinovat, suchý chleba je pořád suchý chleba, vitamínů i hodnotné energie plný, že. Zlaté máslo! I když teď už se mi ho občas povede kousek propašovat na brambory.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:34

barbucha Máme si to nechat patentovat, jo?

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:43

Malenge Právě, kdyby snědl "oblohu", jsem šťastná. Suché pečivo je na prd. On navíc i toho sní málo, pokud sní půlku suchého rohlíku, říkáme si, že dnes docela dobře večeřel

Offline Tabea
Avatar
4724 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:45

betsey mojí dceři přezdívám máselnice. Při vaření žadoní o kousky másla jen tak do pusy

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:51
Reakce na Malenge:

barbucha Máme si to nechat patentovat, jo?

​Neváhej. Než se toho chytne nějakej řetězec rychlýho občerstvení!

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:54

barbucha McKnédl?

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 21:59

barbucha Pinot Noir Tak ne že mi to ukradnete ! Ať z té naší anorektičky aspoň něco kápne, když už z něj mám nervy na dranc. Že by mi to takhle kompenzoval.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 22:00

Pinot Noir si tu děláte srandu, ale můj ex jedl suchý studený plátky knedlíků rovnou z ledničky - to jsem to viděla poprvé... až pak u dcery

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 22:05

viktorka_od splavu to jsem jako dítě dělala taky...a upřímně řečeno, když se naskytnu na oběd u maminky, která obvykle dělá svíčkovou nebo králíka a knedlíky domácí, proplížím se kuchyní a jeden dva suché knedlíky si ukradnu ideální jsou patičky.

Teď teda asi budu zkoušet jíst bezlepkově, takže sbohem, suchý knedlíky!

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 22:11

viktorka_od splavu No... a tak jo, přiznám se. Maminka mi posledně s sebou nabalila bramborové knedlíky plněné uzeným. A táta prý, ne, že to sníš bez zelí (jakože v legraci). Tak jsem řekla, že možná jo, ale cibulku si na to rozhodně usmažím. No, tak neusmažila. Ani jsem si je neohřála. Vytáhla jsem je z lednice a sežrala, když muž dohlížel na kluky ve vaně ;)

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 22:11

Pinot Noir si tu děláte srandu, ale můj ex jedl suchý studený plátky knedlíků rovnou z ledničky - to jsem to viděla poprvé... až pak u dcery

​Ty jsou nejlepší!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 22:18

Pinot Noir bramborový s uzeným bych taky sežrala i studený

Offline DruI
Avatar
3306 příspěvků moje polička 16. ledna 2020 22:24

Pinot Noir Studený jsou lepší! :o)

Já bramborové s uzeným miluju a nemám energii se s nima patlat, tak si je snad od maminky taky objednám :o)