Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:42

Gatita taky jsem nikdy neměla pocit, ze by ze mě veterinář tahal penize, timhle způsobem ne, spis někdy navrhujou vyšetření, na který ten venkovskej veterinář nemá vetsinou vybavení, ty různý sona a rozbory krve. Nase venkovská veterinarka je fajn, ale s pruserem jsme valili do Prahy na naši Poděbradskou...s neetickým přístupem jsem se fakt nikdy nesetkala 

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:50

dynda tak bolesti nema a chut do zivota porad prokazuje, ale jinak to ma ted na ho.no. A my teda tim padem taky. Kazdopadne diky vsem za drzeni palcu a doufam, ze se to uz nejak vyvrbi.

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:52

Dadoo Tak já jsem pocit, že veterinář si pěstuje našeho psa měla. Měl na uchu strašnou vyrážku, celý noci nespal, drbal se tak, že na uchu neměl žádný chlupy. Veterinář řekl "to víte kožní pacient drahý pacient. Chodili jsme tam denně.

Pak jsme šli k jinýmu vet. ten mu seškrábl spory z ucha, dal pod mikroskop, řekl svrab, dal mu nějakou injekci a tomu psovi se témeř okamžitě ulevilo.

edit: teda nevím jestli se tomu říká spory

Offline Samantha
Avatar
1713 příspěvků moje polička 22. července 2019 09:30
Reakce na Dadoo:

viktorka_od splavu Já mám s tou zvířenou už taky moře zkušeností, ale ještě nikdy jsem neměla pocit, že by veterina nějak prodlužovala utrpení, aby na tom něco vydělali.

​Kdyby nešlo o soukromí jiných, tak bych ti z fleku napsala 2 takové případy

Offline Sweet Potato
Avatar
34799 příspěvků moje polička 22. července 2019 09:43

Gatita Držím palce, moc. Ať to dopadne jakkoli.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 22. července 2019 10:53

Potrefenáhusa

Na Poděbradský mi dokonce ošetřovali kočku zadarmo, když jsme ji tam každý den vozili na čištění ran...Fakt je, že při prvním ošetření mi prokousla ruku, tak mi to třeba chtěli kompenzovat...byla to trošku jejich chybka.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 22. července 2019 10:53

Gatita taky moc držím palce. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 22. července 2019 10:59

Mohučanka já myslim, že to je fakt slušná veterina, i když posledně jsme tam byli trochu za pitomce, co nejdřív přijeli s kočkou, že je pohmožděná a ona má, chudák, nějakej zánět a druhej den teda přijeli s kočkou, co má nějakej zánět a ona je přitom, chudák, pohmožděná...

jako vono je to těžký, těch příznaků je někdy hodně pro různý věci, a ty zvířata neřeknou, co je přesně trápí, já bych se, stejně jako u lidskejch doktorů, bála, že narazim na nějaký ucho bez zkušeností, který se nemá koho zeptat, nebo že se ten doktor prostě splete a ty příznaky, který jsou nespecifický, přiřadí k jiný nemoci, kterou bude léčit, ale fakt nějak pořád těm neetickejm postupům, že by se snažili zvíře zbytečně trápit a jen vydělávat prachy, nevěřím. 

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 23. července 2019 14:04

Porušila jsem pravidlo ve světě podle Mutziputzi a objednala si tenisky neteniskový značky... Už jsou v parcelshopu a jdou zpět :-).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. července 2019 14:07

999 Jako...co ti mam na to říct no...

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 23. července 2019 14:09

Mutziputzi To máš jak s malým dítětem, jednou si na ty kamna sáhnout musí :-).

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. července 2019 16:56

Moje mateřská frustrace dosahla vrcholu, dnes jsem si koupila v drogerce ruzovou barvu na vlasy a mam v plánu si ji doma napatlat. Je mi jasny, ze to bude vypadat desne, asi jako když sem si koupila barvu v drogerce a doma si ji napatlala. Ale nemuzu si pomoct.

O vikendu jedu na vodu, tak to kyztak budu vydavat za nejakej hec!

Offline Janulik03
Avatar
16659 příspěvků moje polička 24. července 2019 20:06

MP Meri ja mam ruzove  vlasy teraz  omyl ale v pohodeee

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 24. července 2019 20:27

MP Meri Ja o tech ruzovejch vlasech premyslim uz rok! Samozrejme, ze z drogerie by taky byly!

Online Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 24. července 2019 21:42

Karja mna synovec dnes pri farbeni hlavy babke (mojej mame) presviedcal, aby som jej to radsej nafarbila na modro

Asi vezmem nabuduce ruzovu, bude doma veselo he.

Offline andulka01
Avatar
10652 příspěvků moje polička 24. července 2019 22:18

MP Meri Růžooffka na vodě je naprosto v pořádku

Offline JankaM
Avatar
2387 příspěvků moje polička 25. července 2019 08:24

Karja Jak prosím používáš ten Sunkiss? Mám ve spreji, nastříkám a fénuju a vůbec nic. Mám tedy svoje vlasy tak středně hnědé, nebarvené.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. července 2019 09:00

Hele to je fakt strašný, vážně je to asi realita, iDnes jsou hovada že na jejich neštěstí, myslim mentálním, ne cestovatelským, ještě parazitujou, ale doprdele, takový lidi nemaj mít děti a volební právo, ale papíry na hlavu!

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/polsko-dalnice-porucha-auto-rodina.A190723_205456_domaci_vlc?

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 25. července 2019 09:04

Mutziputzi souhlasim... A chudaci deti.

podle me jim dali penize za rozhovor a oni nedomysleli, kdyz ten rozhovor daji

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. července 2019 09:06

Candance já se obávám že oni nedomyslej nic a pro děti je snad lepší, že musej bejt blbý po rodičích a teď žijou v domění že jsou slavný...fakt hrůza