VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 08:12

vydratarka Průměrňákovi miluju! Hodně tam naši rodinu poznávám

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 08:34
Reakce na Kan:

ale ten držák nesmí být vidět a hlavně kompozice do jehlanu jej má z pohledové strany.

​hele a není to tím, že je to vyfocený z boku?  Že on to nenese tou pohledovou stranou dopředu?

Nebo ten držák smí být vidět jen zezadu a ani z boků ne? 

Offline Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 08:57

SunEclipse Držák nesmí být vidět vůbec. 

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:41

vydratarka Scrubs byl náš s mužem velmi oblíbený  A to jinak seriály z nemocnic vůbec nemusím. Jinak ne, Průměrňákovi sledoval syn v televizi, když jsme jezdívali k našim.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:46

martek01 Průměrňákovi mám taky ráda, ale Taková moderní rodinka je ještě lepší

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:56

Kan ale kdyz to postavi, tak ten drzak videt nebude, ne?

Offline Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 10:04

Kokoska Bude, ten držák nesmí být viděn z žádné strany.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 10:06
Reakce na Evaeva:

martek01 Průměrňákovi mám taky ráda, ale Taková moderní rodinka je ještě lepší

​Já tyhle seriály, tyhlety pecky (vlastně většinu zde zmiňovaných) nikdy nesledovala... naopak Takovou normální rodinku bych si dala klidně znova.

A jak nedávno někde dávali Jistě pane ministře (a premiére), tak u toho jsem seděla jak přibitá a nikdo nesměl ani hlesnout!

Všechno ostatní mě nechává zcela chladnou... a veškerý zábavný estrády cíleně bojkotuju.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 10:14

Já jsem Rodinku milovala, ale tak před rokem jsem to viděla po dlouhé době a byla jsem z toho kapku rozpačitá. Herci super, ale prostě zub času zahlodal a už mi to nepřišlo tak vtipný.

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 10:57

EvaevaRodinka je top strop! nechápu, jak mi to moho tak dlouho unikat! dala sem to na Netflixu celý, naprosto skvělý! a lepší to je teda v angličtině, protože Sofia Varga je neuvěřitelná! To nikdo nenadabuje :-D

Offline Aranel
Avatar
4538 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 11:31

Souhlasím se StarDance! Sestini Hlaváčková mě teda hodně mrzela. A vítězství přeju Tomášovi Vernerovi. Ten slowfox byl boží.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 13:09

Aranel

Moje nejoblíbenější soutěžící, chvíli jsem chtěla i trucovat a dál se nedívat, ale už mě to přešlo. :D Teď už taky fandím Vernerovi, hlavně i proto, že mě dost baví Kristýna Coufalová, nacházím takový lehce zvrácený zalíbení v tom, jaká je vostrá a jak náročný choreografie mu staví.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 15:57

Karoleena  Dcera k ní kdysi chodila na kurz a zrovna teď v sobotu u SD říkala "ty jo mami, já jsem tak ráda, že už ke Kristýně nechodím, ona je fakt drsná!"  Ale má ji ráda, to jo. Jen se prostě s ničím nesere (dámy prominou). 

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 16:56

Karoleena mne to prijde lito, ona vidi, ze to krasobruslar zvladne, tak dela technicky narocnou choreografii, ale ve vysledku to oceni jen porota, protoze divacky cucave to az tak neni, je takovy uhnany, aby dal

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 00:09

Mne to letos moc nebaví, ale spíš to bude tím, že jsem celkově nenaladěná. Jinak souhlas, taky jsem čekala, že vyletí farářka. Ale tak zas je fajn, ze má podporu. Ve finále v posledních letech bývají 3, tipuji Cina, Verner a Černochová. Vítěz nevím, nejvic mě asi baví Cina. A překvapivě, v průběhu soutěže, ztrácí mou oblibu  Černochová, ač tancuje nad očekávání. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 07:49

Fiction Tak to se pocitově dost shodnem, včetně toho, že mě to moc nebaví. Myslím, že odchodem Babčákové to ztratilo vtip, Černochová se mi zdála fajn, ale taky trochu ztrácí sympatie. Cina mě sice baví nejvíc, ale pravda je, že standard mu moc nejde. 

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 08:41

Garfie máš pravdu. On ten standard je pro ty laiky/chlapy hrozně náročnej. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 09:27

Formanová se pomalu blíží k Ivaně Trump bych řekla.

Přifouknutý pysky (a kdovíco ještě) incl.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 09:32

barbucha me se nelibila nikdy,ale tohle je primo des!A ty vlasy.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 09:34

Zarinya 

Mně se taky nelíbila... holt si Forman zjevně potrpěl na ordinérní typy, no. Ale sexííí diblice už v určitým věku moc nefunguje...