Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 09:35

Pinot Noir mencestraky z hm su super ale len pokial nechodil. Jemu je to siroke aj okolo zadku a stehien, vyzera to na nom jak turecke gate nieco ako chinos som kupila raz a nemal to na sebe, jemu tieto strihy hrozne nepasuju.

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 09:43

711990 z lindexu uz nejake body vel.44 mam, nechtelo se mi  toho prave kupovat moc, protoze je to opravdu hodne miniaturni a drahe. Ale s ditetem to vypada fakt hodne podmerecne, hur nez s tim prvozenym, ktery ve vel.50 zoufale plaval snad az do tretiho mesice a jak jsem byla hormonalne rozladena, tak to ve mne vyvolavalo zachvaty place. Tak jsem si rikala, ze kdyz ho narvu do neceho pro panenky, budu mit pocit, ze mam cvalika;)

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 10:34

Gatita ak sa mozem spytat kolko mal prvy pri narodeni? Moj mal 2,6 ale bol takmer 3 tyzdne vopred. Ale ja som sa narodila na termín presne s takou istou malou vahou. A teraz som najvyssia z rodiny (aj otec je mensi )

Offline 711990
Avatar
17115 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 11:31

Gatitaaz tak te strasi?:( tak to me mrzi, drzim moc palce!!!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 13:49

711990 viděla jsem tě dnes po poledni s kočárkem a sambem na Vysočanské. Super kabát, mimochodem. Vadila jsem vám v průjezdu kolem autobusu, skláněla jsem se k dceři (ostře zelená bundička), usnula mi v té 177 a já se jí snažila postavit na nohy. 

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 13:53

Gatita pokud by to bylo potřeba, tak v tescu mají i nějakou řadu tiny baby... pravidelně jsem ji vídala v my na národní ve slevách, je to hodně malinké a mnohem levnější než ten lindex. A držím moc pěsti, ať to klapne co nejlépe, drž se!

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 14:32

Mrakoplas Hm obyc teplaky boli siroke. Brala som take co sa snurkou dali stahovat alebo nohavice co naju nastavitelny pas. Bodycka a tricka mu odtial sedeli vzdy. Dokonca aj pancuchy ale momentalne vo svojich 2,5r nosi velkost 18-24m pretoze mu minulu zimu boli dlhe

Offline 711990
Avatar
17115 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 14:38

Mohučanka jezisno tak to je dobry teda! bundicku jsem zahlidla, ale teda tebe si vubec neuvedomuju. Takova skoda!!! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 14:52

Hele nechuť pořizovat jakýkoli hadry a cajky je normální žejo, mně to vůbec neinteresuje a teď se k tomu bojim, že dostanu darem něco růžovýho! Všichni asi cejtíme, že přišel trest za ty moje teorie o ženskejch co si přejou dcery...

Offline 711990
Avatar
17115 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 14:57

Mutziputzi jo, uplne. A normalne co dostanes a nebude se ti libit, tak vyhod a rekni ze uz z toho vyrostla:D

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 15:02

Mutziputzi Hele, tak jestli to bude holka, tak bude určitě hezká po tatínkovi i mamince :-) 

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 15:04

Mutziputzi Jestli budou růžové věci jednotlivosti, tak budou nejdřív velké a pak ke vší smůle malé, ale určitě se najde možnost, kam je poslat dál

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 15:19
Offline Pinot Noir
Avatar
24425 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 15:26

Já mám taky hroznou nechuť pořizovat dětské hadry a hlavně boty. Jenomže oni pořád něco potřebují . Vždycky si říkám, že teď už máme fakt všechno, a nejpozději do týdne se něco nutného objeví! 

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 15:33

Mrakoplas syn měl 2,3 kg a narodil se v termínu, resp. jen pár dnů předem, což se považuje za donošené dítě. Mám za to, že to máme prostě v genech. 

711990 Jo, tohle těhotenství je úplně příšerný v tom, že furt někdo s něčím stresuje. A když ne doktoři, tak se o to postará rodina. Tohle dítě bude ale podle všeho podměrečné fest. Já mám teda už nějakou zkušenost s prvním dítětem, které bylo menší než je dneska norma, ale jinak bylo vlastně naprosto dokonalé. A upřímně, kdybych měla rodit přirozeně, byla by ta velikost v poměru ke mně tak akorát... Jen to byla dost piplačka, jak byl malý, tak neměl moc drajv a bylo to na prd s kojením/krmením a pěkně jsme se načekali se všemi temi motorickými milníky prvního roku (pasení koníčků, plazení, lezení a tak). Ale žádná tragédie to rozhodně nebyla, jen takový ne úplně výhodný start. Takže tady těma prognózama se snažím nestresovat, stejně s tím nic moc nenadělám, kromě toho, že do sebe futruju bílkoviny. Jen se modlím, aby vydržel v tom břiše až do termínu (což teda taky úplně nevypadá). 

Malenge Díky, já tu řadu z tesca znám, jenže takové ty praktické oblečky, jako jsou body a propínací overaly, měli zrovna v těchhle velikostech rozebrané. Měli tam jen takové ty nepraktičnosti typu trička a kalhoty do pasu, a to by mi asi moc nevyhovovalo.

Offline 711990
Avatar
17115 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 15:43

Gatita chapu, proste nikdo te nenecha na pokoji:) myslim, ze Catherinne ma zkusenost s hypotrofickym novorozencem a jeji holcicka se urcite ma k svetu!:)

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 15:43

Pinot Noir Mně zas přijde, že se vždycky objeví něco, co už nepotřebujeme Hlavně poté, co měsíc nosím v hlavě, že je potřeba doplnit tepláky a koupit novou čepici, protože ta oblíbená se někde zašantročila. Jakmile vykonáme výpravu do obchoďáku, něco pracně vybereme, zaplatíme několik set, tak zákonitě do týdne dostanu od kamarádky plnou tašku tepláků a čepic v té samé velikosti po jejich klukovi. Zrovna to tady přebírám a nevím, kam to uskladním...

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 15:44

711990 Jo, ten můj je teď taky akční až mi z toho jde hlava kolem. Jen ten začátek byl na levačku.

Offline Pinot Noir
Avatar
24425 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 17:09

S vypětím sil jsem teda něco spáchala, ještě budeme počtvrté péct perníčky. A asi stačilo. Kusy těsta budu nejspíš nacházet ještě na Velikonoce

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 17:34

Pinot Noir To je krásný cukroví!