VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Ounz
Avatar
19840 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:03

dzizisketa ty to ženeš do hroznýho extrému, takhle se moc diskutovat nedá. Já myslim, že proti kojení není nikdo, jen se někdo vyjádřil, že paní moc exhibuje, na což mají právo. Já mam k nahotě docela konzervativní přístup, rozhodně na nikoho neházim lajntuch a chápu třeba užití nahoty v umění, ale když není, rozhodně se nezbláznim. V restauraci ale fakt nemusíš kojit na plný brejle, na tom není nic pokryteckýho,když to někomu vadí, kdyby tam seděla žena s odhalenými ňadry jen tak, tak se taky každej pozastaví.

Formulace, že s malejma může a s velkejma ne, mi přijde nešťastná.

Offline 999
Avatar
17589 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:04

dzizisketa Pořád si myslím, že existuje něco jako intimní zóna. 

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:07

999 ktera pro me konci ve chvili, kdy mimino se dozaduje jidla ve chvili, kdy ten talir konecne prinesou:D taky uz do restauraci ted nechodime, s tema dvema je to unreal

Offline Pinot Noir
Avatar
24528 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:08

Dadoo Dítě se klidně nají i když je kojené decentně.

Většinou se nají dokonce mnohem klidněji. Kromě úplných novorozenců ti moji potřebovali klid, kojit obrácená k lidem, tak si ukroutí hlavu

Offline 711990
Avatar
17150 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:08

Tabea presne tak. rozdil je jen v tom, ze me nepohorsuje ani tahle fotka:)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2020 21:09

jinx Hezky formulovano, naprosty souhlas. Kojeni nikdo nikomu nebere, ale jsou situace (pro me osobne) uz za hranou a dzizisketa tu muze vykrikovat co chce

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2020 21:09

jinx Hezky formulovano, naprosty souhlas. Kojeni nikdo nikomu nebere, ale jsou situace (pro me osobne) uz za hranou a dzizisketa tu muze vykrikovat co chce

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33752 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:10

Já se přiznám, ze jsem nikdy nikoho kojit okatě na veřejnosti, tak, abych se k tomu musela tímhle stylem (žilnaty kozy, vemena, vykojenej mozek ) vyjadřovat, neviděla. 
Vidim to teda podobně jako 711990 - přijde mi to normální a drtivá většina zenskejch, co kojí venku, normálních 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46096 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:10
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:11

Potrefenáhusa lucky you, ja parkrat jo, nastesti je to v mensine. 

Offline continuity
Avatar
33756 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:13

Pinot Noir taky me uz napadlo, že toto se dá praktikovat tak plus mínus s novorozencem (a to jsem teda mezi lidi do uzavřených prostor z různých dobrých důvodů nechodila). S jenom trochu vetsim dítětem je to o prsa. 

Ale konečně rozumím, proč se nedá dítě nakojit v zimě venku, s takovou by matka dostala mastitidu

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:15

Potrefenáhusa s tim, ze vetsina zen, co venku koji, je normalnich, tedy to dela normalne, souhlasim. Vlasnte skoro bych rekla, samozrejme, ze ano. A ted trochu cekam, az vylitne, ze normalizujem a nemame na to narok, protoze kdo jsme, abychom stanovovaly, co je normalni. 

Offline 711990
Avatar
17150 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:17

Ounz kdyz on je problem taky trochu v tom, ze si vsichni predstavujou to kojeni jako sermovani celejma nahatejma prsama lidem pod nosem. To by pak ekvivalent byla zena s odhalenejma prsama. Ale tohle co je na fotce, je maximalne vystrih ala Halina Pawlovska:))) proste vidis jen kus prsu, to hlavni ma v dite v puse a zakrejva hlavou:) 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:17

dzizisketa Tak cílem je nakrmit to dítě a ne za každou cenu u toho ukázat kozu. A to krmení lze opravdu řešit decentně, že si toho nikdo ani nevšimne, bez újmy pro dítě ani matku. Já kojila skoro všude, v době před pětadvaceti lety, kdy to zas tak masově rozšířené nebylo a pochybuju, že by si někdo vůbec všimnul, že kojím. Širší tričko, otočení zády k davu, třeba připravená plenka na odříhnutí přes rameno, vždycky to šlo udělat tak, aby se někdo z okolí necítil nepříjemně. Kojení je sice naprosto přirozená věc, ale nemusím to pojmout jako: Já kojím a kdo je víc?!

Offline continuity
Avatar
33756 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:18

Potrefenáhusa možná se tady pletou dvě věci, a to je kojení na verejnosti jako takové a pak ta fotka, která je prostě už too much. Mne teda na ni přijde zvlastni, to stejne, čo Viktorce, že u toho pije to kafe a dela úplně něco jiného. Já taky s dětma mluvila nebo je hladila, proste tam byla nejaká komunikace. Ona ho drží jako pytel brambor. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:19

continuity tak to je samozrejme tezce stylizovana poza. 

Offline continuity
Avatar
33756 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:22

711990 tak zrovna Halina mne prijde příšerně ordinerni. Že bych se jí chtěla zrovna podobat... 

Asi ne. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24528 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:24

711990Z toho prsu je odhaleno zhruba tolik, co u Sisy na téže stránce. A ta je tu taky proto že je to děsný. 

Offline continuity
Avatar
33756 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:25

jinx Já bych si představila jiné stylizované pózy na propagaci kojení, pokud už mám ukazovat jaká jsem Matka.

Offline 711990
Avatar
17150 příspěvků moje polička 17. února 2020 21:26

continuity ja taky ne, ale vsichni uz si zvykli a nikdo nevykrikuje nic o zilnatejch kozach.

Pinot Noir jo no. Akorat tady u kojici pani je nadeje, ze ho zas schovala:))))