Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 17:35

Ty jo, me to detsky nakupovani hrozne bavi fakt:-D Nastesti jsem setriva, kdyby ne, tak jsem v haji. Ale na ty deti jsou ted tak pekny veci a vzdycky jim to slusi a temer vzdycky je. Navic mam ty sklony k infantilnostem, takze mi nevadi ani doma nejaky detsky doplnky:-D:-D. Ale blbe se mi kupuji cepice a boty, a navic ty cepice a boty mi vzdycky sambo kritizuje, ze jsou blby a to fakt nesnasim! 

Ted ty detsky nakupy nebudu stihat!!!

Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 17:37

Pinot Noir To je krasny a obdivuji te, ja zvladla jen jednu varku cukrovi, venec a takovou pitomou dekoraci do vazy!

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 17:39

711990 No já byla sehnuta a snažila jsem se postavit dceru na gumový podlamující se nožičky a když se mi to jakž takž podařilo, narovnala jsem se a proti mně ty s kočárkem určitě jste si museli myslet, co tam tak blbě zacláním přímo na nástupišti

Offline Mrakoplas
Avatar
8718 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 17:42

Pinot Noirco su to za susienky v strede? Vyzera to dobre ale nic mi to nehovori.

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 17:52

Karja ja jak mam deti starsi, tak me to nakupovani pro deti nebavi, to jen resim, co maji/nemaji, objednavam, shanim, merim stelku... tridim...  ale kdyz vidim ty krasne oblecky pro prtata, tak bych nakupovala hned. Je to obleceni ted nejak hezci . Aspon trochu si to kompenzuju na synovci .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 18:00

Pinot Noir pekny,dala bych si.

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 18:04

Karja mne se nektere detske obleceni taky moc libi. Ale jednak jsem taky setriva a take toho nemam rada doma mraky, tak se dost krotim a taky casto donasime veci od kamaradky.a kdyz uz neco kupuju, jsou to ty nejnevkusnejsi prisernosti s nazehlenym Bleskem. Takze syn chodi obleceny asi dost desne (ale libi se mu to). Ty krasne vkusne oblecky z "lepsich" obchodu kupuju kamaradkam, kdyz jdem na navstevu. Ale nejsem si jista, jestli to ty deti vubec nosi, protoze to nebyva ruzove a nejsou na tom flitry

Offline 711990
Avatar
17031 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 18:19

Mohučanka jezis vubec, ja jsem pri vystupovani vzdycky v agonii, uz jsem nekolikrat tondu malem vyklopila nebo se mi nekde zahaknul kocar...takze nevidim neslysim:) ale je to vtipny teda! Sme jeli nakupovat dary k vanocum prk tchana...misto toho mame kazdej novy pyzamo, sambo dokonce dve, a pro tchana pasek

Offline letfenixa
Avatar
7804 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 19:23

Pinot Noirskvelé!

Online Pinot Noir
Avatar
24263 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 19:41
Reakce na Mrakoplas:

Pinot Noirco su to za susienky v strede? Vyzera to dobre ale nic mi to nehovori.

​No to byl právě největší hell! Narazila jsem na to ve svém sešitu s recepty a vzpomněla si, že to bylo dobré (vyzkoušela jsem to jednou před cca šesti lety). Jmenuje se to vídeňské oválky, tehdy jsem to nastříkala pytlíkem na plech ve tvaru esíček a bylo to krásně křehké a jemné. Tentokrát bylo těsto tak tuhé, že pytlík by se roztrhl, nakonec jsem našla jedinou násadu na zdobičku, kterou to prolezlo, takže vznikly čtverečky. Ušpinila jsem snad všechny možné nástroje a zdobičky a pytlíky... Těch sprosťáren co jsem vyslovila

Nakonec je to docela dobré, ale jiné než tehdy. Recept jsem znovu prošla a podle mě jsem neudělala chybu. Takže ze zrady podezřívám čokoládu, která se do těsta dává. 

Offline Kokoska
Avatar
27999 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 19:55

Pinot Noir ty susenky jsou krasny!

Online Pinot Noir
Avatar
24263 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 20:52

Kokoska Děkuju! Razítka mám nová, ale recept osvědčený:

http://unasnakopecku.blogspot.com/2014/07/domaci-oreo-susenky.html?m=1

Ještě potřebují slepit krémem.

Offline žluťásek
Avatar
7533 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:13

Pinot Noir Jupí, dík. Mám ta samá razítka, ale těsto pořád nevychytané. Buď je dobré, ale obrázek se rozteče nebo jsou výstavní, ale hnusné

Offline žluťásek
Avatar
7533 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:18

Gatita Je třeba jednat oprskle. Mám kamarádku, po jejíchž klucích občas dědíme oblečení a tuhle jsem jí naférovku psala, jestli nemá nachystaný tílka, než odešlu objednávku z Tchiba

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:20

Gatita 

Mě taky strašili, podlehla jsem a objednala minioblečení ze dvou eshopů, docela mě překvapila kvalita i cena, obojí příjemně. České výrobky. V řetězcích se na podmíráky moc sehnat nedalo. 

Online Pinot Noir
Avatar
24263 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:22

žluťásek Tyhle ale chtějí ten krém, nebo pokud by měly zůstat suché, tak pro děti asi ubrat kakaa, protože jsou samotné dost hořké a takové... suché, no

Offline žluťásek
Avatar
7533 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:23

dynda Prosím tip :) Kamarádce se teď narodila předčasně miniaturní holčička, peněz málo, lověj po bazarech a známých pidikousky. Děkuju

Offline žluťásek
Avatar
7533 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:25

Pinot Noir Aha, díky. On je malej celkem zvyklej i na hnusný nesladký sušenky, co si kupuje jeho asketický otec.

Já ty krémový věci nemám moc ráda, jak by to asi fungovalo s marmeládou? Oreo neznám v originále.

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:36

žluťásek 

Těch prodejců jsou mraky, já vzala u prvních dvou, co mi padli pod ruku, myslím kojeneckeobleceni.cz a nejbaby.cz, daly se koupit různé sady, něco z výprodeje... Mrknu doma taky, co mi tu zbylo, a napíšu SZ, jestli nevadí. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8718 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 21:46

Pinot Noir si dobra. Ja s dvomi nezvladam upiect nic.