Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 21:53

Pokud není ba štítku zákaz sušení, tak bych to zkusila. Hlavně pokud se zmenšilo jenom něco. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 21:55

rasaNori 

Reklamaci zkus, jestli to udělaly jen některé kusy. Já ti fandím, hrozně mě štve, jaké zmetky jsou v obchodech.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 21:57

No mam tri sady, jedna 3-6 zustala jak mela, ale 2 se velikostne ze 6-9 smrskly na tak tech 3-6 taky. Ja potrebovala 3 body do foroty na ted a ne at jich mam 10 ve stejne velikosti:D to je mi k prdu... Tak tam zkusim zajit zitra a uvidim

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 22:51

rasaNori v tescu uz preto body nekupujem. Na starsieho som kupila ale mam pocit, ze sa sprali snad vsetky a vytiahli do sirky a jak je on chudy, to sa nedalo nosit. Ale teraz malemu Otesankovi celkom sadnu

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 22:52

Mrakoplas ja mam siroky holcicky, jim jsou akorat:D

Offline Pinot Noir
Avatar
24425 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 23:34

Mrakoplas No přesně, mám pocit, že tomu cvaldovi nejvíc sedí oblečení, na které jsem u prvního nadávala, že je široké. Nevím, co budu dělat se všemi těmi kalhotami super úzkých střihů, které jsem pracně dva roky sháněla

Offline Catherinne
Avatar
9823 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 23:36

Pinot Noir já bych věděla...

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 23:47

Pinot Noir presne! Tolko zhanania uzkych gati a tolko prachov za ne vyvalenych, asi bude Otesan na diete

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 23:48

Catherinne akoze tretie? To by bolo určite dievca

Offline Catherinne
Avatar
9823 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 00:02
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 00:06

Tak dneska jsem si zapomnela opakovat mantru ,,jsem dospela zena,, a ,,kazde dite jednou usne,, a rozbila jsem vzteky (nebo zoufalstvim??) talir...Navic predstiram, ze to byla nehoda, sambo hned chtel delat rekonstrukci, ze takhle se to rozbit samo nemohlo, od toho jsem ho odradila, ze rozhodne to nema zkouset, ze nechci o dalsi prijit, ze staci kdyz to spadne sikovne na tu hranu, tak je to hned v haji a nechci prijit o dalsi kousek, kdyz je to ta limitka z Ikey(wtf limitka z Ikey:-D). Byla to racha, tak se hned prisli podivat, co se stalo, dcera ani neplakala mela stejnej vyraz jako tatinek a to ,,to si z nas snad uz dela prdel,,......

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 00:57

Karja ja jsem vysklila tu skříňku v koupelně, protože jsem nechtěla šlápnout do vany. Zlatej talíř. navíc byl včera pátek 13. a ještě Lucie, to je člověk rád, že se nestalo nic horšího.

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 02:45

rasaNori jo, takhle Tonda nosi o cislo vetsi pyzama, protoze staci parkrat vyprat a srazej se:) ale to samy plati i pro Marks&Spencer a Next. Nejvic se srazej ty ciste bily nebo na bilym zakladu. Uz s tim pocitam pri koupi, no...

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 06:05

711990 rasaNoritak to ja zas cilene nahazela nejake stare oblecky po synovi pekne na vyarku a tise doufala, ze z nich vyrobim velikost pro podmerecne dite a nic! Nesrazilo se to ani o milimetr (a bylo to taky z tesca a m&s)...

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 06:56

Gatita pro vazne podmerecny dite maj v Lindexu vel.44 a v M&S online dokonce specialni "adaptive"obleceni pro predcasne narozeny. Jinak podle me na 2.5kg/47cm bude stacit velikost newborn pyzamek z Tesca/Nextu. Tak to bylo u synovce. Tonda teda nebyl o moc vetsi, taky je 14 dni nosil. 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 07:52

vel. 44 maju aj v hm. som si v naivite kupila 5ks sadu ked ma strasili malym dietatom a uz v porodnici mu to bolo male inak ja vsetko periem len na 40 a nezrazilo sa mi nic. nieco sa roztiahlo do sirky. do susicky plno veci aj tak nesmie. akurat pepco a kik mali uplne posunute velkosti aj bez opratia. realne boli o 2-3 velkosti mensie nez udaval nasity stitok. odvtedy som nepozerala len na oznacenie ale som aj pracne prikladala k velkosti o ktorej som stopro vedela ze sedi a s kazdym kusom odevu to tak robim doteraz. rovnako ako Pinot Noir som musela pracne zhanat oblecenie a najma nohavice ktore neboli moc siroke. nakoniec som ostala verna hm, carters a trochu next. vsetko ostatne mu bolo velmi siroke.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 08:48

eless fakt hm? Ja mam pocit, ze tam maju gate siroke, vsetky padali a ked boli konecne dobre v pase, tak uz boli kratke. Najlepsie mu sedia cocodrilo a prekvapivo takko (ci ktore to je), ale kupujem skoro vyhradne rovny strih, makky material. Tolko rifli co som od sestry podedila absolútne nechapem kedy to deckam obliekala, je to tvrde jak kamen a neprijemne uz uz  na dotyk nieto na nosenie pre tak male detiani raz som im to neobliekla.

Edit. Este v lidli mavaju nohavice na uzky pas

Offline Pinot Noir
Avatar
24425 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 08:56

Mrakoplas Z H&M jsme měli nějaké kalhoty (chinos, manšestráky), a ty byly fajn, sice mu seděly asi o dvě čísla menší než nosil trika, takže moderní zkrácená délka ;), ale to vnitřní stahování v pase bylo dobré. Ale tepláky/polodupačky byly taky veliké v pase. A ty kalhoty měl na sobě párkrát, na nějakou oslavu max. Taky jsem podědila džínovou hromadu, ani jedny mu nakonec nikdy nesedly, ale stejně nevím, kam by v tom chodil. Ostatně bylo to všechno jako nové, podle mě nikdo moc neví, co vlastně s tím

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 09:00

Tak se přidám. Trable s nejedlíkem tu ventiluju pravidelně, dopadlo to tak, že miminko v 8 měsících váží to samé, co měl brácha v 18 měsících, nechápu prostě, oba mi v daný čas připadali úplně akorát  co budu dělat s tou krabicích super slim fit kalhot taky netuším...

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 09:18

Jo a kluci mají oba monokl, jeden na levém oku, druhý na pravém, stydím se s nimi chodit mezi lidi. Aspoň starší si ho přinesl ze školky, tak v tom nemám prsty