Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline RoSa
Avatar
8165 příspěvků moje polička 21. července 2019 10:05

Mutziputzi jo, to by mohlo bejt: na nějaký asistenční služby nebo cestovní pojištění třeba...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2019 10:12

RoSa taky se obávam, jako fakt jsem daleká je označovat jako debily co maj sedět doma, jak jsem vedle už se zmínila, i zde občas padnou vtipný dotazy jestli koupit dítěti vošmajdaný boty, jestli objednat Birkenstocky na úzkou nebo širokou nohu a jestli náhodou nejsem vypasená páč vo 3 gramy denně podseknu podle kalorickejch tabulek bílkoviny, ale tady se obávam, že zadarmo by rodina své tři děti šikaně po zbytek školní docházky nevystavila jen tak za nic, to bude edukace

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 21. července 2019 10:39

Mutziputzi :-DHahaha, ty me bavis. Ja si taky myslim, ze to bude cely nejaky vycucany z prstu a hodne nadhodboceny;-). Ale tu pani co je jela zachranovat, tak v tom vidim jednoho clena.nasi rodiny presne, na tom neni nic neobvykleho, ze nekdo slabsi na nervy, nevydrzi, jede zachranovat, ackoliv z Nachoda nikdy nejel ani do Prahy a to se skonci v Berline hned:-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. července 2019 10:45

Karja orientační smysl pro humor se tomu řiká

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. července 2019 10:51
Offline stes
Avatar
7325 příspěvků moje polička 21. července 2019 10:57

Mutziputzi na idnesu osveta ohledne mobilu... 

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 21. července 2019 15:08

Miluju, když myčka myje, pračka pere, sušička suší již vyprané, já si lebedím na gauči, jedna kočka pod dekou, druhá na ní...navíc venku teď bouřka, leje jako z konve, takže nejde ani běhat, ani jet na výlet, natož na procházku...wow! Jdu si číst. 

Offline andulka01
Avatar
10628 příspěvků moje polička 21. července 2019 15:16

Catherinne Taky to miluju, ale ta pračka nepere! Se dneska rozbila a já zejtra nutně potřebuju kobaltky a ty jsou v prádle...

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 21. července 2019 15:17

andulka01 Četla jsem kalhotky a říkala si, jak dlouho si asi neprala. No já šla včera na koncert a čekala jsem než mi uschne oblečení:-D, naštěstí svítilo.

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 21. července 2019 15:26

andulka01 tak ručičky...

Offline Gatita
Avatar
7124 příspěvků moje polička 21. července 2019 15:59

Catherinne andulka01 že pračka nepere, to je jen technická komplikace. Ale když je ouvej kočce, která by měla příst v tom klíně, je to horší.

Kocour byl za poslední měsíc už 4x operovaný, samá komplikace a trápení, jde o opakující se problém,držíme ho celou dobu pod zámkem, s límcem a tak. Snáší to dost špatně, je zvyklý na svobodu a pobyt venku. Poslední operace měla být dle veterináře hop nebo trop, dnes se mu rozjely stehy, půlka vnitřností venku. Po všech těch peripetiích jsem už byla odhodlaná nechat ho uspat, ale náš veterinář otvírá až odpoledne, tak jsem jela na kliniku, kde mu chtěli dát ještě šanci. Jako měla bych být ráda, ale nějak z toho už nemám dobrý pocit.

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 21. července 2019 16:03

Gatita chjo

Offline andulka01
Avatar
10628 příspěvků moje polička 21. července 2019 16:48

Gatita No tak proti tomu je ta pračka úplný nic. Achjo.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 21. července 2019 17:10

Gatita držte se, všichni .

Offline Gatita
Avatar
7124 příspěvků moje polička 21. července 2019 17:40

Je to hrozny. Jsem pro jakykoli zakrok, kdyz je sance na uzdraveni, ale tohle se s.re tak neskutecnym zpusobem a furt dokola, ze uz bych byla pro to ukoncit. Je to preci jen zvire. Takze ted si jedu pro 100x presiteho a zhuntovaneho kocoura a rusim dovolenou, pac ho nemuzu v tomhle stavu nechat samotneho doma, kde budu moci akorat tak hlidat, aby netrpel dlouho, az se to zas podela. Se omlouvam za vylev, uz to nebudu rozmazavat, ale je to na pytel.

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 21. července 2019 18:14

Gatita Je mi to lito, ja jsem z tehle veci hotova taky. Doufam, ze to pro kocourka bude uz posledni spatnej zazitek;-). Tfuj tfuj tfuj, preju vam hodne stesti at uz se to vyvine jakymkoliv smerem.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 21. července 2019 19:58

Gatita no je to hrozny, kocoura je mi lito, ale prece jen-pro tu veterinu je to velky vydelek.. to nych pri rozhodovani brala v potaz. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 21. července 2019 20:44

viktorka_od splavu Já mám s tou zvířenou už taky moře zkušeností, ale ještě nikdy jsem neměla pocit, že by veterina nějak prodlužovala utrpení, aby na tom něco vydělali.

A taky jsem se už párkrát ptala, jestli to má ještě smysl.. Vždy se mi dostali velmi fundované odpovědi s posouzením různých možností vývoje a ve finále i lidsky prostý názor, co by bylo nejlepší.

Offline Gatita
Avatar
7124 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:29

viktorka_od splavu ja ten pocit nemela, ti nasi veterinari sami rikali, ze jestli nepomuze tahle operace, tak uz nic. A tak nejak jsem mezi radky vyrozumela, ze jestli se ten prolaps zopakuje, uz to nebudeme donekonecna strkat zpet a sesivat zadek, ale kocoura uspime. Ted se mu rozjely stehy po te kolonoplexii, ja uz to teda brala jako znameni konecne (nemusim popisovat, jak to vypadalo), ale konkurencni veterinarka rikala, ze je to bezna komplikace, ze kocour je jeste zdatny a ze se ji kvuli tomu do utraceni nechce.

Jako jo, je to byznys, ale az na jednu vyjimku,ktera vsechno resila prodejem znackovych granuli, byli vsichni "nasi" veterinari opravdu rozumni. Ale rakety to v te nasi situaci teda jsou, co navsteva, to cca tri tisice, jen tenhle mesic jsme byli ctyrikrat nebo petkrat...To taky nepotesi, ale nemam pocit, ze by nas do toho tlacili, kdyby si mysleli,ze je to ztraceny pripad. Navic teda kdyz kouknes do faktury, tak za praci si moc nerikaji, ale zaplatis hodne za anestezii,analgetika, antibiotika, material atd. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 21. července 2019 22:37

Gatita 

To je hrozný, myslím, že musí chudák hodně trpět. Pokud nepomohla série operací, je to asi jasný, nikdo se nechce dívat na takový utrpení. Mám zkušenost, že zdravější přístup mívají veterináři z venkova. No, ať to dobře dopadne, ať už je to tak nebo tak.