Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Malenge
Avatar
4271 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 13:47

barbucha dobře jsi udělala. Poměr milion - nula by mohl poněkud tlouct do očí, řekla bych

Offline Mrakoplas
Avatar
8836 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 13:58

Jezisi to ste ma potešili, ze nie som jedina, co to riesi. Syn tiez kaka zasadne do plienky, v januári zacne skolka, som zvedava ako to tam bude. barbucha nedat plienku znamena, ze zadrziava a boli ho brucho (raz som proste plienku na návšteve u nasich nemala). A sposobit mu problemy s vyprazdnovanim nechcem, viem ake to je zavisle na psychickom rozpolozeni.

Online Tabea
Avatar
4703 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 14:28

Ráno jsem zapomněla doma mobil, když jsem teď dorazila z práce, našla jsem v něm zprávu, že dcera přišla do jeslí bez spoďárů. Ani to na ni nemůžu svést, protože jsem ji dneska oblékala sama...

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 14:34

Mrakoplas Kamosky holka to mela taky tak. Na to psychicky rozpolozeni pozor, neter pak mela hrozny zacpy, normalne chudinka sla radsi spat nebo si lehla nekde v rohu do klubicka nez aby si dosla. To bylo hrozne, treba pul dne plakala, ze ji boli brisko a nemohla si dojit. To je pak clovek rad I za bobek v kalhotech nebo v obyvaku! Takze asi trpelivost je skutecne ta spravna rada!

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 14:34

Tabea :-D:-D

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 14:38

Tak jsem zacala chodit, pekne debilni napad, dneska jsem malem ani neuvarila, jak jsem mela namozeny nohy a zadek, jde videt, ze clovek si fakt s tim ditetem co chodi u odvykne pohybu. Dnes me sambo vyhnal taky na mraz, prej neni doma vod toho abych sedela na gauci a jeste mi zakazal chodit po rovine a naplanoval mi trasu s tezkym terenem a tahlym kopcem.

Offline žluťásek
Avatar
7638 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 14:49

Karja prosimtě a kdy jindy by ses měla na tom gauči válet? Ať jdou s amazonkou ven sami, ne? To jsou teda nápady.

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 14:55

žluťásek Oni chodej ven sami a ja chodim sama, protoze mlade tolik neujde, v kocarku nevydrzi a akorat ji jen zvedam,chytam a kilometr je na hodinu:-D.... Chtela jsem to uhrat, ze domaci prace jsou fyzicky narocne, ale jak jsem dneska rano propalila to namozeni, tak se toho chytl, ze je videt, ze prace doma pohyb nenahradi:-D:-D 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 14:56

žluťásek myslim, ze je to v ramci vyhánění druhého dítěte

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 14:58

MaeGandal Presne, u prvniho to pomohlo, ale to byly teda jiny vzdalenosti, na to ted neni cas, ani pocasi a ani prostor se pak zregenerovat doma!

Offline žluťásek
Avatar
7638 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 15:00

Karja Jo táák. No já s přenášením nemám zkušenost, byla jsem ráda, dokud bylo dítě uvnitř a já se mohla poflakovat. Jsem lenoch od přírody.

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 15:04

žluťásek :-D Ja prave uz jsem taky lenoch, furt jsem sazela, ze s ditetem si clovek neodpocine, jenze je to takovy prechazeni z mistnosti do mistnosti, poposedavani, shybani pro bordel, do kramu 500 m, vlastne to fyzicky zadnej srumec neni. Mozna tak si clovek zavzpira poradnou vahu, ale to asi neni moc cilenej pohyb, to je spis uz o zada;-)

Offline zimnivecer
Avatar
138 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 15:22

Karja ja prenasela prvni i druhe dite, u prvniho doslo na medikaci u druheho moje porodni baba trvala na tom,abych se co nejvic zklidnila, pokud mozno syna nenosila a zkusila co nejvic odpocivat.dokonce i podpurny pas na bricho jsem pripnula.pry druhorodickam uz vsechno nenaleha tak jak ma a ten neustaly pohyb za prvnim ditetem nedovoluje prostaglanginu dostat se kam je treba a spustit porod.(on urcite nekdo tohle moje kostrbate vyjadreni opravi a vysvetli) kazdopadne mne dva dny v klidu s knihou v porodnici pomohly a dite se narodilo samo od sebe.

Offline žluťásek
Avatar
7638 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 15:26

zimnivecer tahle teorie se mi líbí o dost víc, tou bych se řídila

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 15:26

zimnivecer :-D Zajimavy! 

Offline zimnivecer
Avatar
138 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 15:29

žluťásek jako neni spatna,smysl dava a navic mi fakt fungovala akorat je treba vyresit kam s prvnim ditetem jinak se neda overit

Edit moc otazniku

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 16:10

Mohučanka 

Jsem si myslela, že nejhorší věc na světě je zvládnuté čůrání a nezvládnuté kakání, což už syn teda taky překonal, a ono hle, jestě je tu další nuance, kakání zvládnuté s výhradou. To je asi už jen v hlavě, vedle trpělivosti bych nějak pozitivně motivovala. Ono to přecvakne, určitě brzy.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. prosince 2019 17:03

Karja U nás na vyhánění potomka pomohl sex :) Do 12 hodin bylo dítě venku.

Online 711990
Avatar
17164 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 17:32

Evaeva u nas pomohla pouha myslenka na tenhle vyvolavaci aktvecer se me sambo zeptal, jak to funguje a ve 3 rano sme jeli...ehm:D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. prosince 2019 17:49

711990 z toho je vidět, že to fakt funguje ;)