Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:22

betsey Ha uz jsem nasla ve vedlejsim meste. Jako ono je asi hodne lidi primo vyrabi a pak prodava. Teda je to celkem velkej kram, ale nekam se to snad vleze;-)))

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:26

betsey Muzu sem nahrat tu fotku, ja nejak neumim poznat, zda je v pohode, pro me je to fakt novej kram, nepoznam ani kdyby tomu neco chybelo...Pisou ze ma tri polohy, nahore, uprostred dole, je to 90x50x25.... Je to v pohode takova ta klasika, ze?

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:29

Karja áno, klasika, akurát ja mám aj úplne hore vyberaciu tyčku, čiže sú tam dve vyberacie tyčky nad sebou čiže keď ich vyberiem, zostane tá veža z jednej strany úplne voľná.

Snád chápeš, píšem ako hotentot, a odfotiť ti ju teraz neviem, bo som si zabudla telefón v aute a nechce sa mi preň :-) Prípadne zajtra, ak to ešte bude aktuálne

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:30

Karja no já mám celkem dračici a když vařím, postavím ji na židli ke dřezu. Teda ona si tam tu židli přistrká sama...U nás ve dřezu jsou skoro vždycky nějaké hrnky s vodou tak se v tom hned začne cachtat, mačká houbičku a tak. Případně ujídá to, co vařím...Že by jen civěla, to neexistuje. Na montessori kroužku jsme se naučili přesejpat rýži z misky do misky takovou tou odmerkou od nutrilonu, tak to jí taky zabaví. Akorát je třeba se připravit na to, že nakonec se ta rýže vždycky rozsype

Jednou tedy jako ještě maličká šlápla vedle, ale chytila se dřezu, děs v očích a dobrá zkušenost. Dřív jsem ji upozorňovala Nezapomeň, že stojíš na židli a tak, na to celkem dala. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:34

Mohučanka No jasne, zalezi na veku, ale.dceri je rok a tri mesice, to mi prijde na stani na zidli jeste dost nevyspela, ona fakt dela hovadiny, treba vstane ze zidlicky a udela ,,hoopi,, hubou napred...., leze po nabytku (veskerem vcetne obyvacich sten na navstevach)' Nejhorsi je, ze par drzkopadu uz mela, ale jako asi ji to nevadi, ona I malo breciva skrz fyzickou bolest, krvavy skrabace, krvava boule to vse bez doprovodu jakehokoliv projevu.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:36

betsey Chapu, zustanou ti z toho takove schody jiz pro inteligentni dite:-D

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:41

Karja presne

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:43

Karja to se obávám, že bude mit holčička další šplhadlo a lepší odraz na hoopi. Pokud je živější, jak píšeš, asi ji nebude bavit na tom klidně stát.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:49

Kokoska No prave, proto jsem se ptala, zda je to I pro draky. Ale ja to zkusim. Momentalne varim tak, ze si vsechno pripravim vecer, I krajim a rano jen hazim a stejne ji to dost stve...Me taky teda!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:56

Karja teraz neviem, či som to správne vysvetlila, radšej ešte raz. Ona tam kľudne nestojí, ale keď ju tam dám, vymýšľa tam a neplače, že ju musím vziať na ruky, aby videla, čo sa deje hore. Čiže ja varím, ale jedno oko mám nalepené na nej, bo tam blbne, ale našťastie aj keď sa snaží odtiaľ vyliezť vrchom, je to dosť vysoké a neprelezie to.

Na stoličku by som rozhodne nemala odvahu ju postaviť, to viem, že by najneskôr do pár minút skončilo pádom, na tej veži nemá veľmi ako spadnúť, otázka je skôr, či tam tvoja vydrží a nebude zúriť, že sa nemôže voľne pohybovať. Moja vydrží, ale fakt tam všelijako prestrkáva nohy, ruky a snaží sa vytiahnuť horom, prípadne spodom, ale vážne ublížiť by si nemala, aj keď deti sú vynaliezavé, preto ten stály dozor

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:59

Karja zajtra ti prípadne môžem skúsiť nejako poslať video, čo tam zhruba robí, mám jedno v telefóne

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 22:26

betsey ,:-D:-D Hele presne takhle jsem to pochopila, dela hovadiny, ale nezabije se a ty jakztakz neco udelas....Ta mojejsem vyhlednuta je za par stovek, zkusim a kdyztak poslu dal. Moc dekuji za info;-))

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 23:09

Karja nojo, tak to jsem úplně mimo, já mám asi opožděný dítě, rok a tři měsíce věku mám teda dost v mlze, z níž vystupují jen dotazy všech okolo Kdy už KONEČNĚ začne chodit?

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 23:13

Karja kamarádka má úplnou tryskomys a učící věž používají hodně. Já mám to zlatý rozvážný dítě, co nikam nešplhá a nevrha se po hlavě, tak máme obyč samodomo z IKEA schudku. Ale velmi bych ti doporučila spíš nějakou bytelnejší, i když je to monstrum. Podruhé bych už rozhodně koupila polohovací, je to mnohem lepší. Vysouvací horní tyčka je praktická, to máme i na té doma. Kdyby ti to vyráběl někdo doma, tak koukni na pinterest na různý vychytávky, dá se tam třeba z boku přidělat tabule na kreslení, závěsný misky na pomůcky a hračky apod. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 23:14

Mohučanka Joo jako lidi mivaj kecy ruzny, ja zas furt slysim, do kdy bude mit dudlika...korunoval to nejakej tak dvouletej chlapecek v lete na koupalisti, kdy prisel k dceri a rika ji ,,takhle velka holka a ma dudlika,,:-D.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 23:16

žluťásek A tak ta z moji fotky mi prijde bytelna nebo ne? Bude to delat truhlar, takze si kdyztak muzu neco naobjednat navic, ale z pohledu bytelnosti mi to prijde OK.

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 23:19

No koukám že jdu s křížkem po funusu, už máš vybráno. Ta vypadá dobře. Až bude malá velká, můžete to horní prkno určitě odvrtat. Ale syn to umí ještě i ve 2,5 podlezt a vejde se, to vám vydrží dlouho.

Neváhala bych a koupila. Když tě bude štvát, prodáš ji snadno. To furt někdo shání z druhý ruky, nový jsou drahý hodně. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 23:24

žluťásek Jj, diky moc za info!

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 23:30

Ja uciacu vezu nemam, nas horolezec si pristavi stolicku a vylezie na pracovnú dosku v kuchyni a vyšplhá sa po kniznici z ikei, ktora je az po strop

Edit. A aj po komode s vyfrezovanymi uchytkami. Uz viem, preco vsade pisu, ze je potrebné mat nabytok prisrobovany k stene.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 07:17

Mrakoplas No u toho neprisroubovaneho nabytky staci aby vytahl naraz v komode treba vsechny zasuvky a byly hodne naplnene a preklopi se...ani nemusi horolezcovat;-))