Pravé české i světové peklo

01. prosince 2016 11:05
Offline Řvousenka
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 15:42

SunEclipse Konečně zásadní otázka

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 18:25
Reakce na SunEclipse:

padlo tady víckrát, že K.O. svými performacemi vyjadřuje názor. Ale nějak jsem nepostřehla, jaký?

​No, dle jednoho rozhovoru se jedna o "politicke a feministicke vyiadreni"

A pokud jsem to dobre pochopila, tak chce ukazat, ze tela jsou ruzna!? A jeste, ze je skvele, ze jeji telo umi vyrabet mleko! To je samozrejme velmi dukezite poselstvi, protoze ja treba jsem do teto doby vubec netusila, ze je neco takoveho mozne

Offline Karja
Avatar
35815 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 19:40

Potrefenáhusa Dej sem kousek hejtu at se pobavime! 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 20:15

Potrefenáhusa jojo, sem s ním

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 20:26

Karja Mohučanka no vono to sdělení není nijak šokující, obecný veci typu to kojení na veřejnosti, najetí na nohu kočárem v tramvaji, ale prave ta forma byla proste mimořádně hnusna a nenávistná

Offline Kokoska
Avatar
28264 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 23:23

Kojení na veřejnosti, pokud se to děje slušnou a decentní formou, mi nevadí. Ovšem to, co předvádí ta ošklivá tlustá paní, mi vadí hodně. Mimochodem, ono obnažování se na veřejnosti není nějakej přestupek nebo pobuřování nebo tak něco? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 08:34

MP Marge jako ja bych tem aktivistkam feminismu prihrala nejaka skutecne zajimava a dulezita temata, jenze u toho se musi premyslet a neresi to vyvaleni koz, no. krom zminenych zde https://www.lui.cz/lide-zivot/15546-smrtici-muzsky-svet-standardy-na-zeny-nemysli-a-lidstvo-se-chova-jako-univerzalni-muz-od-uziti-toalet-pres-bezpecnost-prace-az-po-jizdu-autem napr. taky testovani ucinku a vedlejsich ucinku leku, na zeny (ale taky na lidi ruznych ras mj) ucinkuji leky jinak nez na bile mladiky na kterych se leky zkousi.. atd. cece byt mlada jeste bych se snad zapojila;-)

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 15:45

viktorka_od splavu Vidis, to mi ctes myslenky - nedavno jsem na tenhle clanek na Seznamu nahodou narazila a rikala jsem si, ze to je vyborny ukaz, jak by mel feminismus (a vubec jakykoliv aktivismus vypadat) - upozornit na SKUTECNY problem, vecne a vystizne, pokud mozno na zaklade nejakych dat/faktu - a ne vymyslet pseudoproblemy ("manspreading" - roztahovani kolen muzu v dopravnich prostredcich utiskuje zeny, wtf!?).

Holt nejsem cilova skupina, ale to, ze na me na verejnosti nekdo vyvali kozy, me fakt o nicem nepresvedci

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 16:30

viktorka_od splavu Léky se zrovna zkoušej docela vyrovnaně (a v různých zemích), samozřejmě v závoslosti na diagnóze

Offline andulka01
Avatar
10676 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 16:34

viktorka_od splavu Dík za odkaz, to je vážně dobrý...

Offline Kokoska
Avatar
28264 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 23:17

viktorka_od splavu pro těhotné existuje doplněk k bezpečnostnímu pásu. A jestli teda "lidstvo" myslí jako jeden muž, tak to tedy i ženy v něm zahrnuté, ne?