VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:18

Mutziputzi to je mi jasny :)

Fiction tak je to fotka pro socialni site, jasne ze je to poza. Ja se teda kojici na IG nedavam, zatim. Ale asi zacnu, mam totiz velice stylovy kojici tricka, tak abych je ukazala!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:21

dzizisketa No právě proto :) V kavárně bych upřednostnila potřeby dítěte, nenápadně nakojila, a až pak bych, s klimbajícím miminem v náručí a s kozou zastrčenou, uspokojila své potřeby, tedy vychutnala si to kafe a cheesecake.

Ne každý si k tomu svýmu kafi chce dopřát i pohled na kojící matku. 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:30

Jennyfor

AA když bude kojit to dítě, aniž by si přitom lokla kafe, tak se zázrakem stane neviditelnou? A proč nemůže najednou uspokojovat hlad svůj i mimina, když to úplně bez problémů jde dělat zároveň? 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:31

Jennyfor

JJo, a pokud má někdo problém vidět kojící ženu, opakuji, problém je na jeho straně. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:33

dzizisketa vpodstatě žádná nahota mě nepohoršuje, krom té vystavované ostentativně na odiv. což je, přiznávám, problém na mojí straně:-)

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:36

Jennyfor mne fotka Ashley prijde jako exhibice, nakojit se da i na verejnosti velmi decentne, okoli to nemusi vubec vedet. 

Konzumace behem kojeni mi prijde normalni, ja si behem kojeni nejradsi cetla a pila Caro. Takova chvilka klidu pro me. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:40

A ja nana furt objednavam kosile, aby nebylo nic videt! Mne to prijde k okoli netaktni a to mam rekla bych velice slusne a decentni telo:-D. Ale radsi si to dite strcim do kosile a jsem v klidu;-)

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:53
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 17. února 2020 22:56
Reakce na tina:

Tak sem dáme ještě Lelu, ne?

​Koukám, že Lela dostala krásnej dárek. Je vidět, že Vémola ví, co se sluší.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 17. února 2020 23:06

Lamicka no vždyť to taky píšu, co knížek jsem u toho přečetla a kafí vypila. Ale doma, v klídku. Venku jsem byla radši nenápadnější. Ale jak říká, v pětadevadesátým to ještě nebylo tak bežný. A u dcery v osmdesátkách už vůbec ne, to jsem se řvoucím miminem v kočáru upalovala nakojit domů.

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 17. února 2020 23:43

711990 Před vložením na IG konzultuj zde

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 17. února 2020 23:47
Reakce na dzizisketa:

Jennyfor

JJo, a pokud má někdo problém vidět kojící ženu, opakuji, problém je na jeho straně. 

​A já zas opakuji, co už tu bylo zmíněno.....motáš dohromady 2 věci: kojení na veřejnosti s cílem nakrmit dítě a zveřejnění samoúčelné fotografie na IG (a nutno uznat, že Ashleyina mise splněna, flame se rozjel..)

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 18. února 2020 00:14

dzizisketa hele, normalne nemam problem videt nahyho chlapa, ale videt ho, an ochcava neci plot, to zrovna nemusim. A taky z nej je videt jen kousek a taky to asi nemuze pockat.

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 18. února 2020 04:47

1/ Kafe jsem nad miminem nikdy nepila. Ok, můžete říct, že už třeba bylo vystydlý. Zeptejte se na popáleninách.

2/ Alkohol jsem nad pijícím miminem nikdy nepila. Ok, možná se se k němu dostane jen minimálně, ale je to prostě hrozně divný. 

3/ Kojit na veřejnosti lze. Lze to i decentně.

4/ Fotka Ashley nahoře mi rozhodně decentní nepřijde.

5/ Některým tak ale přijde.

Takže těžko se najde shoda v bodě tři.

Offline Emerald
Avatar
2588 příspěvků moje polička 18. února 2020 05:15

dzizisketa Kazdy holt mame s tim kojenim hranice nekde jinde. Taky jsem kojila obe deti venku, ale moje prsa pri tom nikdy nikdo nevidel. A praci to fakt nedalo - stacil satek. A vlastne ta prsa nikdo krome manzela nevidel ani u nas doma, kdyz k nam prisel na navstevu. Proste jsem se otocila nebo na tu chvili sla do jine mistnosti. Brala jsem to tak, ze ja bych na cizi prsa jako navsteva koukat nechtela, tak nechci, aby na ne koukali jini. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 18. února 2020 05:27

Emerald Nám jednou pobíhala po obýváku návštěva, čerstvá matka, nahoře bez. My byli tou dobou už taky rodiče, ale docela nás to zaskočilo.

Offline Emerald
Avatar
2588 příspěvků moje polička 18. února 2020 05:36

Sweet Potato Moje kamaradky to vetsinou taky moc neresily, ale ja to proste mela nastaveny jinak. Ale zajimavy je, ze kdyz chtely kojit stylem "nebudu se nikam schovavat, ani to prsu nezakryju, je to prece ta nejprirozenejsi vec, muzu o toho pit kafe, konverzovat.....", tak ty deti vetsinou vubec nespolupracovaly. Koukaly, kde co lita, furt poustely prso z pusy, o nejake decentnosti fakt nemohla byt rec.

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 18. února 2020 06:37

Tak po búrlivej debate o kojení vo VIP dáme trochu vesmírneho alobalu 

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 18. února 2020 06:39

pecka Kdo je to? Trochu mi pripomina Duchkovou...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. února 2020 07:08

Pekny darek Lela dostala, pekny