Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7600 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:52

dynda vůbec ne, děkuju moc!

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:56

žluťásek On to právě není krém z tuku, ale tvaroh zahuštěný sušeným mlíkem. Podle mě se to k té hořké sušence právě perfektně hodí. Než marmeládu, to bych to asi nechala spíš suché.

Offline žluťásek
Avatar
7600 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 22:03

Pinot Noir již jsem dočetla recept do konce, ale předběhlas mě a nestihla jsem upravit dotaz

Offline yoyo
Avatar
48 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 23:02

Neměla byste některá zájem o málo nošené dětské oblečení a dětské boty?

Mám spoustu oblečení po našich dětech, holčičí  asi ve velikostech 110-140, klučičí 110-158. Ráda bych ho prodala za symbolické ceny, nejlépe kdyby si někdo vybral větší množství.

Vše je k prohlédnutí a odběru na Praze 9. V případě zájmu, prosím, napište SZ.

Snad není tato nabídka proti pravidlům fóra.

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 23:42

žluťásek ja jsem schovavala vetsi igelitku hezcich veci po holcicce, kdyby treba svagrova mela holku, ale ma kluky... a ted bych to nekomu rada darovala a vsichni uz maji vetsi deti. Jsou to tak velikosti cca 3 mesice - 1 rok. Kdyby to kamaradka chtela, tak bych ti to mohla nekde v Dejvicich predat. 

Offline žluťásek
Avatar
7600 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 23:45

Lamicka moc děkuji! Zjistím, jak jsou na tom s věcmi většími a ozvu se. Vy jste zlaté tady

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 08:43

Mutziputzi Nechuť cokoli pořizovat opravdu není nic výjimečného.

A pokud nechceš růžové dárky už teď, neprozrazuj pohlaví.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 08:56

Sweet Potato Ja furt verim, hlavne zdravi samozrejme, ale ze je to kluk, krome world wide webu to drzim v tajnosti

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 09:05

Mutziputzi Dobře děláš. Mně přijde, že nahlásit všem dopředu "bude to holka, bude Lucie a narodíse 8.4. v poledne" zkazí spoustu těšení i zábavy.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 11:29

Gatita No hele, to ze me bavi to nakupovani neznamena, ze dcera chodi jak nejaka extra spica vymodena. Naopak,  kdyz ji srovnam s tema ostatnima. Ona hodne veci podedila, plus jak je outdoorova, tak je vecne zmatlana. A taky teda ty pekny veci nebejvaj treba tolik funkcni, takze pak clovek stejne da neco jetyho, ale hlavne kdyz netahne na krk;-). Ale kdyz uz neco shanim, tak me to fakt bavi, a kdyz jsem ji cekala, tak jsem vybirala pomalu I obrazek na hrebenu aby se mi libil. Ja mam proste na ty detsky obrazky a veci sama nejakej navyk, ze bych to jako taky chtela pro sebe:-D:-D. Ale ted jak se ji vekem zvysuji ty potreby, tak se uz tak nevyzivam, to jsou furt nejaky velky vydaje a bude to rust;-)

Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 12:45

Karja a proto jsem ocenila ted slevy v lindexu, probrala jsem se totiz pytlem veci po holkach kamaradek co jsem dostala, je tam hromada sukni satu a tricek, ale ne leginy a mikiny. Tak ty dostane od jeziska:D

Offline dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 13:27

Karja

MMně se taky moc líbí dětské motivy, tak když něco pro malého nakupuju, užívám si to. A třeba na závěsech v pokojíku má hezky kreslené pejsky, na hodinách myšky, žádné neutrální decentní dekory

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 13:43

dzizisketa :-D No jenze tyhlety obrazkove oblecky casto konci u velikosti 98. Dcera zere pejsky a kocicky, ale uz dorusta do tech radoby divcich veci s napisema a tak, to uz neni vono. Jinak doma samozrejme mame detske motivy taky, ted SI vybiram koberec s buldockem:-D.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 13:50

rasaNori Jj take jsem dostala spoustu obleceni, co jsem nikdy nedala, hlavne ,,ty slavbostni,, nejake saty, kosile, dziny a ja nevim co. Ja to vubec nedavam, proste teplaky a cus! Ani jako mimino jsem ji moc necancala, jak to obcas vidam. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 14:01

Karja No upřímně, ty načančané holčičky jsou v drtivé většině dost ... no, minimálně směšné. To už to chlapecké slavnostní oblečení podle mě vypadá většinou líp, i když tvrdé úzké kalhoty jsou taky mimo moje chápání. Na vítání občánků byly holčičky v těch tylových sukních, některé i s tou děsnou čelenkou, a potom jedna v šedivých tepláčkách s laclem a obrázkem medvídka, a té to jednoznačně slušelo nejvíc ;)

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 14:07

Pinot Noir Jo, na mimina patrej proste miminni veci! Jo a pozor, ted frcej misto celenek nejaky turbany. My vitani obcanku nemame, ale nasledujici rok po obecnim vyuctovani dostavame puget, prani a 5000,-:-D.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 14:18

Pinot Noir plesaty mimina s ruzovou celenkou s masli, to je neco, hned si matku skatulkuju

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 14:39

Pinot Noir jojo, ja dostala na tříměsíční mimino šatičky, dítě zvedlo nohy a bylo nahatý až k ramínkům, pitomější kus oblečení jsem nezažila. Jo, vlastně body s rolakem na novorozeně

Čelenky jsou peklo...turbany jsem ještě neviděla

Offline Pinot Noir
Avatar
24419 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 14:44

Karja Tak to jsem si musela vygooglit, ten turban. A jako

Offline dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 14:48

Turban je ale super.