VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:52

Karja taky ho ctu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:53
Reakce na Jiná Realita:

Zarinya co vzory, ale celá lela vypadá jako vyžilá mocně vytuněná vyhlazená a vybotoxovaná tak...45letá společnice a ty vlasy, z těch fakt nemůžu. úplně se mi nůžky v kapse otvírají.

​je fakt,ze na tricet rozhodne nevypada.(uz je to tu zas)

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:55

barbucha tak asi ví, co dělá, ale hlavně já nevím, komu co převedl, odkázal, zaplatil atd. a nehodlám spekulovat, co a komu by měl dorovnávat.

Offline stes
Avatar
7384 příspěvků moje polička 30. července 2019 06:55

Mistr by se měl stydět... Ve vztahu k oboum starším dceram. At je pravda jakákoliv, myslim že se jim příliš nevěnoval. Tahle hurá prezentace radosti se shledanim a fotkama pro bulvar mi přijde fakt trapná. 

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 30. července 2019 07:58

RoSa Tak jsou to stále nepominutelní dědicové, tzn. ani závěť je neobere o vše, musel by je vydědit. Teda, pokud je jako tatík v rodném listě.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. července 2019 08:18

lysianthus To prevedl na Ivanu, jim nepomuze ani svecena voda, dedictvi neni

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 30. července 2019 08:23

Mutziputzi Aha, no tak to jo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 30. července 2019 08:45
Reakce na RoSa:

barbucha tak tyhle převody se snad daj z pozice dítěte nějak zpochybnit, nebo?

​Nedaj

Jako když to vezmeš z pozice toho vlastníka, tak samozřejmě za svýho života (jsa svéprávným) si se svým majetkem může dělat, co chce, přepsat majetky na psí útulek třeba... to bys jinak nemohla nikdy s ničím disponovat, že jo.

Druhá věc ovšem je, jestli to košer, resp. fér (k ostatním potomkům). No, neni a o charakteru dotyčnýho to něco vypovídá. Předání štrozoku s prachama a nemovitostí další manželce pak zcela spolehlivě vydědí haranty ze svazku dřívějšího, a vo vo vo to de! Víš, že vo tom něco vim (a proto mi taky ten Kája hejbe žlučí)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. července 2019 09:07

barbucha zas víme houby co se u nich děje a proč, ne?

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 30. července 2019 10:01

Mutziputzi 

No, dovedu si to celkem představit, vzhledem k milostivé paní... a pochybuju že obě starší holky se chovaj tak nemožně, aby bylo potřeba se jich radši zbavit. No nic, jejich boj. Já to sem dala fakt jen kvůli těm hadrům (protože ty fotky do éteru pustily samy).

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:08

barbucha Ale zas když se spolu scházejí, zjevně o sobě vědí, tu starší snad i finančně podpořil, tak asi úplně nula nula nic tam nebude. Když bulvár napíše, že všechno převedl na Ivanu, co ty víš, jestli je to do halíře a posledního špendlíku pravda.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:15

barbucha Teoreticky to může bejt i tak, že zajistil matky dotyčnejch starších dcer, například nemovitostí, celoživotní apanáží, a to budou dědit tyhle dvě po svejch matkách, možná i dcery přímo podporoval ve věku pozdějším než ve kterém jsou ty dvě malý, třeba to bere tak pragmaticky, že ty dvě menší už v dospělosti nepodpoří, tak to bude přes zajištěnou matku...asi bych v tom nehledala to čim bulvár krmí dolních deset.

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:19

Kokoska 

Mno von bude asi kapku rozdíl mezi jednorázovým příspěvkem na stravu a byt a letenkou do Prahy, a celkovou hodnotou (převedenýho) majetku. U Gotta zcela určitě

Že se scházejí... no tak určitě...  je potřeba vylepšit PR, právě po těch majetkovejch záležitostech, co se bohužel prolákly

Mutziputzi 

Však i Pavka se do toho celkem zodpovědně položil, to mu už nevěříš?!

Offline Kokoska
Avatar
28385 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:22

barbucha no, nebudu se s tebou hádat, zjevně máš zaručené a přesné informace.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:22

barbucha Já když někoho nesnášim, aj bezdůvodně samozřejmě, tak mu taky jedu PR, že by netušil

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:39

Se tančilo, bubnovalo, kojilo...krásný!

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:41

Mutziputzi a zazvonil zvonec a ... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:42

whiskas to dítě podle mě kojení nesnáší

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:52

Mutziputzi ty kraso....

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 30. července 2019 11:58
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Já když někoho nesnášim, aj bezdůvodně samozřejmě, tak mu taky jedu PR, že by netušil

​Taková už je lidská přirozenost Ale Pavka z toho bulváru už nějaký zkušenosti má, kterak k informacím přijít... 

Jen mě eště napadlo, když jsem viděla jak úpěnlivě nabádá tu Dominiku, aby se dědictví nezříkala, že tam nejde vo ty přepsaný majetky (ty už jsou tímto ztracený), ale jde vo tantiémy, který on nikomu převádět nemůže, a který se poté dělej/rozpočítávaj mezi všechny dědice rovným dílem. A v jeho případě půjde vo nezanedbatelný prachy, za každou zahranou písničku... tak jestli nutěj holku aby se vzdala toho, je to čistej hnus.

A dost bolo Karla!

Teda kromě Janečka Karla Co to má kněžka na sobě?! To je z divadelního fundusu?