VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 11:25

Mutziputzi 

No a je to teda nějak přidělaný k noze nebo v tom pleskaj? Když si v obuvi zkouším o číslo větší botu jen tak, tak v tom chodit neumím.

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 11:33

dynda Asi je to věc cviku, zvyku. A asi ta bota musí být větší o víc než jen malý kousek, protože jinak tu patu při tom neustálém šoupání nahoru dolů ještě dře.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 11:43

já jsem lodičky na takhle vysokým podpatku vůbec nepochopila, mně jak jede noha do tý špičky, tak to šíleně bolí a nějak nejsem ochotná se kvůli tomu masakrovat

ale předpokládám, že kdyby v tom nemohla chodit, tak to asi nenosí? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30672 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 11:52

Sweet Potato 

Právě to mi nejde na rozum. Nedře bota, která sedí a ani se nehne, přece. 

Potrefenáhusa 

Tak proto choděj vždycky za ručičku, podívej se i na Beckhamku... já bych teda v takovejch šteklích musela mít z každý strany jednoho, jeden manžel by mi nestačil!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 11:54

barbucha no mně ani nejde o to, že se na tom nedá chodit, ale pro mě je ta bolest fakt nepřekonatelná. Ale já teda špičatý boty moc nedávám obecně, jak mám ty prsty dost podobně stejně dlouhý, pro mě to prostě není 

Offline barbucha blogger
Avatar
30672 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:01

Potrefenáhusa 

Špičatý boty taky nemůžu, protože mam prostě širokou hnátu - a abych místo mý pěkný 37 kvůli tomu nosila lodě čtyřicítky, to mě ani nenapadne. S velkou nohou pak člověk průměrný vejšky vypadá jak kocour v botách

Já původně myslela, že si ty boty půjčujou - že jako musej brát to co je k dispozici, na velikost nehledě... ale to se dá v případě Megan snad vyloučit

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:01

nolita Ale a noha sjede do špičkY a to otlakům podle mě nezabrání. A kdYž je podpatek  takhle vYsoký a úzký,tak není pata nad ním,ale níž a to bYch měla pocit,že podpatek vYlomím

Offline 999
Avatar
17607 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:30

Tak ony chodí bez silonek, to tam ta noha lip drží.

Offline 999
Avatar
17607 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:33

Potrefenáhusa Jsou boty a boty :-). Já na podpatcích chodím, i na těch hodně vysokých jehlách. Mám zásadu, ze mi musí být pohodlné už při zkoušení. Takové to: vemte si je, ony povolí, ignoruju.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:37

Chodi se bez silonek, jak pise    999, pouzivaji se ruzne prilnave polstark, nekd i ta lepici paska... otlakum ve smslu toho, kdz noha natece, to tak pomuze.... proste jak pise potrefena husa, pokud b to neslo, nedelaji to, to mi prijde celkem logicke.... a megan jit jsem videla xkrat, na videu samozrejme, dokonce i samotnou, a rozhodne z niceho nevpadavala ani nekloptala...:)

ze me dohnalo ipsilon jste si asi vsiml...:) resp spis mi nekam uteklo:)

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 05. dubna 2019 13:51

nolita lepící páska??...jaká to je,sím? Měla jsem lodičky a jedna bota se nějak víc vytáhla a mohla jsem se v nich přerazit,jak se mi vyzouvala a tak jsem je s těžkým srdcem poslala dálale možná je to také stylem a rychlostí chůze-já furt chodím rychle jak pako,i když to není nutnéovšem,ze by celebrity chvátaly???....ty spíš kráčí a tak to možná jde bez vyzouvání a ev.hozením tlamy...jako v mém případě..

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 05. dubna 2019 13:54

A jinak proti otlakům celkem pomáhá taková ta tyčinka co prodává Baťa...alespoň mně..natře se s ní místo potenciálního otlaku a je to prevence (samo že ne na dlouhou trať v nových lodičkách)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 13:55

Maureen to nevím, já to nepoužívám, jen jsem psala tipy, o kterých jsem četla a které mi přijdou, že se i tak nějak samosebou rozumí... možná poslouží jakákoliv oboustranná... a moc bych se divila, kdyby na YT k tomu nebyl nějaký tutorial...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 16:53

Maureen To vyzkouším. Já mám velmi pozitivní zkušenost s "hedvábím ve spreji", tak to snad prodává baťa nebo ccc.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 05. dubna 2019 19:05

Lama_z_Lana dík za info-tak to zase vyzkouším já..

Offline domenica blogger
Avatar
7981 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 19:36

Taky chodím na podpatcích. A na jehlách, když je příležitost. A čím jsem starší, tím víc mě baví kupovat si o něco větší boty. A tím je konec otlakům a odřeninám. Třeba teď na synově maturitním plese jsem měla jehly, naboso, a stačily patní přilnavé polštářky, abych se cítila jako v bačkorách, i při tanci a na schodištích Lucerny. Skoro.

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 22:19

domenica 

čtu "při tanci na schodištích Lucerny" a říkám si sakra, to je úplně jinej level tohle dát :D

Offline domenica blogger
Avatar
7981 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 22:28
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 17:50

A v cem lyzujete vy?

Offline brrr
Avatar
10044 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 17:58
Jenom jestli ona nemá tlustá kolena. Tím photoshopem ji od stehen dolů okousali docela zubatě :-)