Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. října 2019 17:47

Karja asi zalezi na znacce, ja mela nejakou no name z druhe ruky, kdyz nam odesel hluboky kocar a na sportak nebyl syn v tech 8 mesicich jeste uplne zraly, tak jsem ho v tom asi mesic vozila na tom sportaku. Mne to neprislo nic moc, proste kus papundeklu potazeny nylonem... 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. října 2019 17:53

Ma tady nekdo zkusenost s nejakymi temi ohrivaci UM a mlekovary? Ja si u syna vystacila s obyč termoskou, ale rikam si, kdyby existoval nejaky zazrak, kdy clovek v ty 3 rano zmackne cudlik a vyjede lahvicka s predpisove nachystanym sunarem, ze bych si na to nejaky kram snad i poridila? Kdyby to zas neklaplo s kojenim...

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 19. října 2019 18:10

Gatita zkoumala jsem, ale vsecko je jenom na tom principu, ze to ohreje vodu, ale mnozstvi musis odmerit ty. To mi prislo dost naprd. Spis zkis popremyslet o zapujceni nebo koupi odsavacky, to mi prijde jednodussi mozna? Nebo v cem byl s kojenim problem?

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. října 2019 18:22

711990 mela jsem odsavacky zapujcene dokonce dve, spis byl problem, ze nebylo co odsavat.tak jsem celkem smirena.

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 19. října 2019 18:25

Gatita aha:( tak to me mrzi. Zas kdyz ted budes ready na flasku, urcite ti potece mliko i usima:D

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. října 2019 18:37

711990 tak prsa si ted zijou nejakym zvlastnim vlastnim zivotem, tak si rikam, ze treba tentokrat... ale moc si od toho uz neslibuju.

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 19. října 2019 19:09

Gatita muze te to jedine prekvapit:))  jinak ja mela co se tyce ohrivani v zaloze variantu rychlovarne konvice, co vari i na 50 stupnu a tak. Zatim teda krmim vlastnim, takze mi staci jen klasickej ohrivac. 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. října 2019 19:32

711990 diky. konvice je dobry tip, stejne nam odchazi ta stavajici, tak uz vim, cim ji nahradim;)

Offline Mrakoplas
Avatar
8846 příspěvků moje polička 19. října 2019 19:41

Gatita Ja zohrievam v malom hrnci (mam ho nachystany len na to), do vody pichnem teplomer aby som videla aku ma teplotu a na plyne je to raz dva, nestihnem za ten cas ani flasku zmontovat (mam tie antikolikove MAM).

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. října 2019 19:48

Mrakoplas jo jo, uz jsem takhle jedno dite vypiplala. Kdyz byl pak uz trochu otrlejsi, tj. po sestinedeli, tak jsem jen michala vodu z lahve a termosky, pac do kuchyne to mam z postele daleko a po schodech. Tak  premyslim, jestli neni nejaka vymozenost.

Edit: antikolikove Mam me pekne draly, furt jsem nekde hledala nejake komponenty a vzdycky mi nejaky chybel! Melo to aspon 5 soucastek a kdyz se to blbe utahlo, tak to vyteklo:)

Offline Mrakoplas
Avatar
8846 příspěvků moje polička 19. října 2019 19:56

Gatita Jj, tiez uz sa mi stalo, ze vytiekli ale najviac ma stvalo ked to bolo moje tazko odsate mlieko, som sa az rozplakala

Offline Karja
Avatar
35985 příspěvků moje polička 19. října 2019 20:27

Gatita Hele segra mi dala nejakej ohrivac, ona mela kuchyn taky daleko a silene dlouho to trvalo...ale byl to nejakej starej kram no.

Offline Karja
Avatar
35985 příspěvků moje polička 19. října 2019 20:29

Gatita No, ja tu tasku poridim asi do toho dvojkocaru, protoze poridit neco aby to nebyl kram jako krava nebo to nebylo tak divne patrovy....Kazdopadne to obhlidnu;-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. října 2019 20:39

Gatita taky se da prevarena voda ohrivat v mikrovlnce na urcitou teplotu....mleko predem odmerene ....to bude asi nejrychlejsi postup.

ale nevim jestli je tady mikrovlnka pripustna.....

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 19. října 2019 20:45
Reakce na Zarinya:

Gatita

ale nevim jestli je tady mikrovlnka pripustna.....

​U druhého dítěte ano

Offline Mrakoplas
Avatar
8846 příspěvků moje polička 19. října 2019 20:52
Reakce na dynda:

​U druhého dítěte ano

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. října 2019 20:59
Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 19. října 2019 21:57
Reakce na Karja:

Mel jste nekdo prosim kocarek s vloznou taskou? Vim, ze jsou toho plna emimina a mam neco procteno, ale tady tem radam verim nejak vic....Jde mi o to, zda to plne nahradi korbu, je to pekne tvrde nebo je to takova spis fuserina.

​Já ho měla a teda za mě ok. Ani děti si nestěžovaly

Ale teda dostala jsem ho od švagrové po její dceři a nic jiného jsem nezjišťovala, takže neznám výhody pevné korby

My bydlíme ve druhém patře bez výtahu, takže jsem oceňovala možnost donést spící dítě domů (i když samozřejmě kolikrát se jak naschvál dítě probudilo chvilku potom, co jsem ho donesla). 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 19. října 2019 22:04
Reakce na dynda:

​U druhého dítěte ano

​taky bych to tak videla. My teda k tomu sklouzli uz u toho prvniho, ale asi az trochu pozdeji. Ten uplny novorozenec mi prisel jako dost krehke zbozi. Ale jak rikam, vubec si nepamatuju, jak jsme to v noci resili. Mam uplnou amnezii, nastesti. Mlhave si pamatuju na nejake termosky s prevarenou vodou a ze s tim byl trochu opruz, hlavne uplne na zacatku.

Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 19. října 2019 22:37

Karja měla, ale korba byla klasicky pevná, tak neporadím. Tašku jsem používala ráda, kočár jsem nechala v kočárkarne a tašku s dítětem  jsem brala domů, na návštěvách jsem ji používala jako postýlku.

A neuvažovalas o přídavném vozíku ke kočárku? Je to takové sedatko s jedním kolečkem, přidela se na bok ke kočárku a případně se dá sklopit. U nás to má jedna paní co má mezi dětmi rozdíl neco přes rok a je spokojená. Neumím dát ted z tel.odkaz.