VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 20:46

Mutziputzi Vstala a šla, no.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 20:48

Setare No tady teda vypadá, že se jí na té divoké akci stalo kdovíco... 

Minischifferka jsem myslela, že je vynález Mutziputzi, já jsem Blaženu viděla vždycky psát jen o Klaudyně, to je novinka pro mě...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 22:05

jinx Uz jenom ty ekl napleteny cary, fakt jsem nevidela normalni zenskou s napletenejma vlasama, vzdy koste

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 22:08

Camp_L No to by me urazilo, to je Blazkovy hashtag, kdyz nataci dceru, jejiz soukromi je nejvic

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 22:11

Mutziputzi 

A kdy ji natáčí? Ste mě tak zblbly, že jsem se nějak dostala na její blogísek či co to je... a tam snad v každým příspěvku si pochvaluje, jak je mladá u babičky, u dědečka... přičemž paní matinka někde trajdá s tím houmlesákem.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. prosince 2017 22:19

barbucha Neboha dcera bez sance volit jestli chce byt medializovana je denne vysilana, byla i uca a rodice spoluzaku, no dekovala bych byt ucastna cehokoli ve vsech Blazi postech hele

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 15:39

Mně je nesympatická, tak se zasměju, ale titulek tedy

Vyhublá Jana Doleželová: Svými povislými lajdáky by vyfackovala lidi u vedlejšího stolu

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 16:29

Mutziputzi No to je ale hnusný toto (myslíím ten nadpis), podle mě už krutě za hranou etiky i v případě bulváru.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 19:40

Iskra je na sve krivky hrda...tak urcite, nemela bych to jinak

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 19:44

Mutziputzi hmm, to se má. Moje křivky (já tomu teda říkám špeky) jsou o něco málo menší, ale hrdá teda moc nejsem. Ale proti kolnům nic nemáš, ne? Když de facto nejsou vidět...

Jinak mě dneska pobavila Štíbrová komentářem k fotce Kristelky s polštářem (zkopírovano z Expres.cz)

„No, chtěla sem se tu původně rozepsat o tom, jak jsme zase dneska byli celý den krásný, mladý a úspěšný, ale musím si jít lehnout, zítra brzo vstáváme. Martin mě musí vyfotit polonahou, jak se zrovna zasněně dívám z okna, nebudu o tom vědět, a to asi chápete, že bude chvíli trvat. Nakytovat, naondulovat, svlíknout se z pýža, vyhrabat někde repre kalhotky, nalejt si šáňo, který snídám každej den, najít světlo, úhel, vyhodit nohu z kyčle, našpulit, půl hodiny Martinovi nadávat, že neumí fotit, filtrovat, filtrovat, filtrovat, filtrovat... Ještě ten koncept pořádně nemám v hlavě, jestli prsa zakrývat polštářem, nebo to vezmu prostěradlem, my teď máme takový to froté na gumu,“napsala popis toho, jak by její fotka měla vypadat. A světe, div se, až nápadně to připomínalo nový snímek právě Kristelové.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 20:01

Camp_L U Blazkovy je mira trapnosti nemeritelna, jsem zvedava co predvede u Krause

Offline stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 08:37

Joke dne: ..." „Nikdy jsem se nerozcházela na titulních stranách. Pokud se budu rozcházet s Tomášem Řepkou, proběhne to také velmi v klidu. Bude to civilní a normální. Troufám si i tvrdit, že se o něm média dozvědí až po nějaké době. Nejsem člověk, který by pral špinavé prádlo na veřejnosti,“ dušuje se Kristelová.

Offline Lumi
Avatar
77 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 14:01
Reakce na Mutziputzi:

Ted budou u Krause prej

​Teda, po tom minulém vystoupení bych nečekala, že se tam Kristelová ještě někdy může objevit. 

Offline Liesel
Avatar
1441 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 14:10

Dnes jsem byla kupovat dětem knihy a ze stojanu na mě koukal Řepka, no měla jsem velké nutkání se prodavaček zeptat, zda se to prodává..

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 14:25

Liesel A víte někdo, co se u nich děje dneska? Jak nemám přístup na její ig, tak vůbec nemám přehled. Mně teď napadlo kouknout na 007 profil a on to má taky zablokovaný. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 14:43

nellielovett Řepka prej vůbec neví že má Instagram

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 14:44
Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 14:56

Mutziputzi Já myslim, že se ho Kraus na jeho znalost IT určitě zeptá. On se docela ptává, kdo jak na facebooku a jak si rozumí s novinkama v týhle oblasti a zrovna tady má jasnou vazbu:-D. Já mu snad pošlu tipy na otázky.

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 15:07

stes budu možná za zapšklou a nepřející, ale na titulních stránkách se nikdy nerozcházela,poněvač ty titulní stránky se o ní nezajímaj..  a teda, tahle proklamace mi přijde jako slušná příprava na kopačky..

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 16:28

 si pripravuje pôdu pre nejaké "šokujúce odhalenie"...