VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 05:12

Já na to teda koukala na youtube a vydržela ai pět minut, ale zato mi tam automaticky vyskočila moje oblíbená Sejrožka u Krause a to mi hned zvedlo náladu! 

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 07:21

Garfie Sejrožka u Krause byla hrozně fajn:-). Mně některý její videa už moc nebaví, protože jasný, furt to samý, ale tak není to její hlavní práce, že jo. Ale u Krause bylo jasně vidět, že ta holka má vtip v těle.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 07:38

Karja Já na ni taky nekoukám, možná jednou za čas, ale právě mě překvapila, jak to zvládla v pohodě, ono to myslím není snadný, být u Krause, tím spíš pro amatéra, jako je ona....

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 07:58

Garfie To teda neni, navíc on má takovou tendenci brát vtipy a pozornost na sebe (narozdíl třeba od Šípa, ten ve své talkshow dělá většinou idiota ze sebe a dává hostům víc prostoru). Ale ona to hrozně krásně zvládla, byla vtipná a i on jí řekl, že má fakt dar a ať v tom pokračuje. Škoda, že se tomu nevěnuje víc, asi při práci se jí to špatně stíhá, ale myslim, že má na to dát i trochu jiná témata nejen makeup. Ono upřímně moc vtipných ženských na obrazovkách není:-D.

Offline kariii
Avatar
52 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 08:21

Když jsem si to hledala na YouTube, nabízel se mi díl z roku 2008, kde byla taky Kristelová, a byl tam i Řepka, to je dobrá náhoda. Aspoň myslim, že je to náhoda.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 08:31

Vydržala som 3 minúty, strašná nuda, Repka je otrasný. Ale tiež ste si všimli ako sa Kristelka furt olizuje? Mne to príde až nechutné, furt si olizuje pery alebo predné zuby. 

Offline Janulik03
Avatar
16692 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 09:25

paktofonika no ale hostia po nich boli super práve. Ja som tých dvoch ani vlastne moc nepozerala, lebo som to pustila trochu neskor, ale tak som nenáročná a pobaví ma bársjaká blbosť.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 09:43

paktofonika Jo! že jo, taky mi to přijde lehce nechutný. To dělá za každým třetím slovem. Jsem si toho všimla už když tam byla minule, asi nějakej tik z nervozity...

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 19:37

Co mi to delate, jsem se musela taky podivat :D Teda to se i Kraus zapotil, Repka si evidentne vystaci s peti slovama. A pan "ridim jako hovado a jsem na to hrdej" prisel o ridicak?? 

KK ma sileny vlasy, a  porad stejny jako pred deseti lety. 

Offline Janulik03
Avatar
16692 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 19:42

To ste fakt všetci pozreli len ten divný pár a ostatní hostia vás nezaujímali? A pritom ti boli super. Hmhmhm....

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 19:50

Janulik03 Ja nemam moc rada Krause, takze ten porad normalne vubec nesleduju, ovsem jsem dostatecne zmasirovana VIP zjevama a podivala jsem se na YT, kde je jeden klip jenom tahle cast. Posleze me ovlivnila @Garfie a zhlidla jsem jeste Sejrosku. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 21:00
Reakce na paktofonika:

Vydržala som 3 minúty, strašná nuda, Repka je otrasný. Ale tiež ste si všimli ako sa Kristelka furt olizuje? Mne to príde až nechutné, furt si olizuje pery alebo predné zuby. 

Tohleto dělávala Melanie Griffith snad v každým záběru, mně se z toho zvedal kufr až jsem ji nemohla ani vidět. Vsadím boty, že to považovala za třeskutě sexy, a Kristelová zrovna tak.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 22:05
Reakce na barbucha:

Tohleto dělávala Melanie Griffith snad v každým záběru, mně se z toho zvedal kufr až jsem ji nemohla ani vidět. Vsadím boty, že to považovala za třeskutě sexy, a Kristelová zrovna tak.

​U ženský je to děsný, ale když to dělá chlap!  Sámer Issa to dělal. Fuj panebože. 

Kristelová má pekelný vlasy. Ty umělotiny se jí válí na rameni, jako nějaká chcíplotina. To snad ani nemá připálený na svých vlasech, ale nějaký nandávací culík, jinak to není možný. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 22:17

Trochu trapny mi to jeji obnazovani uz prijde

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 22:38

Mutziputzi Hlavně vážně srandovní photoshop póza. Tvl to snad ani nejde se takhle zalomit 

Jako nohy do strany a trup rovný dopředu....a boček. 

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 14. prosince 2017 22:46

Mutziputzi To ma fotku na PFku nebo jak?

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 15. prosince 2017 05:55

Mutziputzi A přijde mi, že čím je starší, tím je toho víc....víš co, asi začíná mít pocit, že jí zvoní hrana, tak dokud může, chce ukázat co nejvíc 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. prosince 2017 07:04

I obnažený fotky můžou mít aspoň pointu, estetiku, vtip, já nevim co, ale to sáčko, obvaz na krku, vystrčenej zadek, ruka zakrývající ... a křečovitej úsměv, no trapas

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 15. prosince 2017 08:10

janička24 

A teď to půlka parfumanie zkouší doma před zrcadlem

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 15. prosince 2017 08:13

Mutziputzi 

Ten nápis Prozkoumat to dorazil. Koloskopie?