VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 14:06

Malenge 

 A to tahle fotka je ještě z těch lichotivějších.

Offline Malenge
Avatar
4264 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 15:50

mirajo kocoureksuggy je mi ji líto, všech těch holek. Když jsou mladinke, dostanou stempl na to, ze jsou nejkrásnější a k tomu korunku na hlavu. Pak už to jede, najednou zjisti, ze maj velkej zadek/malý prsa/krivej nos/vrasku - dosad dle potřeby a jsou ztracené, hodně z nich to nezvládne mi přijde, fakt strašné odvětví. Já jako holka školou povinna jsem miss dost hltala a představovala si, jaké to musí být. No a teď jako dospěla jsem moc šťastná, ze jsem nikdy neměla ani šanci do takového světa být jen nahlédnout.

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 27. listopadu 2021 20:07

Takova prirozena krasa :) Je to teda trochu zkreslene prefocenim z TV, ale ne moc...

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 08:23

Malenge Mne nepřestanou udivovat ty časté plastické operace hned po zvolení miss. 

Online Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 08:47

Sweet Potato Tak já to zas chápu, jsou víc bude, chtěj vydělat nějakou kačku, tak se vylepšej, ať jim to víc vydělává. Ale je potřeba včas přestat no. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 08:59

Karja No ale oni ji zvolí, jako že nejkrásnější a ona se rovnou běží vylepšit? Proč? To jako lepší jsme nenašli, tak to dáme týhle? Nebo vlastně nezáleží, jak teď vypadá, my si ji upravíme k obrazu svému? Nebo je to poselství, že ani miss není bez úprav perfektní, natož běžné smrtelnice?

Online Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 09:19

Sweet Potato

To po mně chceš moc! Ale teď ty miss nemají žádnou valnou úroveň. Ty pěkne holky jdou rovnou někam pracovat a ne do miss. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 14:33

Sweet Potato 

Tak u nás začínaj s úpravama většinou až potom, to jest laskavý divák je stihne poznat i v jakžtakž přirozený podobě... na rozdíl od takovejch Jihoameričanek, který by vlastní matka nepoznala už před okresním kolem.

Bučková hrůza děs. Nejhorší jsou ty koule, přilepený na kostnatým, vyzáblým hrudníčku

Offline Tak Betty
Avatar
4979 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:20

Prý se Tereza Černochová připravovala na stardance tajně rok dopředu. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 05:43

Tak Betty Je to možné, navíc se prý velmi dobře zná s Michalem Kurtišem, který s ní tančil jako náhradník. Ale na druhou stranu, když se nad tím poctivě zamyslím, kdyby vybrali mě, taky bych se asi zkusila nějak připravit, minimálně chodit někam do kurzu. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 06:34

Tak Betty Nějakou taneční průpravu tam asi má každý druhý. Verner, Cina, Genzer, třeba

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:04

Tak Betty tak někdo chodí na jogu,  někdo běhá,  někdo chodí na tanec. To bych neřešila. Ona už jako zpěvačka má výhodu. A třeba na Vernera můj manžel řekl, že kvůli takovým na to nekouká ten na tom ledě přeci jen tančil

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:05

Je jasné, že je to nefér, ale asi se to nedá nějak řešit. Ona to taky není ani tak moc soutěž, v první řadě je to prostě zábavný pořad. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:10

Garfie On prý má být tím utajeným otcem její dcerky.

Taneční průpravu mají mnozí, Verner je jasný, ale s tím byl do soutěže pozzván.

Ta fáma, co zmínila Tak Betty praví, že rok trénovali s tím tanečním partnerem, to by asi rozdíl byl. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:12

Garfie Myslím, že naprostá většina hlasuje podle sympatií, ne propnutí rukou či špiček.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:45

Sweet Potato Aha, tu fámu jsem nechytla (tu druhou mám na mysli), myslela jsem, že se i seznamují jen ty tři, čtyři měsíce před začátkem SD. 

Tu první fámu jsem chytla a s Michalem se dobře znám, jenomže zeptat se ho nemůžu, co žije v Praze, tak jsme se neviděli! Psát mu kvůli tomu nebudu.  Ale nic se ke mně nedoneslo, tak mám trochu pochybnosti, i když možné je všechno. 

To hodnocení je určitě podle sympatií a taky celkového dojmu z tance, myslím, že když někdo tančí špatně, může být sympatický jak chce a nevyhraje. I když vlastně těžko říct, protože já nehlasuju. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:46

Sweet Potato zcela jistě! Lukáš Pavlásek se dostal snad až do posledního trojice (?), tančit neuměl vůbec

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:47

Evaeva No ale to bylo fyzické utrpení se na něj koukat!!! Tak tři řady to ještě bylo vtipné, pak už ne. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:49

Garfie podle mě je blbost, že trénovala rok předem s tanečním partnerem že soutěže. Řekla bych, že ani produkce takhle dopředu neví, s kým kdo bude tančit. To, že nějak trénovala, bych jí rozhodně nezazlívala, navíc pochybuju, že mohla trénovat tak intenzivně jako v soutěži, kolik by jí to stalo peněz a času.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:50

Garfie Nevyhraje, ale dojde daleko. Pavlásek, jak píše Evaeva , kdysi Schmitzer. Platí to teda myslím spíš pro chlapy, ale to už spekuluju.

O tom Kurtisovi se to dost píše po bulvárech, nevím.