Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 16. října 2019 13:37

Emerald jasně, no, že to má každej jinak

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 16. října 2019 13:51
Reakce na Emerald:

Potrefenáhusa kazdej to ma jinak. Ja treba kourila celkem dost tak 4 roky - jestli je teda dost  10-12 denne. Pak jsem otehotnela a vubec mi nedelalo problem prestat. No a ted si dam tak v prumeru jednu za ctvrt roku a fakt se nebojim, ze bych do toho zase spadla. Ale kdyz sama nekourim, tak mi to smrdi fakt hrozne.

​haha tak to ses a bylas prakticky nekurak:-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24595 příspěvků moje polička 16. října 2019 14:03

Potrefenáhusa Prdel je maximum! Nic horšího už ne!

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 16. října 2019 14:14

JankaM Ja to mam taky, ja jsem hrozne citliva na pachy (sama urcite smrdim a necejtim se, to je jasny), ale kdyz treba po ranu vezu sestru autem po te ranni cigarete a nedejboze do toho jeste lohni kafe....bleee blee bleee. Vubec nevim, co bych delala, kdyz bych potkala fajn chlapa kuraka, no asi bych si delala plany nadeje, ze prestane a pak bych delala hysterku a pak asi bych byla sama:-D:-D

Offline MP Marge
Avatar
5819 příspěvků moje polička 16. října 2019 14:39
Reakce na Potrefenáhusa:

Pinot Noir a můžu říct třeba hovno? Nebo prdel? 

​NE!!! To muzu rikat jeste tak ja, ale k tobe se mi to VUBEC nehodi

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 16. října 2019 15:01

Jo do statistiky já kourila jednu denně (víc jen v hospodě :D). Deset let mi to vydrželo. A k tomu se hodlám vrátit. Jako vážně, já jak kourila málo, tak se s prestanim nepojily ani žádný viditelný benefity, žádná lepší kondice, zanedbatelná finanční úspora, nic. Proste motivace zůstat nekuřák děsně slabá

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 16. října 2019 15:30

MP Meri No i jedna denne si teda myslím spis, ze ses nekuřák.ja proste v tomhle bohuzel nemám míru, buď hodne nebo nic 

takze radši nic

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 16. října 2019 16:35

Potrefenáhusa To je srandovní, taky s tou skautskou hrdinkou souhlasím, ale vůbec nevím proč!

Jinak já kouřila vždycky rekreačně, první cigára mi dala máma někam na chatu, pamatuju si, jak jsme je kouřili s mou nejlepší kamarádkou (dnes nemocniční kaplankou) u kostela a ona říkala "ty jo, takhle hřeším, ještě u kostela....no ale že je to evangelický, tak o něj to cigáro klidně típnu..." ) Mám pocit, že od druhého těhotenství jsem si nezapálila, ale úplně jistá si nejsem. Občas si od někoho potáhnu na večírku...Nejvíc se mi na kouření líbila ta nálada, přesně ta sounáležitost kuřáků a navazování vztahů....o těch pracovních kontaktech to bylo přesný i v Přátelích, jak začala kouřit Rachel....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 16. října 2019 16:38

u nas jsou ted kuraci dost ostrakizovani, takze uz nechodim, ale tu spolecenskou cast jsem plnila furt dal jeste dlouho bez cigara:-) jinak bych asi vubec nemohla prestat, to bylo fakt dulezity ty meetingy;-))

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 16. října 2019 16:43

Potrefenáhusa ja kourila deset let krabicku denne, pak dva roky vubec, pak nejakou dobu zas a ted jsem uz rok tak na 1 cigaru tydne, tak doufam, ze mi to vydrzi

Offline 711990
Avatar
17177 příspěvků moje polička 16. října 2019 19:11

tak do statistiky ja jsem v zivote ani kourit nezkusila, ani travu, ani vodni dymku....proste nic:D a nemam to v planu:) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. října 2019 19:30

Ja som fajčila asi 11 rokov, začala som v trinástich a krabička denne to tak bola, ku koncu už to bolo asi viac. Prestala som zo dňa na deň a je zo mňa najhoršia forma odnaučeného fajčiara. Neznesiem to, vadí mi to všade, do podniku kde sa fajčí ani nevkročím, teda vlastne ani neviem či také ešte existujú.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 16. října 2019 19:42
Reakce na Potrefenáhusa:

ale prostě nedá se k tomu kouřit občas rekreačně (ani třeba šíša nebo tráva, nic prostě)

​a to bych zas protestovala, mam kamarada, co prestal kourit, vsadil se o moc moc penez s jinym kurakem, castku stanovili velmi vysokou aby motivovala (prestali oba! ) a ten travku kouri v mnozstvi vetsim nez velkem (treba kazdy vikend odhaduji), ale k cigaretam se nevratil. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 16. října 2019 19:46

Pavlena Mnozstvi vetsi nez velke si predstavujem inak napriklad na strednej som mala spoluziacku, ktora si dala bongo uz rano pred skolou

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 16. října 2019 19:48

Mrakoplas No byla to trochu nadsazka..  ale jako trava je nedilnou soucasti jeho zivota, tak jsem to myslela. 

Offline razorblade
Avatar
8200 příspěvků moje polička 16. října 2019 20:28

Potrefenáhusa Tys kourila? Mne se to k tobe vubec nehodi sice nevim, jak vypadas, ale kdyz vidim tvou krasnou zvirenu, polstare a nejaky vybaveni bytu, tak si rikam, ze takovej clovek nemuze kourit (mimochodem ja to mam opacne. Nikdy jsem nekourila a uz jsem od par lidi slysela, ze by se ke mne cigaro hrozne hodilo)

Offline razorblade
Avatar
8200 příspěvků moje polička 16. října 2019 20:31

paktofonika Docitam postupne a tobe taky oznamuji, ze  se mi k tobe koureni nehodi

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 16. října 2019 20:47
Reakce na Garfie:

"ty jo, takhle hřeším, ještě u kostela....no ale že je to evangelický, tak o něj to cigáro klidně típnu..." )

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 16. října 2019 20:53

Ja kdysi taky kourila, ale myslim, ze hlavne kvuli tomu "kamaradskymu" aspektu, proste tehdy nejak kourili tak nejak skoro vsichni a kdo ne, tak byl trochu out.

Navic "muzu si pripalit" byla seznamovaci tutovka!

Nijak zvlast mi to nikdy nechutnalo a prestat mi pak (nastesti) nedelalo problem. Asi jsem nemela spravnou techniku Ted mi kour vylozene vadi a hrozne smrdi. 

Ovsem dodrzovat dietu, to mi problem dela!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. října 2019 21:09

razorblade No ale ja som v tej dobe vyzerala úplne ináč. :)