Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 18:08

Karja choď, a keď sa ti to nebude zdať, choď inam, no.

Pozri, ja som mala pri prvej dosť vážny problém, potom sa to utriaslo skôr, ako by bolo treba niečo robiť, a v tom záprahu pri prvom som to už spätne neriešila, tak som sa v druhom tehotenstve klepala, ku klinickej, ktorá bola (a vraj stále je) v našej pôrodnici sa mi nechcelo, lebo som ju nemala, ehm, zaradenú nejako extra vysoko, nakoniec som si povedala, že radšej nič nezanedbám, išla som, výsledok predčil očakávania ...no tak som oslovila iného klinika a ten mi na jeden šup ozrejmil o čo šlo a čo s tým a taaakýýý kameň, aký mi spadol zo srdca, som to mala spraviť skôr. Ešte som pre istotu upozornila pôrodníka a hlavnú sestru na oddelení, keby voľačo.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 18:10
Reakce na Isca:

Janulik03 A nejhorší na tom je, že ty vědecký příručky pak čtou samotný děti! Když vám pubertální šestnáctka s vědoucím úsměvem sdělí : "Je to tvoje chyba, protože jsi mi nenastavila dostatečné hranice"....no, ještě žije. 

a si vezmi, že mám niekoľko regálov psychologickej literatúry. Mňa moje deti normálne kritizujú za chodu !

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 18:47

dynda dneska ráno, když jsem hudrovala kolem snídaně, do které sotva klofla, tak dcera po významné pomlce pravila "každý to vidí jinak"

Manžel mě musel ujistit, že to taky slyšel, fakt nevím, kde to sebrala.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 19:35

Uz si to nepamatuju ale byl rustovy spurt i ve 3 tydnech? Dite mi od rana visi na prsou a mezitim rve a rve... Velice vyzivne

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 19:36

rasaNori 

Ano, jsou to nějak trojky a šestky, bude to ono.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 19:41

rasaNori jj, 3. a 6. týden, 3. a 6. měsíc

Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:00

rasaNori jj, tiez som sa tu v troch týždňoch stazovala, ze maly vypije 140ml a stale je hladný ale trvalo to nastastie len par dni

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:16

MaeGandal a pak 3. a 6. rok, pak přežít 13 a 16 a pak ať už se starají sami 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:23

slniecko Dekuji za odpoved. Ja si nemyslim, zs bych mela nejaky vazny problem ci depresi, jako neco silneho, spis se to tak tahlo x mesicu a byly to fakt neprijemne nestastne pocity a jak jsem byla v tehle nalade, tak se pak sebemensi nezdar, zaprah promitnul do blbejch reakci a uz hodne spatnejch nalad. No ale vim, ze to bylo zpusobeny I mym prehnanym ocekavanim vuci okoli a takovym zklamanim z pratel a rodiny, ze na me vsichni dost kaslali az na velke vyjimky. Takze je fajn, ze ted uz naprosto s nicim nepocitam:-D. Ale urcite je fajn si to takhle s nekym nahlas rict;-)'

Online Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:23

Kokoska jako neviem ci ich nebudem mat na krku este ej v 23 a 26

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:23

Kokoska :-D Hele maj neco do sebe ty cisla:-D:-ad

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:28

Mrakoplas my jsme se s manželem radši odstěhovali

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:30

Jeste me napadla kolika, ale to by melo asi jine grady

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:32

rasaNori Nee urcite je hladova;-)))

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:34

Karja :D vcera se mi podarilo mit starsi v 8 v posteli, nez jsem nakojila spala ona a hned pote i mimino, byla jsem nadsena ze se zadarilo tak dnesek mam za to:D

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:35

Hele xkrat se tu probirala ta ucici vec a ja nedavala pozor neb jsem.myslela, ze je to nesmysl. Ale jelikoz nemuzu ted nic uvarit a udelat na kuchynske lince bez totalnich hysterickejch zachvatu a jednou rukou drzet a druhou varit taky uz neni pro me. Je ta vez vhodna I pro draky? Jakoze dcera je takova rozdivocela, do vseho chce matlat, vseho se ucastnit nebo je to jen pro rozvazne tiche pozorovatele? Na obycejnou zidli ji stavet nemuzu, to dite fakt vymysli voloviny.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:40

rasaNori Eeee, nic nepis, jako to.uspavani bude masakr, po obede uspavam ted mlade kolem hodiny, ale hodiny plne moji pozornosti, zadne ze po 5 minutach kontroluji, co vyvadi.....Ale rikala znama, co ma takhle deti od sebe, ze u nich se to utrepalo po 3 mesicich, ze prvni mesic to starsi jen a jen rvalo, pak lepsi a po trech mesisich jak kdyby mela jedno, tak vydrz;-)' Ale nevim no, to uspavani jsem si potento sama, segry druhy dostalo flasku v postylce ji sama v pokoji vypila, vyhodila z postele, vrtela se a spala....

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:07

Karja ja mám učiacu vežu aj draka a teda tŕpnem :-) Ona tam strašne vymýšľa, nemôžem ju ani sekundu nechať bez dozoru, ale presne preto som tú vežu chcela, že som musela variť jednou rukou a druhou držať dieťa, a to sa zlepšilo. To už nemusím. A verím, že časom to bude ešte lepšie, že sa ukludní a už na tom nebude tak vyvádzať, dúfam, že nie som naivná :-)

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:15

betsey Ja ji nenecham bez dozoru skoro vubec, takze to je mi jasny, ze od ni nebudu moct odejit ani do spajzj, spis teda ta tvoje teda stoji a civi co delas? A je v pohode jo? A kde si tu vez koupila prosim? Ja zkusim nejaky bazar, ale asi to u nas nepofrci asi, tak uvidime...

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 21:21

Karja no stojí a díva sa... a snaží sa dočiahnuť na všetko, čo je na linke :-) Ale keď ju dám trochu ďalej, tak je kľudnejšia, ak sa zrovna nesnaží vyliezť z tej veže vrchom Ale inak neľutujem, že ju máme, vie sa tam zabaviť, aj keď zrovna nič nevarím, prípadne to používa ako podložku, že si tam ukladá varechy a tak. 

No a dostala som ju darom od sestry, ona kupovala priamo zo stránky www.uciacaveza.sk, ale videla som inak aj veľa stolárov, že ponúka jej výrobu za cca 40-50 eur