VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Sofi
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2019 13:05

barbucha Koupil letenku a zaplatil hotel, jak psali Ohoz ho nenapadl

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 29. července 2019 13:10

No ta Dominika, ta starsi, je fakt nemocna, nejake velke psychicke potize, ted snad ani nepracuje, jeji manzel byl/je psychicky nemocny nekolik let, byl I v lecebne, takze ten vzhled asi odrazi to vsechno. Driv nevypadala teda nejak extra, ale stihle a upravene rozhodne ano:-)' To vite, ja zas clanky ctu, ted byla v Blesku chudak vyfocena nenamalovana v zupanu pri nejake prepadovce ve Finsku... Ale vypadala vlastne stejne jak tady;-)'

Offline Tak Betty
Avatar
5003 příspěvků moje polička 29. července 2019 13:29

barbucha proč by jim cokoliv kupoval,jsou dospělý, svéprávný snad?

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 29. července 2019 13:33

Ta Dominika je k nepoznání :(. Myslím, že se na ní dost podepsal život  po boku psychicky nemocnýho člověka. Slyšela jsem rozhovor s ní, mluvila jak pod práškama nebo minimálně opilá. Smutný no. Kájovi to asi moc nepřidá, takováhle návštěva. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 29. července 2019 13:36

Tak Betty 

Ale tak chce se s nima fotit... a vidí že maj zjevně hluboko do kapsy... tak nevim. Myslíš, že až budou jeho dvě druhý dcery taky dospělý a svéprávný, že se budou oblíkat v sekáči?

Offline razorblade
Avatar
8192 příspěvků moje polička 29. července 2019 13:44

barbucha ja koukala na ten clanek a docela me zaujalo, ze Dominika psala, ze maji financni problemy. Vzdycky jsem myslela, ze Timo Tolkki je za vodou...

Offline Tak Betty
Avatar
5003 příspěvků moje polička 29. července 2019 15:04

barbucha no druhá várka dcer vyrůstala v luxusu, to je poznamená ve výběru

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:24

Tak Betty 

V luxusu... neměly by mít všechny děti jednoho rodiče stejnou životní úroveň?

razorblade 

Někde jsem pochytila, že měl psychický problémy. S těma se za vodu moc nedostaneš holt.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:27

Tohle tu jeste neni???Ten sesazenej vzor na overalu...

Offline razorblade
Avatar
8192 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:31

barbucha on je zakladatel jedny z nejuspesnejsich finskych metalovych kapela mel pak i dalsi dobry projekty, pac je vybornej muzikant a kytarista. Tim bych cekala, ze bude za vodou, ale chapu, ze i to se da prosustrovat, kdyz cloveku hrabne. Skoda ho, na tech fotkach od nich z domu vypada priserne zanedbane

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:34

razorblade 

Asi neměl nasušíno... vono když nejseš světová kapela, ale fakt světová, tak to zas tolik nenese se obávám.

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:39

barbucha "neměly by mít všechny děti jednoho rodiče stejnou životní úroveň?"

Vždyť jsou ty holky dávno dospělý, to by jim jako měl připlácet?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:39

razorbladeja pred par dny cetla na blesku clanek,rozhovor Dominiky jak jim tata Kaja pomohl financne....v tom clanku to bylo zmineny asi trikrat...uplne jak na objednavku,strasny.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:40

Kokoska

tak třeba bude ňáký dědictví... on se chystá umřít, že si to takhle svolal všechno?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:42

Zarinya co vzory, ale celá lela vypadá jako vyžilá mocně vytuněná vyhlazená a vybotoxovaná tak...45letá společnice a ty vlasy, z těch fakt nemůžu. úplně se mi nůžky v kapse otvírají.

Offline razorblade
Avatar
8192 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:46
Reakce na Kokoska:

barbucha "neměly by mít všechny děti jednoho rodiče stejnou životní úroveň?"

Vždyť jsou ty holky dávno dospělý, to by jim jako měl připlácet?

​ Myslim, ze muj otec by taky nechtel doplacet garderobu svym dalsim dvema dceram, aby ji dostal na uroven te me by to asi z duchodu neutahnul

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:49

Zarinya

jo tahleta to je!

a obligatorní ruka na podbříšku, jakože nejsem nadmutá, jen těhotná

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:50

Kokoska 

Vzhledem k tomu, že veškerej majetek (teda údajně, já s nima nebydlim) převed na současnou manželku, tudíž ty první dvě zdědej po tatíčkovi kulový, tak by jim to moh nějak kompenzovat.

 

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:50

Zarinya Jo, ono to asi bylo na objednavku. Pac par dni predtim tam bylo, ze Dominiku vyplatil, aby se vzdala pripadnych naroku na dedictvi a samozrejme to bylo pekne bulvarne podano. Tak se asi snazili zachranit, co se dalo. Ctu blesk obden, se vyznam;-)

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 29. července 2019 21:52

barbucha tak tyhle převody se snad daj z pozice dítěte nějak zpochybnit, nebo?