Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 21:25

Pinot Noir A ty ho planujes dat do skolky zase az od zari?

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 21:31

Tabea Na konci marca mu budu tri roky, do skolky ide od januára. Ja sa mu neodvazujem nedat tri dni plienku, sama mam s tymito vecami problem, viem, ake to moze byt. Ten jeden krat co som mu u nasich nedala, tak vydrzal a vecer doma sa stazoval, ze ho boli brusko. Opytala som sa ho, ci chce plienku, s radosťou odpovedal ano, vykakal sa a bolo po bolesti. Obcas sa necha ukecat, ze to skusi na zachode, dam mu aj tablet a pustim ropravku ale jak sa snazi tlacit, tak nejde. Musi pri tom stat.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. prosince 2019 21:42

Karja tak jsem to nemyslela, spíž, že každou kontrolu bylo dítě o kus těžší a už se tvářili, že půjdu na vyvolání.

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 21:54

Mrakoplas skus mu na tom zachode niečo strčiť pod nohy, stolček alebo tak. Často to pomoze

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 21:59

Pinot Noir no ja si radsi nic nemalovala a i ted kazdym dnem cekam, kdy prijde teplota, pichani v uchu nebo jenom pulmetrova nudle, se kterou mi bude blbe ho dat do skolky. Ale tak tezim z kazdeho dobreho dne, ty posledni tydny (nebo teda vlastne od zacatku, jak pise Karja ) v praci uz byly na dren a jsem uz poucena a vim, ze je treba nacerpat nejake sily, dokud to jde.

Snad jsem si to ted nepohnojila a neceka me nejaka blici noc, pac jsem ted snedla kolo jakehosi naprosto podezreleho syra a pak zjistila, ze neni jen hnusnej a priserne slanej, ale dost proslej a asi i zkazenej. No nic, hlavne ze tu uz dva mesice rigorozne dodrzuju naordinovanou dietu a jim tak superzdrave, ze jsem asi zapomnela, jak maji spravne chutnat normalni veci

Online dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 22:05

Mohučanka 

Sem říkala. že se to zlomí brzy

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 22:22

Gatita Ja snedla ty zeleny korbaciky a nic mi z toho nebylo, tak ti drzim pesti, at jsi taky v cajku, treba potreboval vyzrat! Na nicnedelani neni nejlepsi to nicnedelani, ale to pomysleni, ze si to clovek muze dovolit! 

Online Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 22:23

Karja Jo, až od září.

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 22:27

Karja to s tim syrem - ze byl zrajici "na pochodu" a nepasterizovany vem cert, to jsem nikdy moc neresila, ale ze jsem nepoznala, ze je hnusny a zkazeny, to uz vazne znaci zmeny na mozku. Chudak dite, co dostane ode me za geny...

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 22:38

Mrakoplas Jestli nebude chodit do školky na celý den, tak se pak vykaká do plíny doma. Už jsem o žádání plíny na potřebu slyšela v okolí mockrát, V naší školce to teda není problém, dětem plínu dají, klidně i čtyřletým. A tvému nejsou ani tři. Ten Říp od continuity mi přijde jako dobrý nápad. Držím palce.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 23:01

dynda No, uvidíme zítra. Raději se neraduju předem. 

Tabea kdyby si dcera o tu plínku ve školce řekla, tak nic neřeším. Ona byla zvyklá kakat během odpoledního spánku, ale když si ho zrušila, tak se to celé stalo nepředvídatelným. Snad si bude zítra ráno pamatovat svůj večerní záchodový úspěch.

Už jsem se radovala, že konečně začala ve školce komunikovat (zastavila mě učitelka, že jí vyprávěla, že máme doma krávu, dvě morčátka a zajíčka, tak si to chtěla ověřit ), ale říct si o plínku, to ne...

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 23:12

continuity  výborná věc, sama používám

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 00:01

continuity Tabea no ma tam taky stupienok, inak by na zachod ani nevyliezol ale asi by to chcelo nieco vyssie, aby si zaprel nohy?Vyskusam, ďakujem za tip.

Edit. Stupienok myslim taky plastovy detsky samlik

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 09:29

Mrakoplas Jo, to chce asi neco vyssiho, protoze ten stupinek tak nejak odpovida dospelym noham. Jestli je teda mysleno, ze mu to ma pomoct nejen aby se mu pohodlne sedelo;-)

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 13:20

Karja no dnes to skusim. Vcera som zistila, ze mi dosli plienky pre staršieho. Esteze je taky drobny, bola mu dobra aj ta pre mladsieho

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 19:29

Povedlo se mi natočit super video Rosťovy oblíbené zábavy - jak chrastící sichrhajckou mlátí zezadu do počítačů, co má muž doma na melouchy. Jako by chtěl tatínkovi pomoci

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 20:29

Moj skvelý malý chlapček dnes zvládol opravu 1 kazu u zubarky

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 21:19

Tak jsem dnes koupila v tescu 3 sady bodycek, jak je mam od sebe o tri mesice, tak velikostne to uplne nevychazi no a po vyprani a susicce mam ze 2 sad velikost na 3 az 6 mesicu, ackoliv to byly 6 az 9napada me to zase zabalit a jit to vymenit za vetsi, ale ma to smysl? 

Online RoSa
Avatar
8196 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 21:28

rasaNori jako vypraný vrátit?!

jo a to je důvod, proč jsem si nepořídila sušičku

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 13. prosince 2019 21:49

RoSa no ja myslela neco jako reklamace :D asi ne no